2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
@TuruncuHayal Benimde 30 Aralık saat 9:30 da randevum :-)
1 gün önce seninki. Varya o 1 gün bile nasıl önemli. Yeni yıl hadiyelerimiz :anneadayı:

Kızlar ben bugün muayne oldum araştırma hastanesinde ayrıntılı ultrason istedi dr sıra al dedi hemen yarına sıra verdiler ama daha erken değilmi ya anlam veremedim
Cnm devlet hastanesine gidildiğinde Dr araştırma hastanesine yönlendirince hemen detaylı ultrason a girmiyorsun. Önce numara alıp gideceksin sonra sana gün verecek Dr . Şu gün şu saatte gel diye.

Kizlar gercekten ozur diliyorum ben kirmak icin dmedim agliyorum suan cok uzuldum ben dusunmeden yazmis olabilirim gercekten saka olarak yazdim ama siz beni daha cok kirdiniz beyinsiz olarak nitelendirdiniz daha yazmak istemiyirum O onurumbenim cikar cnm bir daha girmek istemiyorum bosuna yer kaplarim
Ağlamaya gerek yok bence canım sen üzülunce bebisinde üzülür kimse için bunu ona Yaşatma Özür diledin bence çıkamana gerek yok

burasi sadece sanal platform bence aglama da uzulme de. bilgisiz degil sadece biraz daha tecrubesizsin. bence kal ve tecrube edin boylesi senin icin cok daha iyi olur.
Gercekten cok uzuldum tutamıyorum kendimi ben dusunmeden yazdim ama bilerek beyinsiz denmek eskiklik denmek zoruma gitti ozur dilerim tekrardan

Tabi normal doğum tarihine göre, burada ki bayanların büyük bir çoğunluğu haziran ayı içerisinde doğum yapacaklar.. ama belli de olmaz.. bebek erkenden dünyaya gözlerini açmak ister, riskli durumlar olur, o zaman daha erken de doğum yapabilirsin. Bu risk hepimizde var..
Sanırım siz ikiz anne olduğunuz için, doktorunuz öyle demiştir...
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin..
Amin inşallah hepimizin inşallah.

Kokunhuzur_2014 Kokunhuzur_2014 henuz yasin cok kucuk ve bu yuzden oldukca tecrubesizsin bence. 20 yasinda bebek sahibi olmak istemissin olmussun da ,zaten biraz daha kucuk yasta olsaydin pedofiliye girerdi. Ben bebek sahibi olmak icin ugrasmadim fakat ilk bebegimi kaybettim umarım kucagima alirim bu kez. Aglamak uzulmek yerine mantikli cevaplar vermeyi denemelisin diyecegim ama bende senin yasindayken muhtemelen su durumda aglardim cunku o yasta henüz olgunluga tam olarak ulasamamistim. Buradaki HERKES hamile ve oldukca hassas eminim sende oylesindir o yuzden bir ABLA tavsiyesi olsun sana iki kere dusun bir kere konus tatlim. Umarim aklinin bir kosesinde kalir bu sevgiler

benim birtürlü alışverişe çıkmaya fırsatım olmadı. Bi tane pantolon aldım, üstüne normal zamanda da giyebileceğim bol ve salaş tuniklerden alıcam 2-3 tane daha. farklı bir renk daha pantolon alırım,bir de şu bol kaşe pançolardan almak istiyorum.
Hamileliğe özel sadece pantolon alacağım yani,tabii bir de iç çamaşırı :)

bende lcw nin internet sitesinden 2 pantolon bir taç tane de bluz sipariş verdim. akşam geldiler tam istediğim gibi oldu o sebeple çok mutlu oldum. ilk hamileliğimden de bazı şeyler var o zamanda kış hamilesiydim onlarla geçiririm kışı sanırım. iç çamaşırı olarak hep o bol olanlardan alıyorum nene modeli gibi onlar çok rahat oluyor .

