2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Mrb canim insallah cok.guzel haberlerle gelirsin bebegin seninledir..ki aksilik varsa rabbim hayirlsini versin hepimize de canim.kurtaj oldum.daha once ben.hic korkulacak bir.durum.yok fiziki olarak hic aci hisstmiyosub bayiltiyolar seni zaten geei.yataginda uyanyosun agrin olmuyo korkma.ama insallahhhhb gerek kalmaz canim.rabbim.yardimcin olsun

çok geçmiş olsun cnm, kendini fazla yorma dinlen bence, ilacı da doktorun dediği dozda kullanmaya özen göstermelisin

Sağol canım. İlk kürtajdan sonra ne zaman hamile kaldın

Günydın senin adına cok sevindim güzel bir şekilde devam eder işallah canım, ilacı alınca hemen kalkma biraz yat canım

Canim bende vajinal yoldan kullaniyorum bu ilaci.normalde gece 1 yatarken aliyordum.leke başlayınca gunde 3 almaya basladim.sana kac kere kullanman gerekli dedi doktorun . bu ilac kesiyo kanamayi canim korkma
Bende günde 3 kere alıyorum. Ama bu ilaca bağımlı mi olacağım şimdi ben? Ya ilaç bittikten sonra yine başlarsa kanama?

Tesekkurler canim ilk kez yaptimda dun acaba yanlis mi yaptim dedim. Morarmamasi icin cok ileri batirmamak gerekiyormus ilac iceri girsin yeter dedi doktorum.
Ben igneyi tam olarak batırıyorum , ilk kolumdan yapılmıştı çok kötü morarmıştı sonra karnımdan devam ettim ama hiç morarmadı .İğneyi yaparken karnımı gererek yapıyorum

Canim cok gecmis olsun korkularini anliyorum ilk gebeligimde ayni seyi yasadim kese 5+1 de kaldi bebek 6+1 e kadar direndi ama daha fazla buyuyemedi 8+1 de de kurtaj oldum maalesef simdi yine hamileyim. Umarim bu senaryoyu yasamazsin kesen buyur ama olumsuz bir sey olursa da korkma

Cok sevindim gelmis gecmis olsun bir daha yasamazsin umarim. Bebek saglikli olduktan sonra dikkatli oldugun surece olmaz bir sey bence.

Sağol canım. İlk kürtajdan sonra ne zaman hamile kaldın
Canim benim soyle oldu ilk teavi ile hamile kaldim fakat dusuk oldu.sonraki ay hemen hamile kaldim.ikkz idiler.8.haftada kalp atisi alinamadi kurtaj oldum sonra 3 ay ara verdik tekrar tedaviye basladik yaklasik 1 sene sonra.hamile kalabildim simdi ama bende pko var canim yumoslar gelismiyo ilac igneyle gelisiyo nu yuzden gecikti hamileligim..insallah bu defa saglikla ilerler..sende endise etme.baska.problem in yoksa bir.muddet korunmadan sonra hemen hamile kalabilirsin.yine canm

Ben igneyi tam olarak batırıyorum , ilk kolumdan yapılmıştı çok kötü morarmıştı sonra karnımdan devam ettim ama hiç morarmadı .İğneyi yaparken karnımı gererek yapıyorum
Bende yapiyorum igneyi canim gobekten.tamamen enjektoru bosaltinca otomatikmen igne geri çekilyo benim kullandigim igne clexane.siz ne kullanyosunuz.bir de coraspin aliyo musunuz.ben igneye baslayinca doktor kesti coraspin i..

Arkadaşlar folik asit olarak ne kullanıyorsunuz.Folbiol kullanıyordum kutu bitti yenisini alırken acaba değiştirsem mi kararsız kaldım?
Folbiol çok yetersiz ki canım. 5 mg folik asit var onda.
Folio ya da folic trio kullanacaksın. Bebek isteyenlere onlardan veriyorlar. B12 ve iyotta var onlarda. Folbiol pek işe yaramıyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…