2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
kızlar slm hala kusan var mı ben çok kötüyüm ya bütün gün yattım halsizim de depresyona girdim sanki yorganın altından çıkasım yok.

Canım bana da vermedi vitamin ve demir, benim de aklıma takıldı ama en son kan tahlilimde normal seviyedelerdi ben de o yüzden şimdilik gerek görmedi diye düşündüm.. Bi sonraki kontrolümüz 27 aralıkta kısmetse, o zaman da vermezse sorucam..
Bana doktorum decavit vermişti kan ilacını henuz vermiyorum cunku ilk 3 aylık dönemde hem mide hassas oluyor hemde bulantılar dan dolayı seni bunaltmak istemiyorum demişti biraz rahatladığımda verecekmiş haftaya gidicem kısmetse bakalım o zaman verecek mi

yaa demek benden başka herkes hissetmiş erkek olacağını :))
senin bir dahaki kontrolün ne zamandı canım?
Amin inşallah hepimizin meleğini sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim :anne:

ay evet evet kelebek kanat çırpıyormuş gibi hissediyorum ben bazen de hafif pıt pıtlar.. şimdilik bununla idare edelim artık napalım :anneadayı:
Kontrol 31 aralık inşallah. 3 aralıkta gitmiştim. 16+4 olacağım 31 aralıkta.
Ne güzel sen azcık da olsa hissediyorsun. Ben gram hissetmiyorum. Çok takıyorum kafama belki bundandır. 20.haftaya kadar kıpırtı duymucam diye avutuyorum kendimi. Benim hamilelik güzel geçse de bendeki bu evhamla işim zor.

Şimdi kızlar ne olursa olsun bu konuyu toparlayalım. Devam edeyim ya da etmeyeyim ben ya da bir başkası değişen bilgilerinizi mesaj atın ya da etiketleyin konu sahibini. Konunun en başına ankette gelmiş bakarsanız :-)
1. sayfadaki liste kısmına doğum kursu bilgilerini yükleyeceğim. Ayrıca alışvariş listesi yaptım uzun uzun tammalamak üzereyim buraya aktaracağım.
Bunun dışında orada yazılacak ve düzenlenecek herşeye hepimiz dahiliz. Ben sayfa yöneticisi gözüküyorum liste yaptığım için sadece ama bunun dışında hepimiz bu sayfanın yöneticisiyiz.
Eski mevvzular kapandı. Sürekli açıp canımızı sıkmayalım.

bende o kelebek atislarini duyunca rahatliyorum.duyamayinca uzuluyorum..rabbim evlatlarimizi korusun
16-18. haftalardan sonra aktiv duymaya başlarız şu an boşuna üzme kendini çünkü hissedemeyiz zaten şu an hissetdiklerimiz de Allahın bize hediyesi.. Alın diyor rahat bırakın çıcuğu :))

Sadece 4 kişi yeni mesaj atmış maalesef.. Yoğunluktan değil listeyi telefonla oluşturamadığımdan giremedim. Onun dışında konuyla ilgili halen gönüllyüm. Bugüne kadar tek tek sayfa okuyup bilgi aldım hep ona rağmen sitem etmedim. Ama şimdi merak edenler dışında herşeyi tek tuşla yapıyor ve keyfimden yapmıyormuşum gibi olunca haklı olarak sitem ettim. Ama tabi karar arkadaşların bişey diyemem.
Beni de listeye ekler misiniz?
03.09.2016 adet tarihim. Başka hangi bilgiler gerekiyor ? :)

canım bir sağlık sorunun yok ya?... neden uzundur giremedin merak ettim seni?
Benim sayfa yöneticisi olmanla ilgili bir sorunum yok
Listeyi düzenledin sonuçta
Tatlım bilgisayarı eşim aldı işyerine yeni geldi dün. O sebeple giremdim. Telefondan da problem yaşıyorum arızalı biraz. İyiyim onun dışında :-)
Sen nasılsın :-)