Kizlarr bizde isim konusunda skintiliyiz kv kb yla esimle hep hayalimzde bi isim var onu soyledik sanki bozuldular siz karar vermissnz zaten oyle isim mi olur biz karsmayiz me koyarsnaz koyun dediler ama kizdilar belli ki ama ben degsmeyi dusunmuyorum ilerde bu sorun olurmu ki acaba

bence karnında taşıyanındır isim koyma hakkı , zaten hemen herkes eşiyle birlikte bir karar verir isim konusunda. başkalarının fikri de geri dursun bence. bu k0nuda gücenen gücensin.

şöyle bir durum var zaten çocuğuna güzel bi isim koymak anne babanın görevi ve sorunluluğudur.

Allah razi olsun hepinizden canim.cok sukur iyilerdi bebislerim:)

maşallah bak iyiymiş bebişler sağlıkla büyüsünler inşallah .

Çok rahat ettin dimi. Bu arada ayın 31 i saat 10 da randevum. Ve günler geçmiyor. O kadar çok merak ediyorum ki nasıl olduğunu.

ay benimde randevum 31 aralık saat 9:30 da alırken biraz korkarak aldım ogün doktor olmaz falan diye.

Kızlar ben bugün muayne oldum araştırma hastanesinde ayrıntılı ultrason istedi dr sıra al dedi hemen yarına sıra verdiler ama daha erken değilmi ya anlam veremedim

ayrıntılı benım bildiğim 20-24. haftalar arası oluyor. 13. haftada ayrıntılı olmaz zaten bebeğin organları tam oluşmamış oluyor. 2 li yada 3 lü testi kastetmişlerdir belki

1 gün önce seninki. Varya o 1 gün bile nasıl önemli. Yeni yıl hadiyelerimiz :anneadayı:

Cnm devlet hastanesine gidildiğinde Dr araştırma hastanesine yönlendirince hemen detaylı ultrason a girmiyorsun. Önce numara alıp gideceksin sonra sana gün verecek Dr . Şu gün şu saatte gel diye.

Onlar bizlere verilmiş birer Mucize :-)

Çatlak kremi ne kullaniosunz kızlar bende alayım yavaş yavaş bari cildim yağlı diye bekliordm da baktım herkes başlamış ben geç kalmisim:KK55:

yaaa kızlarrr karnımda bişeyler oluyoo pıt pıt bole anlatamıyorum ama doktor bebegı göbek deliğinin altında demişti ama benim hissettiğim yukarda acaba yukara çıktımı yoksa ben başka bişeyi mi hissediyorum ayy çok heycanlıı bebeğimse

yaaa kızlarrr karnımda bişeyler oluyoo pıt pıt bole anlatamıyorum ama doktor bebegı göbek deliğinin altında demişti ama benim hissettiğim yukarda acaba yukara çıktımı yoksa ben başka bişeyi mi hissediyorum ayy çok heycanlıı bebeğimse
Bebeğin olabilir canım :-)
Ay ne güzel :-)

Merhaba dünyanın en tatlı hamişleri herkes bugün doktora gidiyor benimde saat 16.00 da doktorda kızımla randevum var bugün kan vericem 2 li test için hayirlisiyla inşaallah dua edin bize kizlar
Hayirli haberler alirsin insallah kiz mi bebisin senin adina sevindim kiz istiyodun sren cok :)

Kızlar herkese merhaba. Test sonuçlarımız geldi. Çok şükür sağlıklıymış. Bir oğlumuz olacak inşallah. Rabbim hepimize sağlıkla sıhhatle bebeklerimize kavuşmayı nasip etsin
Masallahhh sizee bizde pazartesi alicaz sonucu insallah saglikla aliriz bebreklerimizi kucagimiza

Kızlar herkese merhaba. Test sonuçlarımız geldi. Çok şükür sağlıklıymış. Bir oğlumuz olacak inşallah. Rabbim hepimize sağlıkla sıhhatle bebeklerimize kavuşmayı nasip etsin

Çok şükür bebişlerimizi sağlıklı kucağımıza alırız inşallah, sevindim.
Cinsiyet için gün sayıyorum bende ctesi gideceğim :KK55:

X