2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar birşey sorcam ilki düşük oldu bende ya şimdi yine hamileyim ama kimseye daha demedim sizler söylediniz mi aile veya arkdas soylenmesi gereklimi?

Amin inşallah hepimizinde allahım bebeklerimizi bize bağışlasın tarihimiz aynı seninle
Evet tarihimiz aynı :)))
Ben bastan kimseye soylememeyi düşündüm ama sonra aileme ve bikaç arkadaşıma söyledim başka kimseye söylemedim. Kaynanam bile bilmiyor yani. Eşimin ailesinden kimse bilmiyor 2 ay snra filan soylucem. Bu arada sen nezaman kan testi yaptrdin ve sonucun kaç çıktı

Devlet hastanesine gittim haftasonu olduğu için kesede bebek gorunmuyo dedi alttan bakincada bi tomurcuk var dedi sen gittiğinde kesen kac mm

Kese soylemedi bna tek dedigi 6 haftalik gorunuyor. Bugunde kan geldi 4 5 damla iyice psikolojm bozuldu ultasona almiyolarda yarin uzman doktor gorecekmis sinir oldum

Kızlar birşey sorcam ilki düşük oldu bende ya şimdi yine hamileyim ama kimseye daha demedim sizler söylediniz mi aile veya arkdas soylenmesi gereklimi?
Bnde esim annem ve onun annesigilden baska kimseye sylemedim bnmde ilki dusuktu milletin lafindan yorulmustum o yuzden kalp atislarini filan duyduktan snra sylersek syleriz yoksa milletin laflarida cok zoruma gitmisti

693 2 gün erken baktım canm erken gebelk testinde cift cizgi cıkınca hastaneye gidp kan testi yaptırdım

Bnde esim annem ve onun annesigilden baska kimseye sylemedim bnmde ilki dusuktu milletin lafindan yorulmustum o yuzden kalp atislarini filan duyduktan snra sylersek syleriz yoksa milletin laflarida cok zoruma gitmisti
Bende öyle düşünüyorum eşimde hiç kimseye sakın soyleme diyor ama ben annem ve ve eşimin ailesine söylemek istiyorum. Bakalım nezaman soylicem

kızlar benim bu sabah midem çok kötü. Tam bulantıda değil ağrıyor cok kötü hiç birşey yemek istemiorum ve kolum kalkmıyor perişanım sabah kalktığımdan beri

Merhaba ben de henuz kan tahlili yapmadim ama son adet tarihime gore insaAllah martta dogacak olan ikinci bebisime hamile oldugumu idrar testiyle ogrendim. Rabbim bebegi olacak tum arkadaslara saglikla kucagina almayi isteyen herkese de saglikla hamilelik haberleri almayi nasiib etsin insaAllah

Tebrik ederim inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın bebişini

Cok tesekkürler, karpuzu bi deneyeyim. Hiç bişeyin tadı yok gibi gelıyor bu ara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…