2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Günaydınlar.
Ben hala eşime söylemedim.
Bugün kan testi yapmayı planlıyorum. Aciller yapar mı ki?

Acil bilmiyorum ama özel hastaneler yapar direk. Eşine söylemeden nasıl durabildin :) ben hayatta dayanamam. Zaten oda direk anlar suratıma baktığında birseyler olduğunu. Valla kutlarım seni. En çok bende böyle şeyler hayal ettim. İşte eşime söylemiyim ultrasonu göstereyim supriz yapayım falan ama hiiiiç beceremedim :)

Günaydın kızlar..Ben dün ikinci kanı verdim değerim 105 çıktı.Doktor yükselişin iyi olduğunu endişelenecek birşey olmadığını haftaya kontrol için gitmemi söyledi.İçim biraz rahatladı.Sizler ne durumdasınız .Lekelenmeler geçmiştir bugün umarım.

Yabanadogru Yabanadogru sadece idrar testi yaptığım için eşime söylemedim. Az önce yakınlarda bir özel hastaneye gelip kan verdim. Hayırlısı diyelim.

Eşimle de hiç bebek konusu konuşmadık. Olursa sürpriz olacak bu. 5 aylık kızım var. Kafam çok karışık. Aslında yaş farkı olmaması iyi olur diye düşünüyorum. Ama nasıl olur bilmiyorum. Nasıl yetişirim ben.

Arkadaşlar folik asit olarak ne kullanıyorsunuz.Folbiol kullanıyordum kutu bitti yenisini alırken acaba değiştirsem mi kararsız kaldım?

Günaydın..

2 gün önce hastaneye gittik. Kesem büyümemiş o yuzden yarın tekrar gidicez hala büyümemişse Kurtaj ile alıcalr. Çok korkuyorum.Hem kürtajdan hemde sonrasından tekrar hamile kalabilimiyim hiç birşey bilmiyorum cok cok kotuyum..

Günaydın..

2 gün önce hastaneye gittik. Kesem büyümemiş o yuzden yarın tekrar gidicez hala büyümemişse Kurtaj ile alıcalr. Çok korkuyorum.Hem kürtajdan hemde sonrasından tekrar hamile kalabilimiyim hiç birşey bilmiyorum cok cok kotuyum..
Cok uzuldum ya ayni doktor mu olctu keseyi belki makineler arasinda farklilik vardir olcumler farkli cikiyor ya bazen insallah bebegin tutunur simsiki dua edelim.bol.bol

Günaydın..

Canım çok geçmiş olsun..bakarsın yarın büyüme olmuş derler.Başka bir doktora daha görünsen belki farklı birşey vardır.Hep duyuyoruz sonuçta butip hatalar yapılabiliniyor.

Günaydın..

geçmiş olsun cnm, ben senin yerinde olsam başka doktorlara da giderim, hemen teslim olma yani. kimi doktor için kürtaj önemsiz bişi, senin psikolojini düşünmüolar öyle konuşurken :sinirli:
inşallah yanılıodur ve gerek kalmaz böyle şeylere cnm:dua:

Hoşgeldin cnm hayirli olsun.. benimde son adet tahim 4 eylül az once geldim doktordan minigimin kesesini gordum cok sukur haftayada kalp atisina bakmaya gidicez.. sen gittinmi cnm ilk kontrolune
Çok sevindim canım darısı hepimizin başına inşallah kalp atışlarında da bir problem olmaz ondan sonrası çorap söküğü gibi gelir zaten inşallah

Yabanadogru Yabanadogru sadece idrar testi yaptığım için eşime söylemedim. Az önce yakınlarda bir özel hastaneye gelip kan verdim. Hayırlısı diyelim.

Eşimle de hiç bebek konusu konuşmadık. Olursa sürpriz olacak bu. 5 aylık kızım var. Kafam çok karışık. Aslında yaş farkı olmaması iyi olur diye düşünüyorum. Ama nasıl olur bilmiyorum. Nasıl yetişirim ben.

Bana göre bebek 5 aylık ta olsa 2 yaşında da olsa hiç bir fark olmuyor. Kendini zorlama zorlanma konusunda her şekilde zorlanıyor anneler sadece iki çocuğun çok mükemmel bir ilişkisi olacak oni düşün ve odaklan. En çok hayal ettiğim şeylerden birini yaşıyorsun :) sağlıkla al bebeğini kucağına

Günaydın..

Cok üzüldum canım başka bir hastaneye daha gitsen? Belki bu hastane görmemiştir büyüdüğünü

Günaydın kızlar..Ben dün ikinci kanı verdim değerim 105 çıktı.Doktor yükselişin iyi olduğunu endişelenecek birşey olmadığını haftaya kontrol için gitmemi söyledi.İçim biraz rahatladı.Sizler ne durumdasınız .Lekelenmeler geçmiştir bugün umarım.
Cok sevindim arkadaşım güzel güzel haberlerle gel yeniden

Çok sevindim canım darısı hepimizin başına inşallah kalp atışlarında da bir problem olmaz ondan sonrası çorap söküğü gibi gelir zaten inşallah
İlk kontrole gittim keseyi belli belirsiz gördü iki buçuk hafta kadar sonra gel hem kese hem kalp atışı görürüz boşuna iki posta gelme dedi ama ben meraktan çatlıylrum

Günaydın guzel anneler. Hastaneden geldim şimdi kanama olan bölge azalmaya başlamış. Progestan miydi neydi o ilaçtan verdi vajinadan dedi. Haftaya yeniden kontrole xagirdi. Bebeğin oldukça sağlıklı olduğu için kanama olan bölgeyi azaltıyor dedi. Bizde eşim geldiğinde yani cuma günü başka doktora gideceğiz umarım beğeniriz o doktoru . Olmazsa medicalpark a başlayacağız. Güzel haberle geldim yebiden inanılmaz mutlu oldumm bebeğim yeniden benimle ❤ sizce yeniden kanama olabilir mi içeride ? Birde bu ilaç nasıl bir ilaç? İlaC kullanmayı hiç sevmem ama mecburum Bunu kullananmaya sanırım

Kardelen nedir bu başımıza gelenler? Leke ne renk? Şimdi nasılsın? Umarım doktora gitmissindir
Mrb canim ya gidemedim esim.yok evde gorevdeydi.baska da kimsem yok yasadigim sehirde malesef..13.45 e randevu aldim.gidicem ins.gece ki lekelenme kahverengiye yakindi .progestan kullandim kesildi ama gidicem bakalim insallah bir sorun yoktur:KK43:

Günaydın guzel anneler. Hastaneden geldim şimdi kanama olan bölge azalmaya başlamış. Progestan miydi neydi o ilaçtan verdi vajinadan dedi. Haftaya yeniden kontrole xagirdi. Bebeğin oldukça sağlıklı olduğu için kanama olan bölgeyi azaltıyor dedi. Bizde eşim geldiğinde yani cuma günü başka doktora gideceğiz umarım beğeniriz o doktoru . Olmazsa medicalpark a başlayacağız. Güzel haberle geldim yebiden inanılmaz mutlu oldumm bebeğim yeniden benimle ❤ sizce yeniden kanama olabilir mi içeride ? Birde bu ilaç nasıl bir ilaç? İlaC kullanmayı hiç sevmem ama mecburum Bunu kullananmaya sanırım
Canim bende vajinal yoldan kullaniyorum bu ilaci.normalde gece 1 yatarken aliyordum.leke başlayınca gunde 3 almaya basladim.sana kac kere kullanman gerekli dedi doktorun . bu ilac kesiyo kanamayi canim korkma

X