2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
canım benim bu hafta ne olduysa oldu eskiden giydiğim hiçbir pantolonum kesinlikle kapanmıyor 4 parmak kadar açıklık kalıyor...36 beden olan üst giysilerim de düğmelerden olmuyor. Karnım bariz büyüdü..
ayın 20 sinde kontrolüm bir görsem büyümüş mü diye
öyle merak ediyorum ki
Tartıda da 51 kg mı gördüm.tombişleşiyorum gitgide
Senin tam sırası ama. Bana arkadaş yazdı cevaben. 2 hafta sonra dedi. Senin şimdiki zamanlarına denk geliyor yani. Hamile Taytı almıştım incecik ama termal tabiki. Tavsiye ederim. Üstüne de 2 tunik aldım :) sen de artık hamile kıyafetleri giymelisin :anneadayı:

Senin tam sırası ama. Bana arkadaş yazdı cevaben. 2 hafta sonra dedi. Senin şimdiki zamanlarına denk geliyor yani. Hamile Taytı almıştım incecik ama termal tabiki. Tavsiye ederim. Üstüne de 2 tunik aldım :) sen de artık hamile kıyafetleri giymelisin :anneadayı:

canım migrostan 2 tane tayt aldım termal...2 tane de hamile pantolonum var biri klasik.Çalışan olduğum için farklı farklı giyeyim istedim eski pantolonlar hiç olmuyor..2 pantolonla idare etmeyi düşünüyorum ne yapayım..

Ben de hamilelikten önce 38-40 beden arasında gidip gelen biriydim. Şişman sayılmam ama göbeğim vardı. Fakat şuanki göbek biraz farklı bir göbek sanki. Bence bebek göbeğim çıkmaya başladı. Yani nasıl desem biraz daha geniş bir göbek gibi.. Şimdiye kadar hiç böyle göbeğim çıkmamıştı. Normal göbek desem kilo almadım hatta verdim.
Eşime soruyorum o da evet çıktı diyor.:anneadayı:
Biz biraz taraflı bakabiliyoruz ama onlar biraz daha net görebilir :KK22:Ben önceden de diyordum acaba göbeğim çıktı mı falan diye o zaman eşim bir değişiklik yok diyordu. Burdan şu sonuca varıyorum demek ki doğru söylüyor:KK74:
Aynen ya işte ben de bu yüzden acabalardayım. Hafta sonu aile ziyaretleri yaptık. Eşim zaten hep diyordu bu göbek hamile göbeği bence diye ama göbek hep vardı ben de pek kondurmadım. Ama aile bireyleri popon büyümüş göbeğin çıkmış deyince yok yok bu şişlik desem de alla alla dedim içimden aynaya baka baka hahaha. Bu arada ben de kilo almadım tartıya göre.

kızlar geçen aklıma geldi...
mezru alıp karnımı her hafta ölçeyim ne kadar büyümüş not edeyim dedim. Ama sonra almayı unutmuşum
böylece net bilgi olurdu

canım migrostan 2 tane tayt aldım termal...2 tane de hamile pantolonum var biri klasik.Çalışan olduğum için farklı farklı giyeyim istedim eski pantolonlar hiç olmuyor..2 pantolonla idare etmeyi düşünüyorum ne yapayım..
Oh süper. Keşke ben de çalışan olaydım. Evlendikten sonra çalışmadım ve yaklaşık 2 yıl olacak daha alışamadım. Özeniyorum çok çalışan siz hamişlere. Maşallah sübhahallah Allah güç kuvvet versin.

Aynen ya işte ben de bu yüzden acabalardayım. Hafta sonu aile ziyaretleri yaptık. Eşim zaten hep diyordu bu göbek hamile göbeği bence diye ama göbek hep vardı ben de pek kondurmadım. Ama aile bireyleri popon büyümüş göbeğin çıkmış deyince yok yok bu şişlik desem de alla alla dedim içimden aynaya baka baka hahaha. Bu arada ben de kilo almadım tartıya göre.

Öyle diyorlarsa bebektir bebek :anneadayı::KK49:

Ikiz bebek hiç düşünüyor muydun hayalin miydi canim hep merak ederim çok ikiz olmadığı için etrafta haberi alınca ne dusundun
eşim ikiz ikiz diye ölüyordu :)) anne tarafımda var zaten ama ben hiç beklemiyordum böyle bir şey. zaten tek kese ikizleri rastlantısalmış yani herkesin başına gelebilir. doktor iki kalp atışı duyuyorum dediğinde yaşadığım şoku anlatamam :rolleyes:

Kızlar karnı azda olsa çıkan var mı ? Zayıf arkadaşlar referans olsun. Çünkü benim gibi göbekliler pek anlayamıyoruz. Birkaç gündür alt karnımın çıktığını hissediyorum da. Emin olamadım. Acaba bebek yukarı mı çıkmaya başladı ki , ay ne bilim erken daha biliyorum ama bi sorayım dedim.

Benim çıktı baya her gören soruyor, hamilelikten önce de göbeğim vardı aslında ama şimdi baya belirgin :-)

Kızlar bulantısı olanlar sabahları yataktan kalkmadan yeşil elma yesinler benim arkadaş öylelikle bulantılarından rahatladı bir deneyin derim.

Oh süper. Keşke ben de çalışan olaydım. Evlendikten sonra çalışmadım ve yaklaşık 2 yıl olacak daha alışamadım. Özeniyorum çok çalışan siz hamişlere. Maşallah sübhahallah Allah güç kuvvet versin.

ben de çalışmayan hamişlere özeniyorum canım..
Bazen sabah zaten karanlık oluyor her sabah kalkmak hazırlanmak zulüm geliyor...
Belim kopacak gibi oluyor eve resmen bitik geliyorum.
En azından sıcak evindesin iş stresi yok canım ...hele bir de doğum izni bittikten sonra işe dönmek zulüm olacak

Merhaba kızlar bugün kontrolüm vardı yine idrarmda problem çıktı kültür istedi doktor 3-4güne çıkarmış rapor yazdı çalışma dedi O onurumbenim cinsiyete de kesin erkek dedi 13+4 olduk bugün

canım idrar yolları enfeksiyonu mu geçmiş olsun...
Bir rahatsızlık verdi de mi anladın
ben de su içemiyorum korkuyorum da

15416810_1272188942841682_717394234_n (1).jpg

Bu sıpa da benimki :KK70:

Kızlar karnı azda olsa çıkan var mı ? Zayıf arkadaşlar referans olsun. Çünkü benim gibi göbekliler pek anlayamıyoruz. Birkaç gündür alt karnımın çıktığını hissediyorum da. Emin olamadım. Acaba bebek yukarı mı çıkmaya başladı ki , ay ne bilim erken daha biliyorum ama bi sorayım dedim.
Benim cikti ama birazcik dar bi sey giydigimde hamile oldugum belli oluyo :)

X