2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

Uzun süredir forumu okumayıp üzerinden günler atlamış bir konuyu büyük puntolarla eleştirerek gündeme getirmeyin.

Kimse burada kapanan konulardan kendine pay çıkartıp kendini ifade etmeye çalışmasın lütfen huzurumuz kaçmasın.

Merhaba hoşgeldin 1. sayfada tablomuz var bilgilerini oradaki şekilde bana özel mesaj atarsan seni de ekleyelim.

Canım sızlama olsa yine iyi resmen baskı hissediyorum :-D

Evet canım sana katılıyorum. Yani genel anlamda konuşuyorum kimse özelinde değil. Geçmiş sayfalar okunmadığı için aynı sorular ya da konular defalarca konuşuluyor. Ben özen gösteriyorum mümkün olduğunca takip etmeye hatta bazen birikmiş sayfaları bitiremediğim için yazamadığım oluyor.
Ha tabi bir de şu huzur meselesi var. Tartışmalar gerçekten çok gereksiz ve rahatsız edici oluyor.

Dur özelden yazayım ben o zaman onurumbenime. Aa öyle mi? Belki bundan sonra aktif olanlar fazlalasir ne de olsa artık daha fazla ihtiyacımız olacak birbirimze

Merhaba :) olmaz dimi olmasın ya zaten hosgeldim araniza o zaman :) tartismalatınızin sonuncusuna bende tanık oldum üzücü durumlar yaşandı umarım. Tekrarlanmaz. Sanki bir kutuplaşma var gibi burada belki de yanlış anladım bilemiyorum.
Hosgeldin aramiza.
Merhaba :)

Benimde 2 li testim iyi cikti ama doktor inatla 4 lu test isteyince doktorumu değiştirdim bence gerek yok yaptırma ne de 2 li temiz çıkmış.

Olur öyle şeyler tatlım olsun

Gözünüzaydın sevindim. İyi haberler duymak insanı mutlu ediyor. Başkasına ait olsa bile insanın kendiyle ilgili umudunu artırıyor.

Hoşgeldiniz aramıza...

Bu arada sonuç nasıldı?

Sonuç negatif çok şükür. Trizomi gözlenmemiştir diyor. Bir de bebeğin kız olduğu yazıyor. Ama bu durum bize özel mi yoksa her anneye cinsiyet bildiriyorlar mı bilemiyorum.

Merhaba :) çok tesekkur ederim aranıza kabul ettiğiniz için :) burası oldukça kalabalık bir grup. Umuyorum ki güzel paylaşımlar yapabiliriz. Liste ixin kime haber vermemiz gerekiyordu?

İkili test sonucu iyiyse diğerlerini istemiyor genelde doktorlar.

Ben yaptırıcam canım. 2 lim temiz ama doktorum istedi. Bende hayır demedim yaptıracağım.

Sen foto at biz tahmin edelim

Bu da bizim ufaklık kızlar,çok belli değil ama tahmini olan var mı :)
Off belli olmuyor kiii :-(

Kızlar nub teorisinden anlayan var mi ben de koysam mi bi ultrason fotoğrafı.. tabii ki hiçbirimiz bilmiyoruz da eğlence olur
Koy koy tahmine bayılırız

Hoşgeldin
Listeye ekledim blgilerini eksikleri listeye bakıp özel mesaj atarsan sevinirim

Ben her banyodan sonra ve her gece uyumadan sürüyorum canim.. genelde etkileri 24 saat zaten.. yavaş yavaş hergun sürmeye alışmaya çalış canim bence vücudu kuru bırakmamak en iyisi

Merhaba kızlar..
Aramıza yeni gelenler, hoşgeldiniz..
Dr kontrolü olan arkadaşlar , çok şükür güzel haberlerle geldiler. .
Bizim forumumuz samimi ve sıcak, çok nadir yanlış anlaşılmalar oldu o da tuzu biberi diyip önümüze bakalım.

** kızlar aranızda kan hapını gün aşırı içen var mı ? Ben perişan oldum
Benim alt limitin bi tık üstü çıkmıştı kan değerim, zaten muhtemelen o yüzden yazdı Dr. Fakat o günden beri kabızlık sorunum had safhaya çıktı. Yediklerime dikkat ederim , 3 lt ye yakın su içerim.. ama bu kabızlık çıldırtıyor beni.
31 aralıkta kontrol var , o gün soracağım Dr a ama o güne kadar gün aşırı içsem diyorum bugün 3.gün oldu wc çıkamayalı. Çok şükür bugün çıktım ve rahatladım. Ama wc de ıkınmayın deniliyor ya , ben mecbur ıkınıyorum işte bu yüzden de kafayı yiyorum napsam diye

Canım doktordan doktora değişiyor test olayları biraz. İstesede yaptırmak bize kalmış zorunlu değil çünkü.
İstemediyse boşver

pek fotojenik olmıcak herhalde bizimkisi
ya da doktor teyzesi foto. çekmeyi pek bilmiyor

Katılıyorum dr. Çok absürd bir pozunu çıkarıp vermiş size. Vermese de olurmuş yani. Çok daha güzel bir foto verebilirdi ya da pozisyonu uygun değil bir daha ki sefere vereyim diyebilirdi. Sırf vermiş olmak için yapmış gibi geldi bana.

Canım tartışmalar oluyor her sayfada burada da olacaktır. Ama insanlar arayı soğutmaya çalışsalar uzatmayacak.. Senin yaptığın en güzeli...
Herşeyde taraf olmaya çalışmamak lazım...

canım gçmiş olsun .. ama ıkınmadan olmuyor ki ben de kabızlık yaşadım 1 ay önceydi galiba... Allah kimseye göstermesin.. Ama korkma artık kocuman olmuşlar bebişlerimiz hiç bişeycik olmaz

seninbenimgibi az çok aynı evrelerden geçiyoruz biliyorsun, doktor bana bol bol yüzmeye çalış ,kemiklerindeki yükü hafifletmelisin dedi. üşütürüm diye korkuyorum diyince de 9 aylık hamile bir kadının fotosunu gösterdi,kadın göbeğinin üstünde buzda kayıyor. Biz türk hanımları biraz evhamlıyız, hastalığı çağırıyoruz bak başkaları neler neler yapıyor dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…