2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Yok kuzum 8 haftalik var ondan sonra gitmedim pazartsi randevum Eki Görüntüle 1924774 bu var bi 8 haftalikken
önce sizden yorum bekledim,yorumunuzu etkilemeyeyim diye.Biryerde daha sordum kese teorisine göre kız diyenler oldu,aynı teoriye göre sizinki erkek sanırım. Bebek kesenin sağında kalırsa kız,solundaysa erkek oluyormuş. Tabii bu sadece varsayım :anneadayı:

önce sizden yorum bekledim,yorumunuzu etkilemeyeyim diye.Biryerde daha sordum kese teorisine göre kız diyenler oldu,aynı teoriye göre sizinki erkek sanırım. Bebek kesenin sağında kalırsa kız,solundaysa erkek oluyormuş. Tabii bu sadece varsayım :anneadayı:
Cogunda cikmiyo diyolar ama hayirlisi olsun kuzum oglumun bir erkek kardesi olsun isterim ucuncuye kismet derim artik :)

Ben de heveslendim. Hadi bana da tahmin yapın nolur :)
Bu 12+5 deki hali. Bir sonraki randevum 26 sında. O zaman söylicekmiş

canım ben herkesin aksine kız olduğunu düşünüyorum:emir_bebek:. bebek cinsiyet bölümünde nub cinsiyet tahmini yapan arkadaşlar var. oraya da ekle istersen. alt bölgedeki çıkıntı düz giderse kız yukarı olursa erkek.
sağlıklı olsun canım

Sağlıklı olsunlar da. Güzel de hayatları olsun hepsinin inşallah. Bu devirde çocuk yapmak bazen hiç mantıklı gelmiyor türkiyede dünyada yaşananları okudukça gördükçe. Allah yardımcı olsun onlara.
Çok fazla etkilenmeye başladım. Cidden bu kadar üzülmekten de korkuyorum artık.

Sağlıklı olsunlar da. Güzel de hayatları olsun hepsinin inşallah. Bu devirde çocuk yapmak bazen hiç mantıklı gelmiyor türkiyede dünyada yaşananları okudukça gördükçe. Allah yardımcı olsun onlara.
amin canım en önemlisi o.
insan gerçekten can taşıyınca dünyaya bakış açısı değişiyor,korkuları daha da artıyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah. Ülkemize,dünyamıza barış ve selamet versin

Merhaba, ben Almanya'dayim ve bu testi yaptiracagim yarin kan verecegim. Ismi Harmony-Test diye geciyor burada. Risk grubunda degilim ama icim rahat olsun istiyorum insallah güzel sonuclar aliriz. Heyecanliyim yarin icin, ultrason da var :KK68:
İnşallah çok heyecanlıyım bende. Yarın sonucu gelir herhalde bizimki Londra'da yapılıyor. Biz de risk grubunda değiliz ultrasonda da gayet normal çıktı herşeyi ama ben çok evhamlıyım. Cinsiyeti de artık öğrenelim istiyoruz. En geç cuma öğrenmiş olacağız. Sağlıkla sıhhatle gelsin yavrularımız

Kızlar Günaydın ben bugun vel ağrısı ile.uyandm sol taraf sürekli ağrı bugün 15 ci haftaya girdikya ondan heralde doktora cumartesi gidiyim diodum bu bel ağrısı için yapılması gereken bişey yok demi calisoom bide uzanamiom :KK43:
Bende aynıyım ya. 1 haftadır var. oturduğum yerden kalkamıyorum, yatıyorum kalkamıyorum. Çok fenayım. 22 sinde gidince sorcam dr.a. Başka ağrısı olan var mı arkadaşlar, hamilelikten mi acaba ya :KK43:

Bende aynıyım ya. 1 haftadır var. oturduğum yerden kalkamıyorum, yatıyorum kalkamıyorum. Çok fenayım. 22 sinde gidince sorcam dr.a. Başka ağrısı olan var mı arkadaşlar, hamilelikten mi acaba ya :KK43:
benim 5. haftadan beri genelde geceleri ve sabah kalkarken oluyor. Ağrıdan ziyade böyle belim boşlukta kalmış gibi bir his oluyor. Hatta dün akşam dayanamadım,sabaha karşı kalkıp belimi destekledim oturarak uyudum.
ama benim hastalığımdan kaynaklı ağrılarım da var,belki belim de hastalığımdan oluyordur.

