2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Vitaminler vücuda alışana kadar tahminen 5 veya 7 gün ishal olabiliyor. Bence endişe etmemek gerek. Ama yine de tedbiri elden bırakmamak lazım.

bende de oluyor inşallah canım unutmam
ikili tarama sonucum çıkacak o yüzden aklımdan çıkarsa kusura bakma
telefona not ettim ama oraya gidince heyecandan resmen tutuklaşıyorum
1 ay oldu görmeyeli..çok merak ediyorum bebeğimi
cinsiyet de kesinleşecek
Ne kusuru canım olurmu ole şey sağlıkla güzel haberlerle gel inşallah

Karnına parmak uçlarınla dokununca bi sertlik gelir eline ben zayıf hamile kaldım belki ondan hissediyor olabilirim
Cnm rahim nasıl hissediliyor ilk kez duydum da merak ettim . Nereye koyuyorsun elini ?

160 boyum. 62 kilo ile hamile kaldım. Şuan 62.5 kiloyum. Yani demek istediğim göbeğim vardı baştan beri. Amaaaaaa bugüne kadar ben de anlamıyordum Karnım çıktı mı vs diye. Geçen hafta hamile Taytı ve üstü almıştım. Bugün onları giydim, aynaya bakınca çok hoşuma gitti çünkü hamilelik karnımın çıktığına artık eminim. Eşim de tastikledi :) bu arada aldığım Taytı giyince inanılmaz rahat ettim.

Biz de bugün gördük kızımızı... maaşallah çok tatlıydı. Kıpır kıpırdı ellerini tamamen açtı, parmaklarını saydırdı bize resmen. Ağzını açıp kapattı. Çok mutlu olduk. Özellikle sabahları bacaklarımı dümdüz uzatıp karnımı gerince rahimi bende hissediyorum biraz sert ve hafif tümsek şekilde elime geliyor.

Cnm rahim nasıl hissediliyor ilk kez duydum da merak ettim . Nereye koyuyorsun elini ?

160 boyum. 62 kilo ile hamile kaldım. Şuan 62.5 kiloyum. Yani demek istediğim göbeğim vardı baştan beri. Amaaaaaa bugüne kadar ben de anlamıyordum Karnım çıktı mı vs diye. Geçen hafta hamile Taytı ve üstü almıştım. Bugün onları giydim, aynaya bakınca çok hoşuma gitti çünkü hamilelik karnımın çıktığına artık eminim. Eşim de tastikledi :) bu arada aldığım Taytı giyince inanılmaz rahat ettim.
Nette baktim süt için dinlenip 2 saat uzanın diyorlar belki hissederim denicem :)

Kızlar çok yiyorum ben ya bana noldu... Buarada bebişe babynest diktim çok tatlı oldu bütün gün onla uğraştım el emeği göz nuru kuzum sağlıkla yatar İnşallah... Aranızda balık yağı kullanan varmı acaba içsem bişey olurmu doktora sormayı unuttum
Ben omega3 kullanıyorum balık yağı kullanmıyorum. Yengem bizim bebişe de babynest dikmiş. Çok güzel. Bebeği onda yatırmanın zararı olur mu acaba? Sert zemin olucak falan deniyor ya.

Bugün başım ağrıdı be parol aldım kızlar. Sonra tedirgin oldum. Bir zararı olmaz dimi?

Anneler merhaba karnınız büyüdü mü? Ben normalde de kiloluyum anlayamıyorum eşim biraz karnın büyüdü dedi ama o benim her zamanki göbisim bence :)
Canım bende 53 kilo ile hamile kaldım, yani zayıf sayılabilir bir bayanım, ama şimdiden 4 kilo aldım ve karnım çok ciktı bu arada 16.haftadayim

Bir sonraki randevum ocak 3 canim kırklarelindeyim ama istanbul a da geldim bikac defa doktor için tabi ilk fırsatta oradaki doktora tekrar gözükmeden için rahat etmeyecek ıns hepimiz hayirlisinla alırız kucağımiza cinsiyet belli mi bebişin ?
Demek senin de randevun benim gibi seneye kalmış :KK48:
Benim de randevum 7 ocak.. evet 2 hafta önce gittim %80 erkek dedi ama kesin bişey söylemedi ve 1 ay daha bu soruyla bana gelme dedi :KK45:
Mecbur beklicez))
Sende hiç tahmin bile etmedi mi doktorun?

