2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar daha dune kadar birseyim yoktu bugün ise bulantidan rahatım yok çok fenayım rennie diye mide ilacı var çiğneme tableti dışı kırmızı renk. Onu icsem olurmuki?

bilmiyorum canım hatrlamıyorum.sadece folik asit kullanıyordum simdiye kadar.dün progestanda yazdı.sendede varmı.kullanıyormusun ne işe yarıyor acaba.
Bnimde lekelenmem oldugu icin vermisti bi de onceki bebgim dustugu icin verdi
progestan rahmin icini yumusatarak bebegin ortamini duzenliyor doktorum oyle demisti bebek sagliksizsa yine duser ama dis etmenler icin gerekli demisti

Kızlar daha dune kadar birseyim yoktu bugün ise bulantidan rahatım yok çok fenayım rennie diye mide ilacı var çiğneme tableti dışı kırmızı renk. Onu icsem olurmuki?
Cnm mide bulantilari icin kullanilan haplar bebege zarar verebiliomus o yuzden bnce doktora sormadan kullanma sakin

Merhaba arkadaşlar ben de 4+5 günlük hamileyim Allah izin verirse sizde hapşurma burun tıkanıklığı var mı ilk dönemlerde olabiliyomuş
Merhaba hayırlı olsun canım. Ben de aşırı var burun tıkanıklığı hapşırma. Zaten öncesindr alerjik rinit vardı ama hamilelilik tetikledi çok kötü oldum

en iyisini yapmıssın canım acele ediyorum sanki.ama doktor vermişti bu tarihide .bakalım simdi 1 agustosta cagırdı.ins bu sefer görebilirim bebegimi

Çok erken bence senin için zaten acele etme genellikle 6. Haftasonuna doğrı görüyorsun. Ben de daha dün gördüm kalp atışını

Benimde azaldı baya sanrm dunki iğneden dolayı yoğun değil leke leke yani inşallah cogalmaz. Valla bende devamlı evdeyim canm patliyorum sıkıntıdan resmen kardeşimden farksız olan kuzenimin düğünü var bn hc brseyde yanında olamiyorm
Kirmizi mi hala yoksa koyulasti mi rengi? Napalim canim bebegim saglikli olsun kizim iyi saglikli olsun ilk istediklerim bunlar ben yatarim.

Kızlar bırde hamile oldugumu ögrendıgımden beri aynaya bakmak bile içimden gelmıyo normalde esime guzel gorunmek için caba harcardım hep ama şuan saldım dus bıle almaya halim yok acaba bı bende mi var makyajdan falanda nefret ettim
Bende ayniyim icimden makyaj yapmak veya kendmle ugrasmak gelmiyor zaten parmagimi oynatacak halim yok da :110:

Bnimde lekelenmem oldugu icin vermisti bi de onceki bebgim dustugu icin verdi
progestan rahmin icini yumusatarak bebegin ortamini duzenliyor doktorum oyle demisti bebek sagliksizsa yine duser ama dis etmenler icin gerekli demisti
netten arastırdım 2 türlü kullanılıyormus.bana doktor vajinal kullan vs demedi.dger türlü agızdan bas dönmesi yapıyormus.dogrumu acaba herkeste aynı etki göstermez sanırım ama bilgin varsa yardımcı olurmusun bu konuda.

netten arastırdım 2 türlü kullanılıyormus.bana doktor vajinal kullan vs demedi.dger türlü agızdan bas dönmesi yapıyormus.dogrumu acaba herkeste aynı etki göstermez sanırım ama bilgin varsa yardımcı olurmusun bu konuda.
Evet canim iki turlu kullaniliyor. Vajinal kullaninca daha etkiliymis. Bir de vajinal kullaninca hicbir yan etkisini gostermiyor diger turlu bas donmesi halsizlik ve bulanti yapiyormus. Senin tercihin ben vajinal kullaniyorum bulantiya dayanamam diye.

Evt bas donmesi ve uyku yapiyor ama bn surekli tuvalete gittigim icin vajinalden kullansam cok bir sonuc alamam o yuzden agizdan aliyorum

Insallah canim cogalmaz. Simdi bi akraba geldi kadin diyorki ben kizima hamileyken adet olur gibi gunlerce kanadi calistim bide dr rapor da vermemisti diyor. Bundan 30 sene oncesi.

Sanırım eskilerin gücüyle bizim gücümüz bir değil. Rabbim evlatlarımızı bize bağışlasn inşallah

X