2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Evt ya anneannemin 11 tane cocugu var hepside saglikli bnce yedigimiz hormonlu seyler radyasyon teknoloji ve stres bu hale gwtirdi bizi
eskiden hersey dogalmis

Kızlar bırde hamile oldugumu ögrendıgımden beri aynaya bakmak bile içimden gelmıyo normalde esime guzel gorunmek için caba harcardım hep ama şuan saldım dus bıle almaya halim yok acaba bı bende mi var makyajdan falanda nefret ettim

merhaba kızlar.dün soktora gittik kesemizi gördük.hersey yolunda ilerliyor cok sükür.ama doktor bebegi ve kalp atıslarını görmek için erken dedi kesenin mm sine görede erkenmiş.10 gün sonra gel dedi ama ben heyecan ve panik yaptım.sz keselerin içinde bebegi ne zaman gördünüz.nette arastrdım genelde 6.veya 7.haftada görünüyormus.dogrumusur.bos gebelik vs degildir insallah.

Kızlar bırde hamile oldugumu ögrendıgımden beri aynaya bakmak bile içimden gelmıyo normalde esime guzel gorunmek için caba harcardım hep ama şuan saldım dus bıle almaya halim yok acaba bı bende mi var makyajdan falanda nefret ettim

Bende saldim biraz hic boyle hayal etmemistim lekelenme olunca surekli yatma halindeyim hayallet hayatlar oldu anlicagin

merhaba kızlar.dün soktora gittik kesemizi gördük.hersey yolunda ilerliyor cok sükür.ama doktor bebegi ve kalp atıslarını görmek için erken dedi kesenin mm sine görede erkenmiş.10 gün sonra gel dedi ama ben heyecan ve panik yaptım.sz keselerin içinde bebegi ne zaman gördünüz.nette arastrdım genelde 6.veya 7.haftada görünüyormus.dogrumusur.bos gebelik vs degildir insallah.

Ben 6 kusurken gittim hem keseyi hem kalbi duydumm bilerek

Bnde 1 agustosta gidicem bnmde sadece kesem gorundu

Ben 5+6 da gordum Canim senin kac gunun belki gec dollenmedir adete gore hesaplama

Ben kozmetik almayi da surmeyi de cok severim inan hic hevesim yok sanki onceden de yapmiyormusum gibi

Ev islerini bende yapamiyorum supurgeyi zor kaldirdim dun sonra da pisman oldum korkuyoruz valla bir de dun midem coook kotu oldu ilk kez uyuyamadim bulantidan hersey bana koktu berbat biseymis hala kahvalti yapmadim korkuyorum yemek yemeye

Kızlar dünden beri bir diş ağrısı başladı sabah kalktım bozağımada vurmuş tam alt diş ve üst dişin ortası 20lik o yüzden ağzım açılmıyor hiç bir sey yiyemedim

Demek ben tek değilmişim bakımdan cozmetikten soğuyan:KK16:. Kızlar belirtiler sürekli mi devam ediyor yoksa ara ara mı benim dün baya belirtilerim gitmişti iştah ve halsizlik hariç.

Bnde 2 gundur cok kotu oluyorum yedigim hersey midemi altust ediyor o yuzden bugun bir sey yememeye karar verdim sadece midemi tutacak kaadr yedim yoksa yiyince daha kotu oluyrm

Kızlar ev işi flan bosverin bence valla dun kalkti eşim yaptı hepsini
Bu arada ben yazmadım hiç bende de aşırı migde bulantısı var ama esim çok zorluyor bir şekilde birşeyler yiyorum . Şuan bi galete yiyorum mesela o migde bulantısı yapmıyor birde ben kusmaktan korktuğum için kusamiyorumda

istanbul beylikduzu avcilar taraflarindan olan var mi. hangi hastaneye yada doktora gidiyosunuz. ben kararsiz kaldim. ilk dogumumu avcilarda yaptim de yavuz aydinla. bilgisine guveniyorum tecrubeli. o yuzden devam etsem mi diye düşünüyorum. ama dogumum pek iyi gecmemisti. ilk dogum haliyle insan daha destek bekliyo. dogum oncesi pek goremedim kendisini. cok yogun bi dr. dogumum acele oldu gibi oldu. o da bulamadik vs. ameliyathanede bekledim. yani hastaneden memnun kalmadim kotu anilarim var. odalari genis rahat etmistim. ama olumsuz durumla da cok karşılaştım. hemde daha fiyatli baska yerlere gore. bu sefer medilife a mi gitsem diyorum kararsizim. ama takibimi yavuz beyin yapmasini isterim ona o anlamda guveniyorum
Ben dogan hastanesine gidiyorum muzaffer beye
Ilgi cok iyi whatsupptan bile cevap veriyor her sorduguma.

Benim doktorum da vajinadan verdi önce fitil ama ben yapamam dedim hatta baş dönmesi yapar dedi ben yine de ağızdan istedim. Şimdi alıyorım öyle aman aman başım dönmüyor. Vajinal ürkünç ya
Anladim canim ben de agizdan almaya korkuyorum birde vajinal daha etkili dedi doktor. Ama akiyor fln biraz igrenc yani.

X