2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Merhaba haziran anneleri.. ben de bir haziran annesi olacağım inşallah.. henüz cinsiyet öğrenmedik. Arada ağrılar ya da akıntı olabiliyor ve bunlar sürekli panik hali yaratabiliyor ama yine de ultrasona girip bebeginizin kollarını ayaklarını görünce herşey geçiyor ta ki bir dahaki kontrole kadar.. allah hepimize evlatlarımızı sağ sağlim versin inşallah.. Ben de geldim araniza.. :halay:

Ayy canimm sükür iyii rahatlamissin sende bitmiss sükür iyi insallah bundan sonra daha iyi oluruz ,, evet detayli bir ultrason yapiyorlarmis insallah bakalim hersey yolunda simdilik,,,anladim canim insallah iyi gelirr zaten ikilide birsey cikmamis üclünün sonucuda iyi gelir,, amin insallah..hepimiz yavrularimizi sagsalim alalim kucagimiza.. Prensss Annesii Masallah:KK200:

Allah razı olsun canım benim inşallah doğurduğumuz günleri de paylaşırız.İsim düşündünüz mü siz? Benim aklıma hiçbişey gelmiyor genellikle kız ismi vardı aklımda erkek olunca zorlanacak gibiyim :-)

KıZlar okadar imreniyorum ki size....İnşallah hep böle düzgün gider herşey.benim bebeğime kist şüphesi var.10 hastalıktan denmişti... 2 hafta geçti başka doktora gittim oda kist gibi bişi var beyninde dedi.ama 16.haftayı beklicez dedi.çok kötüyüm.kendimi en zora alıştırmaya çalışıyorum ama olmuyor...

Çok geçmiş olsun öncelikle.Benim arkadaşımın bebeğinin de kalbinde gördüler ve o da çok üzüldü ama bazı kistler bebek büyüdükçe kaybolur demişlerdi ve gerçekten onunki de bi sonraki kontrolde geçmişti.İnşallah senin de öyle olur arkadaşım daha çok küçük büyüdükçe düzelir inşallah

Kızlar çok yiyorum ben ya bana noldu... Buarada bebişe babynest diktim çok tatlı oldu bütün gün onla uğraştım el emeği göz nuru kuzum sağlıkla yatar İnşallah... Aranızda balık yağı kullanan varmı acaba içsem bişey olurmu doktora sormayı unuttum

canım ben de aynı durumdayım yiyorum yiyorum doymuyorum
iyice obur birşey oldum

Kızlar bugün çok güzeldi maşallah :nazar:bebisim saglikliymis şimdilik iyi gidiorz bide cinsiyet erkekmis ismini kerem dusunuyoruz değişmez ise kilo da 3 kilo almışım maşallah 65.6 güncel kilom demir ve vitamin verdi O onurumbenim Allah hepimize böyle musmutlu muayenelerden donmemizi nasip etsin
Tebrikler :anneadayı::anneadayı:
Bu sene erkek senesi, ben baştan haziran ayının kız olacağını düşünüyordum ama bakıyorum maşallah her keste erkek :KK48:
Allah sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin :KK54:

Annisler selamünaleyküm öncelikle Rabbim hepimize evlatlarımızı sağ salim kucağımiza almayı nasip etsin
Sizlere bir sorum olucak 1 hafta oldu son kontrol cok şükür bebis iyi ama hareketleri hissetmek için erken mi hepimiz hemen hemen aynı haftalardayız ben 14+5 teyim bugün aranızda hareket hisseden oldu mu? 1 bebeğimin kalbi durdu 7 haftalıkken diğeri de 4 ya da 5 haftalık düştü cok korkuyorum cok evham yapıyorum bunu geç öğrendim 12 haftalıkken belki de daha iyi oldu ama hala engel olamıyorum kendime
Aleykum selam. Ben 16.haftanın içindeyim ama daha doğru düzgün bi hareket hissetmedim ara sıra dalga gibi bişey hissediyorum ama çok hafif. Gönlünüzü ferah tutun bebiş iyidir iyi :anneadayı::KK200:
Bir sonraki randevun ne zaman? İstanbulda mısn?

