2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Sanırım yanlış telafüz ettim kendimi, Bebeğim 15 haftalık derken; 15 haftalık hamileyim. Şimdi gönül istiyor ki, bebeklerimize en iyi, en konforlu şartları sunalım.. Her şeyin en iyisi, en güzeli olsun istiyoruz.. Şimdi bizim şartlarımız belli, bebeğimizin bir odası olmayacak, en az 2-3 yaşına gelene kadar.. O yüzden bizim için park yatak en mantıklısı.
Sizin bebeğinize hazırlayacağınız bir odası vardır. O zaman mobilya en mantıklısı.. Tabi tercih meselesi, herkesin seçimleri farklı olabiliyor..
Ayy evet canım yaa ben doğum yaptın sandım hamilelik takvimi de göremeyince.. :KK23: :-)
Benim müsait odam var aslında ama kiminle konuştuysam o kadar oda kurduk hiç yatmadı gene yanımızda diyorlar.. Ben de madem öyle şu an oda için masraf yapmak istemiyorum o parayı bebeğimin başka ihtiyaçlarına harcarım diye düşünüyorum.. Ayrıca bi de şu var ki bebeğim yanımda olsun istiyorum o kadar yolunu gözlemişim, iki kaybım var benim, niye mini minicik bebekken ayırayım yanımdan.. :emir_bebek:

evet geçen cuma günü gittim doktora belli oldu. 15. haftada niye belli değil ki daha? göstermiyor mu bebek ? doktor tahminde bile bnulunmadı mı ya ? :emir_bebek:
Doktorumuz bir 11.haftayken, kıza benziyor dedi.. 13. haftadayken erkeğe benziyor, kemikleri iri dedi.. Bu sabah gittiğim de, bebeğim kendini göstermedi, sürekli poposunu döndü..
Sağlıklı olsun da, kızı erkeği fark etmiyor.. 2 hafta sonra tekrardan gideceğim o zaman net belli olur.

Canım 3 haftadır yoksun sen de yönetici olmak istedin de oldun. Zorla değil ki tabii ki anketi isteyeceğiz sen de yapamazsan kibarca yapabilen var mı diye sorarsın. Zorla olmadın yani. Zamanın ve uygunluğun yerinde olduğu için seçmiş olmalısın burayı.
Zorla olmadım evet ama beklentilerinize göre yapılanlar çok farklı arkadaşım. Zorla haziran annelerine almışız gibi insanların bilgilerini topluyorum.
2-3 hafta giremedim bilgisini değiştirmek için ya da bildirmek için toplamda 5 kişi iletişime geçti benimle.
İnsan ister istemez sinirleniyor anlayabiliyor musun?
Her gün girsemde etik olarak sizlerin bana bilgi vermesi gerek..

Bilgisayar bir süredir bende olmadığı için giremedim. Şimdi gördüm yazışmaları.
Bir sayfa yöneticisinden liste yapmak dışında ne bekliyorsunuz tam anlayamadım ben açıkçası. Listeyi sadece bilgisayardan düzenleyebiliyorum ve yarınızdan fazlanız bilgilerinizi atma tenezzülünde bile bulunmadı.
Değiştirmek istiyorsanız değiştirin orası ayrı konu ama liste yapmak dışında arada da girip sizlerle konuşmak dışında bir görevim olduğunu sanmıyorum. Cinsiyetlerinizi bile tüm sayfaları okuyarak alıyorum.
Bu konuda destek verenler ar tabi ama çoğunuz gönülsüz ve habersiz.
K Kazen halen değiştirmek istiyorlarsa tabi değiştirsinler.

Merhaba,
Anladığım kadarı ile konu sahibinin aktif olarak sohbetlere katılması isteniyor. Zira konu sahibi sadece listeyi yapar gibi bir tanımı yok. Fakat yaklaşık 3 haftadır konuda hiç yazmayınca haklı olarak merak duyulmuş. Farkındaysanız önce endişeler paylaşılmış.

Zorla olmadım evet ama beklentilerinize göre yapılanlar çok farklı arkadaşım. Zorla haziran annelerine almışız gibi insanların bilgilerini topluyorum.
2-3 hafta giremedim bilgisini değiştirmek için ya da bildirmek için toplamda 5 kişi iletişime geçti benimle.
İnsan ister istemez sinirleniyor anlayabiliyor musun?
Her gün girsemde etik olarak sizlerin bana bilgi vermesi gerek..

İşte yine aynı şey evet zorla girmedin sinirlenmene gerek yok hamile iken. Ben hem çalışıyor hem okuşa gidiyor haftasonu da kursa gidiyorum. Zamanım yok alamıyorum. Bırak sinirlenecek bebeğini gereceksen gönüllü varsa yapsın. Yoksa kalır sende böyle cevap veren verir vermeyen vermez devam ederiz.

