2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar ben bugün muayne oldum araştırma hastanesinde ayrıntılı ultrason istedi dr sıra al dedi hemen yarına sıra verdiler ama daha erken değilmi ya anlam veremedim

Kızlar ben bugün muayne oldum araştırma hastanesinde ayrıntılı ultrason istedi dr sıra al dedi hemen yarına sıra verdiler ama daha erken değilmi ya anlam veremedim
Çok erken canım 20-24 hafta arasında olması gerekiyor. İkili test için istemiş olmasınlar ense kalınlığına bakacaklardır.
20-24 hafta arasında bakmalarının sebebi çocuğun organlarının o zaman tamamlanması zaten.

Biz burada hepimiz anne adayıyız ve kadınız. Aramızda 18 yaşındaki gençlerde vardır anne olmak için. 40 lı yaşlarındaki olgun bayanlar da.. Ama burada ki bizim tek amacımız anne olmak. Sağlıkla sıhhatle yavrularımızı kucağımıza almak.. Yok sen küçüksün, ben büyüğüm muhabbeti, çocukça..

Konu herkesin hamile olması değil ki canım. Öncesinde neler yaşadıkları... Daha 20 yaşında ağlamışsın bak olmuyor diye. Beni kıskanıyor işteee gibi bir yazın daha var ki bu tavır çok yanlış.. Bunu yazınca üstüne olmadı bence...
İyi niyetle yazmışsın tamam ama yanlış anlaşılmalar olabilir.Bak bir altındaki mesajı oku nasıl hüsran yaşamış insanlar..
Ben kimseyi kirmak icin yazmadim saka olarak yazmak istedim ama kirilmislar ozur dilerim biz diger grupta sakalasiyoduk boyle ortam da daha sıkı olalım die bnm hala oglumdan gorustugum kisiler var demekki burda cok konuşmamak gerekiyo sadece bebek konusulucak anladim

Biz burada hepimiz anne adayıyız ve kadınız. Aramızda 18 yaşındaki gençlerde vardır anne olmak için. 40 lı yaşlarındaki olgun bayanlar da.. Ama burada ki bizim tek amacımız anne olmak. Sağlıkla sıhhatle yavrularımızı kucağımıza almak.. Yok sen küçüksün, ben büyüğüm muhabbeti, çocukça..
aynen arkadaşlar hemen atışmaya müsaitler hemen tartışma alanı oluşmasa hep birlikte şen şakrak aile gibi geçirsek bu dönemleri ne güzel olur

canım yaş ne yapsın eğer beyin gelişmemişse?? işte düşünce eksikliği çok kötü birşey.. birkez daha anladım ...
Bu kadar insan tepki veriyorsa demek ki yanlış olan tek taraftadır ama anlamıyor işte ... eksiklik... :işsiz:

Kizlar gercekten ozur diliyorum ben kirmak icin dmedim agliyorum suan cok uzuldum ben dusunmeden yazmis olabilirim gercekten saka olarak yazdim ama siz beni daha cok kirdiniz beyinsiz olarak nitelendirdiniz daha yazmak istemiyirum O onurumbenim cikar cnm bir daha girmek istemiyorum bosuna yer kaplarim

Canim
Cinsiyet öğrendin mi canım
Onceki gittigimde yuzde doksan biri erkek digeri kiz a benziyo dedi.bu defa yuzde doksan biri kiz.digeri de kiz a benziyo dedi:p benim.yaramazlar net.gostermedi.kendini..hazirlik yapma dedi ayrintili ultrason da diğer ay netlesir dedi.hayirlisi bakalim.saglikli olsunlR da cnm:)

Telefondan yaziyorum cnm oglumlada ugrasiyirum bu arada bazen kendi algiladiklarini yazabiliyo telefon
mesajlarini simdi okudum. 31 yasindayim 26 yasinda evlendim. 29 yasinda cocuk sahibi olabilmek icin tedavi olmam gerektigini ogrendim ikiser ay arayla 3 tedavi bir kuretaj sonunda kizima kavustum Yaradanim bagislasin.

tam anne olacak yastaydim. birikmis tecrubelerim ogrendiklerim vardi. ona aktarabilecegim bir dunya sey. hic erken anne olanlara ozenmedim aksine hep uzuldum onlar icin cunku canim Annem 20 yasinda dogurmus beni gencliginin tadina varamadan.

simdi 31 yasindayim Rabbim bir mucize daha gonderdi bana dilerim layik olabilirim ve kucagima saglikla alabilirim.

suanda bu platformda herkes anne adayi olabilir ama kimsenin gecmisini bilmiyorsun. konu cok hassas. sen de hamilesin ve yasin cok kucuk belli ki kelimeleri secemiyorsun.

dilerim hersey gonlunce olur. Evlatlarin ileride seninle bana ne kadar cok sey ogretti Annem hayati daha kolay yasadim onun sayesinde diye gurur duyabilirler.

Ben kimseyi kirmak icin yazmadim saka olarak yazmak istedim ama kirilmislar ozur dilerim biz diger grupta sakalasiyoduk boyle ortam da daha sıkı olalım die bnm hala oglumdan gorustugum kisiler var demekki burda cok konuşmamak gerekiyo sadece bebek konusulucak anladim
Canım burada herşeyden konuşacağız sadece genç anne yaşlı anne mevzuu konuşulmasın o kadar.

Kizlar gercekten ozur diliyorum ben kirmak icin dmedim agliyorum suan cok uzuldum ben dusunmeden yazmis olabilirim gercekten saka olarak yazdim ama siz beni daha cok kirdiniz beyinsiz olarak nitelendirdiniz daha yazmak istemiyirum O onurumbenim cikar cnm bir daha girmek istemiyorum bosuna yer kaplarim
burasi sadece sanal platform bence aglama da uzulme de. bilgisiz degil sadece biraz daha tecrubesizsin. bence kal ve tecrube edin boylesi senin icin cok daha iyi olur.

Kızlar boşverin uzmeyelim kirmayalim birbirimizi yaşından dolayi böyle bir şey yazdığıni düşünüyorum her insan genç anne olmak ister ama bizim önceliğimiz okul is olmuştur yani isteyerek yads belkide istemsizdir olmamıştır bende kırıcı olduğunu düşünüyorum böyle şeylerin ne gerek var yani üstünlük böyle şeylerle saglanmaz yetiştirdiğimiz çocukla birbirimize verdigimiz bilgiyle üstün olmaya calisalim ki benim öyle bir derdim yok burda sadece benim gibi arkadaşlarıma bilgi vermek almak normal bir süreç mi herkes de bunu takip etmek için burdayım ayrıca unutmayalım hamilelikte hassas olunur gebişleri üzmek demek bebisleride üzmek demek o yüzden takılmaylm güzel şeylerden bahsedelim :KK19:

Öyle gitmek yok bakalım iki tartışma için :-)
Sakin ol tamam mı sen açıklama yaptın herkes anlayacaktır seni. Böyle şeyler arada olur burada ortak amacımız bebeklerimiz.
Hepimiz buradayız birbirimizden öğrenecek çok şeyimiz var.
Kapansın konu sende ağlama üzülürüm...

X