2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Merhaba hamişler ;

İmzanızı nasıl oluşturuyorsunuz ? Daha önceden kendimle ilgili bilgileri de geçmiştim fakat ilk sayfaya eklenmemiş henüz

Merhaba.Ben de yeni katıldım aranıza.İkinci çocuğum bir kızım var.Ben de fotoğraf ekleyim çok merak ediyorum tahminlerinizi
Seninkini anlayamadım tam canım. Bir ihtimal erkek diyorum, ama nub görüntüsünü tam alamadım. Yalnızca tahmin :)))

canım benim bitti çok şükür artık yemekleri yiyebiliyorum balık hariç

Merhaba hamişler ;

İmzanızı nasıl oluşturuyorsunuz ? Daha önceden kendimle ilgili bilgileri de geçmiştim fakat ilk sayfaya eklenmemiş henüz
sayfa yöneticimiz değişti @onurumbenim e özelden bilgilerini atarsan ekleyecektir,
imza kısmını da kişisel bilgiler kısmından ekleyebilirsin.

Benimde gebelikten önce tsh 1.93 dü şimdi 2.60 normal mi acaba doktorum herhangi birşey söylemedi

Ben basta bi kanama atlattim ve bir kaybim var nur icinde uyusun butun melekler... o yuzden baslarda surekli tasalanip baska bi doktora gidiyodum kadina da soylemistim ama eger soylemeseydim de "hem kontrole hemde sizinle tansmaya geldim" diye gidebilirdim :) bence guvenebileceginiz bi hastaneye gidin kontrol icin geldim deyin niye geldin simdi diyemezler. Hem bence erkekse kesinlikle gorursunuz ama kizsa da bi ihtimal soylerler :)

Merhaba kızlar biz de 12 haftalık olduk yarın randevum var 12 haftada cinsiyetini öğrenen var mı ki ?Alışverişe başlamak istiyorum artık
Canim bana doktorum tahminde bulunmuştu ama kesin degil dedi.diger ay netlesir demisti.yarin randevum.var 16.haftadayim.cok.heyecanliyim

Benim kileri de tahmin edin kizlar hadiikizlerim biri 11 digeri 10+5 de ki ultrason fotolari..yarin kontrolum var nasipse.16.hafta dayiz.öğrenirim cinsiyetleri.insallah

Benim kileri de tahmin edin kizlar hadiikizlerim biri 11 digeri 10+5 de ki ultrason fotolari..yarin kontrolum var nasipse.16.hafta dayiz.öğrenirim cinsiyetleri.insallah
Ustteki ufaklik bence kiz cunku cikinti var ama yukari dogru degil paralel duruyo. Alttaki minnagi bilemedim kiz gibi geldi ama insallah gonlune gore olur ve yarinda ogrenirsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…