2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Vitaminler vücuda alışana kadar tahminen 5 veya 7 gün ishal olabiliyor. Bence endişe etmemek gerek. Ama yine de tedbiri elden bırakmamak lazım.

Ne kusuru canım olurmu ole şey sağlıkla güzel haberlerle gel inşallah

Karnına parmak uçlarınla dokununca bi sertlik gelir eline ben zayıf hamile kaldım belki ondan hissediyor olabilirim

Biz de bugün gördük kızımızı... maaşallah çok tatlıydı. Kıpır kıpırdı ellerini tamamen açtı, parmaklarını saydırdı bize resmen. Ağzını açıp kapattı. Çok mutlu olduk. Özellikle sabahları bacaklarımı dümdüz uzatıp karnımı gerince rahimi bende hissediyorum biraz sert ve hafif tümsek şekilde elime geliyor.

Nette baktim süt için dinlenip 2 saat uzanın diyorlar belki hissederim denicem :)

Ben omega3 kullanıyorum balık yağı kullanmıyorum. Yengem bizim bebişe de babynest dikmiş. Çok güzel. Bebeği onda yatırmanın zararı olur mu acaba? Sert zemin olucak falan deniyor ya.

Bugün başım ağrıdı be parol aldım kızlar. Sonra tedirgin oldum. Bir zararı olmaz dimi?

Anneler merhaba karnınız büyüdü mü? Ben normalde de kiloluyum anlayamıyorum eşim biraz karnın büyüdü dedi ama o benim her zamanki göbisim bence :)
Canım bende 53 kilo ile hamile kaldım, yani zayıf sayılabilir bir bayanım, ama şimdiden 4 kilo aldım ve karnım çok ciktı bu arada 16.haftadayim

Demek senin de randevun benim gibi seneye kalmış
Benim de randevum 7 ocak.. evet 2 hafta önce gittim %80 erkek dedi ama kesin bişey söylemedi ve 1 ay daha bu soruyla bana gelme dedi
Mecbur beklicez))
Sende hiç tahmin bile etmedi mi doktorun?

Kızlar salı gününe doktora gün aldım. Şehir değişikliğinden dolayı burada ilk defa doktora gidicem. 2haftadir araştırıyordum bi doktor buldum ama biraz da şans.. Inşallah beni anlayabilecek güleryüzlü konuşkan bir doktordur
Ve umarım cinsiyet belli olur. Sizce olur mu salı günü 16+0 olucam.. nolur olur diyin evet belli artık diyin amann ne durdun bu saate kadar kesin olmuştur kesin diyin.
Şaka bi yana cinsiyet hiç önemli değil ama merak istee

Belli olur canım ama senin ki gizlemezse kendini güler yüzlü ilgili bi Dr gerçekten önemli adam özenle anlatıyor bu hafta diyo kolları bacakları kafa yapısı gelişimi tamamlamış mi bunları görmemiz lazım di yeri gelecek kalp odaciklari damar çıkışları böbrekler bunları detaylı bakacaz öyle söyleyince bi rahatladım

Tabi ki olmuştur çoktan ))) bugüne kadar nasıl beklemişsin öyle))) biz çoktan kaçamak yaptık öğrendik 2 hafta önce.. öğrenince yaz bize de.. merak ettim
16.haftada kesin öğrenirsin

Ayy darısı benim başıma inşallah benim gittiklerim genelde sat tarihimi sorup kağıttan kafasını kaldırmadan ultrasonda bi bakalım diyip ultrasonda da ancak kalp atisini gösterip 3.4 hafta sonra yine gel deme lüksünde bulundular sagolsunlar 10 soru sorsam iki cümle ile karşılık veren mesleğini sevmeyen insanlara tahammulüm yok

Tabi ki olmuştur çoktan ))) bugüne kadar nasıl beklemişsin öyle))) biz çoktan kaçamak yaptık öğrendik 2 hafta önce.. öğrenince yaz bize de.. merak ettim
16.haftada kesin öğrenirsin
13+1 de gittim belli degil daha dedi doktor oysa ki yavrum pek de guzel pozlar vermis hareketlenmişti. Belki çok erken diye söylememiştir.
Hem evet evet bence de belli olmuştur
Salı günü size burdan güzel haberleri veririm insallahh

Zayıf hamile kalmak çok daha iyi ben kilolu hamile kaldım inanın sıkıntılı bir durum ilk gebeliğimde 6 kilo daha azdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…