Kızlar çok yiyorum ben ya bana noldu... Buarada bebişe babynest diktim çok tatlı oldu bütün gün onla uğraştım el emeği göz nuru kuzum sağlıkla yatar İnşallah... Aranızda balık yağı kullanan varmı acaba içsem bişey olurmu doktora sormayı unuttum
Ben de çok yiyenlerdenim :)))
Doymuyorum.. balık yağını içebilirsin bi sakıncası yok ben doktoruma sormuştum ve içiyorum 1-2 günde 1

Merhaba haziran anneleri.. ben de bir haziran annesi olacağım inşallah.. henüz cinsiyet öğrenmedik. Arada ağrılar ya da akıntı olabiliyor ve bunlar sürekli panik hali yaratabiliyor ama yine de ultrasona girip bebeginizin kollarını ayaklarını görünce herşey geçiyor ta ki bir dahaki kontrole kadar.. allah hepimize evlatlarımızı sağ sağlim versin inşallah.. Ben de geldim araniza.. :halay:
Hoşgeldin :KK19::KK73:
Aramızda panik yapmayan anne adayı yok zaten. Biraz daha sıkalım dişimizi. Ne kaldı doğuma 4-5 aycık :KK36:

Hoşgeldin :KK19::KK73:
Aramızda panik yapmayan anne adayı yok zaten. Biraz daha sıkalım dişimizi. Ne kaldı doğuma 4-5 aycık :KK36:
Hosbulduk canim.. Ben öğrendiğim ilk haftalar evham kraliçesiydim zaten. Dış gebelik mi kimyasal mi kalbi atacak mi dur kanama var mi kosayim tuvalete. Vücudumu esnetmiyim bebis tutynuyo. Koşmayayım düşmeyeyim uzanmayayım :KK53:Ilk trimester bitince rahatladim.. ama yine de can çıkmadan huy cikmiyo herşey küçük meleklerimiz için iyi olsunlar da :emir_bebek:

Hos geldin canim panik bizim gobek adimiz:) ilk cocugun mu hangi ildesin

Izmirliyim canim daha yeni ispartaya taşındık esimin işi dolayısıyla. Aynen ilk bebişim inşallah.. 27 yaşındayım 1 buçuk yıllık evliyim.. siz pekii
Hoşgeldin izmir güzeli hamişimiz :halay:
Isparta da yaşayacaksın demek.
Rabbim sağlık versin bebişlerimize :dua:
Ben de 1.5 yıl sayılır. Mayısta evlenmiştim :nazar::nazar:
** 1.sayfada hamile tablomuz var , bilgilerini O onurumbenim e özel mesaj ile yazarsan sen de tablodaki yerini alırsın cnm :emir_bebek::emir_bebek:

Hoşgeldin izmir güzeli hamişimiz :halay:
Isparta da yaşayacaksın demek.
Rabbim sağlık versin bebişlerimize :dua:
Ben de 1.5 yıl sayılır. Mayısta evlenmiştim :nazar::nazar:
** 1.sayfada hamile tablomuz var , bilgilerini O onurumbenim e özel mesaj ile yazarsan sen de tablodaki yerini alırsın cnm :emir_bebek::emir_bebek:
Sağol canim bilgilerimi gönderdim.
Evet ispartada yaşayacağım zaten burada okumuştum üniv. Yi o yüzden benim için zor olmadi.
Ben de ağustosta evlendim..
Inşallah beraber kucaklayalım bebislerimizii :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

MERHaba arkadaşlar;
12.haftadayım ikili test yapıldı sonucu bekliyorum.çatlakları önlemek için ne kullAnıyorsunuz?

Tebrikler :anneadayı::anneadayı:
Bu sene erkek senesi, ben baştan haziran ayının kız olacağını düşünüyordum ama bakıyorum maşallah her keste erkek :KK48:
Allah sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin :KK54:
Amin canım benim sağlıkla gelsinlerde bende içimden erkek hissediodum ama aklıma getirmiodum kizsa hissedip üzülmesin diye sağlıkla gelsinlerde kız erkek farketmez ama bilmek çok güzelmis

Merhaba haziran anneleri :)

Benim gibi bebisim de haziranda dogacak insallah, cok heyecanliyim. Hayirlisiyla kucaklayalim hepimiz bebislerimizi insallah.
Bende ilk haftalar gibi yogun olmasa da hala bulantilar devam ediyor. Koku hassasiyeti, yorgunluk vs. ayni devam. Bakalim nasil devam edecek.
Hepinize sevgiler :KK200:

Merhaba haziran anneleri :)

Benim gibi bebisim de haziranda dogacak insallah, cok heyecanliyim. Hayirlisiyla kucaklayalim hepimiz bebislerimizi insallah.
Bende ilk haftalar gibi yogun olmasa da hala bulantilar devam ediyor. Koku hassasiyeti, yorgunluk vs. ayni devam. Bakalim nasil devam edecek.
Hepinize sevgiler :KK200:
Bu aralar geçer birseycigin kalmaz inşallah canim..

X