2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Merhaba :) çok tesekkur ederim aranıza kabul ettiğiniz için :) burası oldukça kalabalık bir grup. Umuyorum ki güzel paylaşımlar yapabiliriz. Liste ixin kime haber vermemiz gerekiyordu?
O onurumbenim e özelden mesaj atabilirsin canım... kalabalığız ama aktif olanlarımız az... güzel paylaşımlar olacağını umuyoruz.. ne de olsa 5-6 ayımız var daha doğuma... Canımız sıkılmadan zamanımızı geçiririz inşallah

Kızlar bende çatlaklar için Prof. Saraçoğlu'nun badem yağını kullanıyorum. Ekstradan yakın bir zamanda bio oil de almayı düşünüyorum. Bir de kızlar ne sıklıkla kullanıyorsunuz ? Ben unutuyorum sürmeyi bazen.

Varis için doktoruna danış muhakkak bişey önerecektir.

Aman dikkat.. Sakın kaşıma​

Kızlar ben 2 li testi yaptırdım. Şükür herşey çok iyi. Yaşım 35 ve 2. Gebelik riskim 9800 küsür de 1 gayet iyi dedi. Doktora 3 ve 4lu testi sorduğumda hiç gerek yok bizim için önemli olan 2li test dedi. Size de dedi mi doktor. Yoksa yine de yapalım dedi mi?

Canım bildiğim kadarıyla ikili testi duyarlılığı daha yüksekmiş. İkili testin zaten iyi çıktığı için üstüne tetkik gerekmiyordur.

Hoşgeldin Kereeemmm
Maaşallah..

Benim de randevum çarşamba günü sabah. Üç hafta oldu gitmeyeli. Başka gün çuvala girmiş gibi önemli bir toplantı döndü dolaştı o güne kondu ama valla gidicem randevuma napayım.

Canım doktorlar genelde böyle düşünüyor 2li testi iyi olandan 3 ve 4 istemiyorlar benim test sonuçlarımda çok şükür iyi çıktı doktorum diğer testleri hiç söylemedi

Canım doktorlar genelde böyle düşünüyor 2li testi iyi olandan 3 ve 4 istemiyorlar benim test sonuçlarımda çok şükür iyi çıktı doktorum diğer testleri hiç söylemedi

Sağolun kızlar. Bende Dr. Pek umursamadı sandım.

Canım ikilide riskin düşük çıktıysa gerek yok diye biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…