Kızlar salı gününe doktora gün aldım. Şehir değişikliğinden dolayı burada ilk defa doktora gidicem. 2haftadir araştırıyordum bi doktor buldum ama biraz da şans.. Inşallah beni anlayabilecek güleryüzlü konuşkan bir doktordur :dua:
Ve umarım cinsiyet belli olur. Sizce olur mu salı günü 16+0 olucam.. nolur olur diyin evet belli artık diyin amann ne durdun bu saate kadar kesin olmuştur kesin diyin. :oops:
Şaka bi yana cinsiyet hiç önemli değil ama merak istee :anneadayı::KK200:

Belli olur canım ama senin ki gizlemezse kendini güler yüzlü ilgili bi Dr gerçekten önemli adam özenle anlatıyor bu hafta diyo kolları bacakları kafa yapısı gelişimi tamamlamış mi bunları görmemiz lazım di yeri gelecek kalp odaciklari damar çıkışları böbrekler bunları detaylı bakacaz öyle söyleyince bi rahatladım
Kızlar salı gününe doktora gün aldım. Şehir değişikliğinden dolayı burada ilk defa doktora gidicem. 2haftadir araştırıyordum bi doktor buldum ama biraz da şans.. Inşallah beni anlayabilecek güleryüzlü konuşkan bir doktordur :dua:
Ve umarım cinsiyet belli olur. Sizce olur mu salı günü 16+0 olucam.. nolur olur diyin evet belli artık diyin amann ne durdun bu saate kadar kesin olmuştur kesin diyin. :oops:

Tabi ki olmuştur çoktan ))) bugüne kadar nasıl beklemişsin öyle))) biz çoktan kaçamak yaptık öğrendik 2 hafta önce.. öğrenince yaz bize de.. merak ettim :anneadayı::emir_bebek:
16.haftada kesin öğrenirsin:KK15:

Belli olur canım ama senin ki gizlemezse kendini güler yüzlü ilgili bi Dr gerçekten önemli adam özenle anlatıyor bu hafta diyo kolları bacakları kafa yapısı gelişimi tamamlamış mi bunları görmemiz lazım di yeri gelecek kalp odaciklari damar çıkışları böbrekler bunları detaylı bakacaz öyle söyleyince bi rahatladım
Ayy darısı benim başıma inşallah benim gittiklerim genelde sat tarihimi sorup kağıttan kafasını kaldırmadan ultrasonda bi bakalım diyip ultrasonda da ancak kalp atisini gösterip 3.4 hafta sonra yine gel deme lüksünde bulundular sagolsunlar 10 soru sorsam iki cümle ile karşılık veren mesleğini sevmeyen insanlara tahammulüm yok :KK12:

Tabi ki olmuştur çoktan ))) bugüne kadar nasıl beklemişsin öyle))) biz çoktan kaçamak yaptık öğrendik 2 hafta önce.. öğrenince yaz bize de.. merak ettim :anneadayı::emir_bebek:
16.haftada kesin öğrenirsin:KK15:
13+1 de gittim belli degil daha dedi doktor oysa ki yavrum pek de guzel pozlar vermis hareketlenmişti. Belki çok erken diye söylememiştir.
Hem evet evet bence de belli olmuştur :halay:
Salı günü size burdan güzel haberleri veririm insallahh

Zayıf hamile kalmak çok daha iyi ben kilolu hamile kaldım inanın sıkıntılı bir durum ilk gebeliğimde 6 kilo daha azdım

X