benim 5. haftadan beri genelde geceleri ve sabah kalkarken oluyor. Ağrıdan ziyade böyle belim boşlukta kalmış gibi bir his oluyor. Hatta dün akşam dayanamadım,sabaha karşı kalkıp belimi destekledim oturarak uyudum.
ama benim hastalığımdan kaynaklı ağrılarım da var,belki belim de hastalığımdan oluyordur.
Benim bir haftadır var ve pek de dayanılacak gibi durmuyor. Bi garip yürüyorum kurumda. Gören iyi misiniz diye soruyor artık düşün. Sana da geçmiş olsun canım. Rabbim sağlıcakla atlatmamızı nasip eylesin hepimizin .

İnşallah çok heyecanlıyım bende. Yarın sonucu gelir herhalde bizimki Londra'da yapılıyor. Biz de risk grubunda değiliz ultrasonda da gayet normal çıktı herşeyi ama ben çok evhamlıyım. Cinsiyeti de artık öğrenelim istiyoruz. En geç cuma öğrenmiş olacağız. Sağlıkla sıhhatle gelsin yavrularımız
Amin. Güzel haberlerimizi birbirimizle paylasiriz insallah. Evet, cinsiyeti de kesin olarak ögrenmis olacagiz böylece. Yarin sorarim ben de, bizim sonuclarin gelmesi ne kadar sürüyor.

Kizlarr ben fenalardayimm grip olma yolunda hizla ilerliyorum doktora gitmeden nasil atlatabilirim ihlamur greyfut bunlar zarari olurmu kii

Kizlarr ben fenalardayimm grip olma yolunda hizla ilerliyorum doktora gitmeden nasil atlatabilirim ihlamur greyfut bunlar zarari olurmu kii
bol ıhlamur, c vitamini içeren herşey... kuşburnu çayı demle ıhlamur + bal iç sık sık
ben daha riskli dönemi atlatmadan grip olmuştum ateşli hem de. Kendimi ıhlamur ve bol c vitamini içeren meyveler yemekle iyileştirdim. Kiwi mesela.. ıhlamur zararlı falan derlerse inanma ben çok içiyordum hiç bişey de olmadı ...
Geçmiş olsun

canım ben herkesin aksine kız olduğunu düşünüyorum:emir_bebek:. bebek cinsiyet bölümünde nub cinsiyet tahmini yapan arkadaşlar var. oraya da ekle istersen. alt bölgedeki çıkıntı düz giderse kız yukarı olursa erkek.
sağlıklı olsun canım
Canim kiz gibi duruyo bir cikinti yok gibi ama sadece tahmin tabii ilk baktigimda icimden geceni soyledim

bol ıhlamur, c vitamini içeren herşey... kuşburnu çayı demle ıhlamur + bal iç sık sık
ben daha riskli dönemi atlatmadan grip olmuştum ateşli hem de. Kendimi ıhlamur ve bol c vitamini içeren meyveler yemekle iyileştirdim. Kiwi mesela.. ıhlamur zararlı falan derlerse inanma ben çok içiyordum hiç bişey de olmadı ...
Geçmiş olsun
Evet canim ya zarari olur diyolar o yuzden ne icecegimize sasirdim ama duzelmiyo hizla ilerliyo farkediyorum bogazimda iltihap var onu sokmem lazim

Aynen canim ne kdar haberleri izlemim diyorum internette neler goruyorum allahim yar ve yardimcisi olsn tum zulme ugrayanlarin ya bizimde basimiza gelirse diye sacma sapan dusunmeden edemiyorum kendimi

Merhaba.Ben de yeni katıldım aranıza.İkinci çocuğum bir kızım var.Ben de fotoğraf ekleyim çok merak ediyorum tahminlerinizi :KK66:

Eklentiler

• CAM03243.jpg
    CAM03243.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 66
X