2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bu da bizim ufaklık kızlar,çok belli değil ama tahmini olan var mı :)

Eklentiler

• IMG_6054.JPG
    IMG_6054.JPG
    29,1 KB · Görüntüleme: 323
  • IMG_6055.JPG
    IMG_6055.JPG
    32,1 KB · Görüntüleme: 208
Annemin de iltihaplı romatizması var, bilirim.. Allah şifa versin cnm, annem 3 haftada 1 bacak üstünden bir iğne yapıyo kendine sen de mi o tarz bi ilaç kullanıyosun? Gerçi şu an kullanamıyosun anladığım kadarıyla.. Allah yardımcın olsun

İlacı bıraktım çocuk sahibi olmak istediğim zaman. İki senedir içmiyorum. Ağrılarım olmuyodu ama hamilelikte aşırı derecede arttı. Şimdilik idare ediyorum ama son aylarda inşallah sıkıntı yaşamam. Tek duam bu

doktor randevum güzel geçti kızlar.
geçen randevum da 3 gün öndeydi şimdi 5 gün önden gidiyor maşallah. Bize el salladı bebiş. Eşimle hastaneye girmeden önceden minik bir gerginlik yaşadık,daha doğrusu trafikte birine çok kızdı ben de beni çok strese sokuyorsun,bak bebek sana kızacak annemi üzme diye parmak sallıcak dedim salladı :anneadayı:

Kan hapı verdi, decavit falan vermedi. Folik asiti de elindekini bitir,yeni paket alma dedi. Çatlaklar için bir sürü yöntem var biraz da senin bütçen önemli dedi. Bir markanın broşurünü verdi ama kendi tercihin dedi. Zeytinyağını sordum,kokusu mideni bulandırmazsa kullanabilirsin dedi.

grip olma durumuna karşı zencefil & ıhlamur ikilisini bol bol tüketebilirsin bir zararı yok dedi.

Vee en önemlisi cinsiyeti söylemedi :KK12:
Bazı bebek erken gösterir ama birşey gözükmüyor dedi. Bir daha ki randevuya kadar bekle dur şimdi :KK51:

Çok sevindim . Kan hapı bana vermemişti. Ben de gidince orayım.

doktor randevum güzel geçti kızlar.
geçen randevum da 3 gün öndeydi şimdi 5 gün önden gidiyor maşallah. Bize el salladı bebiş. Eşimle hastaneye girmeden önceden minik bir gerginlik yaşadık,daha doğrusu trafikte birine çok kızdı ben de beni çok strese sokuyorsun,bak bebek sana kızacak annemi üzme diye parmak sallıcak dedim salladı :anneadayı:

Kan hapı verdi, decavit falan vermedi. Folik asiti de elindekini bitir,yeni paket alma dedi. Çatlaklar için bir sürü yöntem var biraz da senin bütçen önemli dedi. Bir markanın broşurünü verdi ama kendi tercihin dedi. Zeytinyağını sordum,kokusu mideni bulandırmazsa kullanabilirsin dedi.

grip olma durumuna karşı zencefil & ıhlamur ikilisini bol bol tüketebilirsin bir zararı yok dedi.

Vee en önemlisi cinsiyeti söylemedi :KK12:
Bazı bebek erken gösterir ama birşey gözükmüyor dedi. Bir daha ki randevuya kadar bekle dur şimdi :KK51:

maşallah canım size
Kan hapı verdiğine göre demirin düşük olmalı
çatlak kremi ne önerdi canım?
ama söylememesi iyi olmuş sonra değişince insan farklı hissediyor
Ben de bugün öğreneceğim eğer ufaklık izin verirse

tencerekapakmisali tencerekapakmisali iyi haberlerle gel inş...

kızlar dün abla gitti buzdolabını tekrar açtım bıngo yine kokuyor.bugun kahve koyacağım.
dolapta pastırma sucuk tursu üçlüsüne şuc atmak üzereyım...

birde en çok ne yiyorsunuz. ben sabah akşam yeşil ekşi elma verseler yok demiyorum..sürekli yeşil elma yiyorum...
arada da ananas. neyseki kolay bulunan seyler.rahatca yazıyorum : DD

en çok patates işim gücüm patates
yakında patates gibi olacağım yiye yiye:spor:

maşallah canım size
Kan hapı verdiğine göre demirin düşük olmalı
çatlak kremi ne önerdi canım?
ama söylememesi iyi olmuş sonra değişince insan farklı hissediyor
Ben de bugün öğreneceğim eğer ufaklık izin verirse
yeni tahlil yapmadı ama ilk tahlillerde sınırdaydı sanırım ondan verdi. Bulantıdan korktuğumu söyleyince tok karnına alabilirsin problem olmaz dedi .(ben bulantıdan korktuğum kadar doğumdan korkmuyorum öyle söyleyeyim )
krem olarak ben ısrarla sorunca natalis'in broşürünü verdi ama ilk ağzından çıkan badem yağıydı kadının lafını kestim,zeytinyağı nasıl olur diye bir daha yağ meselesine girmedik :) ben yine de muhtemelen zeytinyağı &badem yağı kullanacağım.

sende güzel haberlerle gelirsin inşallah canım :KK68:

Merhaba haziran anneleri. Bende yeni katılıyorum aranıza. Aslında hep uzaktan takip ettim sizi :) 30 mayıs doğum gözükse de beni de aranıza kabul edersiniz sanırım değil mi? Şuan hamileliğimin 16+6 hafyaşındayız. Bu arada 2 gebeliğim bir tane kızım var. Hepimize güzel gecirebilecegi bir hamilelik serüveni diliyorum. Umarım güzel arkadaşlıklar kurabiliriz

Merhaba haziran anneleri. Bende yeni katılıyorum aranıza. Aslında hep uzaktan takip ettim sizi :) 30 mayıs doğum gözükse de beni de aranıza kabul edersiniz sanırım değil mi? Şuan hamileliğimin 16+6 hafyaşındayız. Bu arada 2 gebeliğim bir tane kızım var. Hepimize güzel gecirebilecegi bir hamilelik serüveni diliyorum. Umarım güzel arkadaşlıklar kurabiliriz

hoşgeldin seninle muhtemel doğum tarihimiz aynı...

Merhaba anne :anneadayı::KK200:

hoşgeldin aramıza :KK54::KK54:
Bir günden bişey olmaz sen de haziran sayılrsın :-)

Hoş geldin canım :)

Ben yaptırdım arkadaşım. synlab'a bonatest yaptırdım. 2000 tl idi fiyatı. 5 işgünü içinde sonucumu aldım. Değişik laboratuvarların değişik fiyatlı testleri oluyor. Yaptıran diğer arkadaşlar da laboratuvar ve test ismini paylaşır fiyatını yazarsa sana fikir olur.
Çok teşekkürler, hem kısa sürede gelmiş hem de fiyat daha makul.

Ben yaptırdım arkadaşım. synlab'a bonatest yaptırdım. 2000 tl idi fiyatı. 5 işgünü içinde sonucumu aldım. Değişik laboratuvarların değişik fiyatlı testleri oluyor. Yaptıran diğer arkadaşlar da laboratuvar ve test ismini paylaşır fiyatını yazarsa sana fikir olur.
Bu arada sonuç nasıldı?

Hoşgeldin canım :)

X