2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Neden sorun olsun. sizin çocuğunuz olacağı için, isim koyma hakkı da sizin oluyor..
9 ay sen karnında takı, kahrını sen çek.. Tabiki de ismini eşine sen koyacaksın..

Neden sorun olsun. sizin çocuğunuz olacağı için, isim koyma hakkı da sizin oluyor..
9 ay sen karnında takı, kahrını sen çek.. Tabiki de ismini eşine sen koyacaksın..
Aynen yaa ben cok takiyorum boyle seyleri iste birde koyacagim isim benm kizlik soy ismim sanirim birazda gurur meselesi ama direnecem bu isimde isterlerse ikinci isim olarak koyariz oda gonul koymasnlar diye

Birileri buraya genç anneyim işte 9.çocuğuma hamileyim şakayla da olsa kıskanın falan yazmışlar.
Hiç hoş değil.
her kes kendi hayatıyla ilgili kararları kendisi verir bu 1.
Ayrıca bu durum kıskanılacak bir durum değil mesela benim için genç yaşta anne olmak demek- gençliğini doyasıya yaşayamamak demektir.

Bazıları için ise gerçekten KISKANILACAK durum! çünkü Allah onlara çocuk nasip etmemiş olabilir çok istemelerine rağmen!

LÜTFEN BİRAZ DAHA DUYARLI OLALIM BU KONULAR ŞAKAYA BİLE GELMEZ !!!
o kişiden de bu mesajıma kesinlikle cevap istemiyorum! Oku ve anla!
Bu kadarı yeter..

Canim benim %90 erkek dedi daha degsmez heralde
Ayy hayırlı olsun

Canım bence önemli olan sizin ne istediğiniz. Böyle tepkilere alışmak lazım.

yahu onlara ne, bebek sizin. karıştırma zaten isim konusuna ona karışan herşeye karışma hakkı bulur kendinde.

Evet katılıyorum burada kimsenin yaşı değil bebeği önemli olan. Olmamışta olabilir insanlar neler yaşıyor. Bu tarz tatsız konuları kendileri için üstünlük görenler lütfen düşüncelerini kendilerine saklasınlar.

Herkezin bir cevap hakki var bu platform da ki sen cvp istemiyosun die yazmiycak degilim ben ortamda kaynasalim die yazdim suan burda ki herkez hamile hamilelik icin ugrasan yok ki ben oglumda 1 sene cok agladim olmuyo die eger olmayin halinden anlayabilicek bir kabasitem var hamilelik icin ugrasilan bir konu hakkinda binlari yazsaydim haksiz olurdum evlenmek kisitlanmak degil bence ben esimle hayet gencligimide yasiyorum ki okulumu evlendikten sonra bitirdim buda bnm dusuncem bence bu kadar buyutulucek bi durum degildi

yahu onlara ne, bebek sizin. karıştırma zaten isim konusuna ona karışan herşeye karışma hakkı bulur kendinde.
Aynen canım sonucta ben 3yıldır her ay bi hüsranla yasadım neler yaşadım kendi içimde bu zamnları öyle hayal ettim ki bir de kaybım olunca insan daha çok kendi biseyler yapmak istiyo bakalım yaşayıp görecegiz.

canım insanlar bu konuda hassas olabiliyor ki zaten en hassas dönemdeyiz ben bebek için çok ugrasan her ay hüsrana ugrayan biri olarak hep imrenmişimdr bi burukluk oluyodu içimde o yuzden demiş olabilir arkadasta hala atlatamadığımız dönemler o dönemler çünku hele kı benım gıbı düşük yaşadıysa

Konu herkesin hamile olması değil ki canım. Öncesinde neler yaşadıkları... Daha 20 yaşında ağlamışsın bak olmuyor diye. Beni kıskanıyor işteee gibi bir yazın daha var ki bu tavır çok yanlış.. Bunu yazınca üstüne olmadı bence...
İyi niyetle yazmışsın tamam ama yanlış anlaşılmalar olabilir.Bak bir altındaki mesajı oku nasıl hüsran yaşamış insanlar..

konuyu bilmiyorum mudahil olmak istemiyorum sadece duzeltme geregi duydugum birkac sey var. okul bitmis ama tam bitmemis sanki.
herkez degil herkeS
kabasite degil kaPasite

Bende cok cektim cnm hatta bu bebegi gene olmassa die dusundum pkom var oglumda 1 senem hastanelerde gecti hap igne hepsini gordum hsg cektirdim her ay aglamaktan yataklara dustugum oldu ama ufak bi saka yani cok sert geldi verdigi tepki kaynasmak ortamda gulmek icin soyledim oglumda da kkda sakalisiyoduk sen kucuksun ben buyugum die alinmis olabilir ama kimseyi kirmak icin soylemedim ama o bana ozelden de yazabilirdi ben ozurumu diler gecerdim

Ben de 31 yaşımda hamile kaldım ve 1 senedir bebeğim olsun diye uğraşıyorum. Yaş olayına girmek ve bunu bu derecesine nitelendirmek bizim yaşımızdakilere hakaret gibi geldi. Kelimelerinizi biraz daha seçip, ona göre yazın lütfen. En genç yA da tabirinizle çıtır siz olabilirsiniz lakin maalesef ki bu çıtırlık bazı şeylere yetmiyor. En azından yetmediğini sizde gördüm. Umarım anlatabilmişimdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…