2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

İlacı bıraktım çocuk sahibi olmak istediğim zaman. İki senedir içmiyorum. Ağrılarım olmuyodu ama hamilelikte aşırı derecede arttı. Şimdilik idare ediyorum ama son aylarda inşallah sıkıntı yaşamam. Tek duam bu

Çok sevindim . Kan hapı bana vermemişti. Ben de gidince orayım.

maşallah canım size
Kan hapı verdiğine göre demirin düşük olmalı
çatlak kremi ne önerdi canım?
ama söylememesi iyi olmuş sonra değişince insan farklı hissediyor
Ben de bugün öğreneceğim eğer ufaklık izin verirse

en çok patates işim gücüm patates
yakında patates gibi olacağım yiye yiye

yeni tahlil yapmadı ama ilk tahlillerde sınırdaydı sanırım ondan verdi. Bulantıdan korktuğumu söyleyince tok karnına alabilirsin problem olmaz dedi .(ben bulantıdan korktuğum kadar doğumdan korkmuyorum öyle söyleyeyim )
krem olarak ben ısrarla sorunca natalis'in broşürünü verdi ama ilk ağzından çıkan badem yağıydı kadının lafını kestim,zeytinyağı nasıl olur diye bir daha yağ meselesine girmedik :) ben yine de muhtemelen zeytinyağı &badem yağı kullanacağım.

sende güzel haberlerle gelirsin inşallah canım

Merhaba haziran anneleri. Bende yeni katılıyorum aranıza. Aslında hep uzaktan takip ettim sizi :) 30 mayıs doğum gözükse de beni de aranıza kabul edersiniz sanırım değil mi? Şuan hamileliğimin 16+6 hafyaşındayız. Bu arada 2 gebeliğim bir tane kızım var. Hepimize güzel gecirebilecegi bir hamilelik serüveni diliyorum. Umarım güzel arkadaşlıklar kurabiliriz

hoşgeldin seninle muhtemel doğum tarihimiz aynı...

Merhaba anne

hoşgeldin aramıza
Bir günden bişey olmaz sen de haziran sayılrsın

Hoş geldin canım :)

Çok teşekkürler, hem kısa sürede gelmiş hem de fiyat daha makul.

Bu arada sonuç nasıldı?

Hoşgeldin canım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…