Kontrol 31 aralık inşallah. 3 aralıkta gitmiştim. 16+4 olacağım 31 aralıkta.
Ne güzel sen azcık da olsa hissediyorsun. Ben gram hissetmiyorum. Çok takıyorum kafama belki bundandır. 20.haftaya kadar kıpırtı duymucam diye avutuyorum kendimi. Benim hamilelik güzel geçse de bendeki bu evhamla işim zor.
ama gayet normal hissetmemen.. herkes bu haftalarda hissedecek diye bişey yok ki... boşuna endişelenme canım.. ay evet söylemiştin ya yılbaşında gideceğini... hatta sana hediye edecek demiştim ne kadar unutkan oldum ben ya önceden böyle değildim herşeyi unuturyorum :KK12:

Sadece 4 kişi yeni mesaj atmış maalesef.. Yoğunluktan değil listeyi telefonla oluşturamadığımdan giremedim. Onun dışında konuyla ilgili halen gönüllyüm. Bugüne kadar tek tek sayfa okuyup bilgi aldım hep ona rağmen sitem etmedim. Ama şimdi merak edenler dışında herşeyi tek tuşla yapıyor ve keyfimden yapmıyormuşum gibi olunca haklı olarak sitem ettim. Ama tabi karar arkadaşların bişey diyemem.
Canım hâlâ gönüllüysen bence devam et.. Şimdi sen yokken ben de yazdım bişiler, arkandan konuşmak gibi olmasın 'onurumbenim kendi isteğiyle bırakır, feragat ederse başkası olsun' dedim ama madem istiyosun kal bence..
Bu arada cinsiyetimiz belli olmadı kilom da değişmedi ben o yüzden sana dönüş yapmadım kendi adıma, belli olsun inşallah hemen yazıcam :)

Canım hâlâ gönüllüysen bence devam et.. Şimdi sen yokken ben de yazdım bişiler, arkandan konuşmak gibi olmasın 'onurumbenim kendi isteğiyle bırakır, feragat ederse başkası olsun' dedim ama madem istiyosun kal bence..
Bu arada cinsiyetimiz belli olmadı kilom da değişmedi ben o yüzden sana dönüş yapmadım kendi adıma, belli olsun inşallah hemen yazıcam :)
Çok teşekkür ederim :-)

O onurumbenim hoşgeldin, Açıkcası hepimiz önce senin için endişelendik,sonrasında da eklenmek isteyen arkadaşlar olunca,cinsiyetler belli olunca acaba başkasını mı seçsek diye düşünmedik değil. Ama bunda da teklifimiz önce yönetim tarafından sana ulaşılmasıydı. Artık geldiğine göre bence problem yok,sen de hala gönüllüysen birlikte devam edelim tabii ki :KK60:

kızlar slm hala kusan var mı ben çok kötüyüm ya bütün gün yattım halsizim de depresyona girdim sanki yorganın altından çıkasım yok.
Yok Canım Bulantım Kesildi benim çok nadir ama tiksindiğim gıdalar var onlar hala kara listemde

Çok şükür biz gayet iyiyiz, hamile kıyafeti aldım hafta sonu :)
Daha doğrusu pantolon aldım üst giyim için çok erken şu an,
Bi de iç çamaşırı alıcam inşallah sıkmaya başladılar.
ctesi de cinsiyet öğreneceeeez :cool: az kaldı
Hadi Hayırlısı Evet iç çamaşırı bende alcam artık

O onurumbenim hoşgeldin, Açıkcası hepimiz önce senin için endişelendik,sonrasında da eklenmek isteyen arkadaşlar olunca,cinsiyetler belli olunca acaba başkasını mı seçsek diye düşünmedik değil. Ama bunda da teklifimiz önce yönetim tarafından sana ulaşılmasıydı. Artık geldiğine göre bence problem yok,sen de hala gönüllüysen birlikte devam edelim tabii ki :KK60:
Teşekkürler canım :-)

Tatlım bilgisayarı eşim aldı işyerine yeni geldi dün. O sebeple giremdim. Telefondan da problem yaşıyorum arızalı biraz. İyiyim onun dışında :-)
Sen nasılsın :-)

iyiyim canım hamdolsun. Malum hepimiz hamileyiz birimiz uzundur yazmasa ister istemez insan endişeleniyor..
ayın 20 sinde randevum var merakla o günü bekliyorum

X