Ayy evet canım yaa ben doğum yaptın sandım hamilelik takvimi de göremeyince.. :KK23: :-)
Benim müsait odam var aslında ama kiminle konuştuysam o kadar oda kurduk hiç yatmadı gene yanımızda diyorlar.. Ben de madem öyle şu an oda için masraf yapmak istemiyorum o parayı bebeğimin başka ihtiyaçlarına harcarım diye düşünüyorum.. Ayrıca bi de şu var ki bebeğim yanımda olsun istiyorum o kadar yolunu gözlemişim, iki kaybım var benim, niye mini minicik bebekken ayırayım yanımdan.. :emir_bebek:
Çok doğru düşünmüşsün.. Zaten bebekler de annesinin koynunda uyurlar büyürler.. 5 yaşından sonra gel birlikte uyuyalım desen de, uyumazlar. Anne ben büyüdüm, kocaman oldum, bebek miyim ben derler..( kuzenim 5 yaşındayken annesine bunları söylemiş )

Doktorumuz bir 11.haftayken, kıza benziyor dedi.. 13. haftadayken erkeğe benziyor, kemikleri iri dedi.. Bu sabah gittiğim de, bebeğim kendini göstermedi, sürekli poposunu döndü..
Sağlıklı olsun da, kızı erkeği fark etmiyor.. 2 hafta sonra tekrardan gideceğim o zaman net belli olur.
bana da 11.haftadayken kıza benziyor demişti 13.haftada gittiğimde %80 erkek dedi ama 1 ay bana bu soruyla gelme dedi. Ocak 7 kesinleşecek bende. Beklemek o kadar zor ki :KK43:

Merhaba,
Anladığım kadarı ile konu sahibinin aktif olarak sohbetlere katılması isteniyor. Zira konu sahibi sadece listeyi yapar gibi bir tanımı yok. Fakat yaklaşık 3 haftadır konuda hiç yazmayınca haklı olarak merak duyulmuş. Farkındaysanız önce endişeler paylaşılmış.
Ben girdiğim her zaman burada insanlarla aktif konuşuyorum. Ama Whatsapp gurubu olayı çok uzadı sanki ve her seferinde bunu yapıyorlar. Burada birşeyler yapmaya çalışıyoruz destek olmuyorlar. Gerçekten istiyorlarsa değiştirebilirler tabi ama her gelen aynı sorunu yaşayacaktır...

Arkadaslar grup yoneticisi durumunu anlatti herkes ozmn verecegi bilgilere itinayla davransin yoneticide bundn sonra daha ilgili olsun problem ortadan kalkar ama ayni sorunlar devam ederse istemzseniz ozaman yeni bir yonetici seceriz dusuncem boyle sizlerde uygun gorurseniz tabiki?

O onurumbenim arkadaşım biraz sakin ol lütfen. Evvela seni ve bebeğini merak ettim ve öncelikli dedim ki inşallah sağlıklıdırlar. Ve açıkcası yoğun olduğun için de aktif olarak sayfada olmadığını düşündüm. Art niyetim asla yok , bilmeni istiyorum. Sen hergün olmasada gün aşırı sayfaya gel yaz bişeyler :) sayfa yöneticimiz olarak başımızda ol yani :KK54:

İşte yine aynı şey evet zorla girmedin sinirlenmene gerek yok hamile iken. Ben hem çalışıyor hem okuşa gidiyor haftasonu da kursa gidiyorum. Zamanım yok alamıyorum. Bırak sinirlenecek bebeğini gereceksen gönüllü varsa yapsın. Yoksa kalır sende böyle cevap veren verir vermeyen vermez devam ederiz.
Şimdiye kadar hiç gerilmedi de sinirlenmedim de. Şimdi gerildim ama. Listemi yapıyorum, sayfaları tek tek okuyup cinsiyetleri yazıyorum. Sizler için daha ne yapmalıyım ben? Bunu algılayamadım.
Birinizi kıırdım mı? Bişey mi dedim? Her girdiğimde konuştum yazıştım..
Buna rağmen birçok söylem geçmiş merak edenlerden Allah razı olsun ama gurupta sayfa yöneticisi olupta diğer konularda zorla bilgi toplayan yok canım.. Herkes yazıyor aktif katılıyor..
Sinirim sana değil ani oldu gerilince ama aktif tutmak için yeni bilgilerine beni de katmalılar...
Beni istemedikler, ,çin bunu yapıyorlarsa buyursunlar alsınlar gerçekten.

Ben girdiğim her zaman burada insanlarla aktif konuşuyorum. Ama Whatsapp gurubu olayı çok uzadı sanki ve her seferinde bunu yapıyorlar. Burada birşeyler yapmaya çalışıyoruz destek olmuyorlar. Gerçekten istiyorlarsa değiştirebilirler tabi ama her gelen aynı sorunu yaşayacaktır...

Merhaba
Sanırım izah edemedim konu 3 haftadır hiç bir haber vermeden yok olmanız, arkadaşlarınız merak etmiş. Burada yazsaydınız teknik bir sorun yaşıyorum giremeyeceğim diye bu kadar sorun olmazdı. 3 haftadır listeye eklenmek isteyen hiç mi olmadı ? Lütfen sitemkar yaklaşmayın yoğunsanız konuyu başkasına devredelim. Bu zaten bir yük ve gönüllülük esas

bende senin gibi dusunuyorum canim.gozumun onunde olsun bebisim

O onurumbenim arkadaşım biraz sakin ol lütfen. Evvela seni ve bebeğini merak ettim ve öncelikli dedim ki inşallah sağlıklıdırlar. Ve açıkcası yoğun olduğun için de aktif olarak sayfada olmadığını düşündüm. Art niyetim asla yok , bilmeni istiyorum. Sen hergün olmasada gün aşırı sayfaya gel yaz bişeyler :) sayfa yöneticimiz olarak başımızda ol yani :KK54:
Canım sağol merak etmişsin de başka şeyler yazanlar üzüyor beni.
Zaten benim buradaki amacım gerçekten iyi niyetle gönüllülükle..
Kursla ilgili de bilgilerim var slayt istedim geçenlerde konuyu hareketlendşrmek için onları paylaşacağım.

Merhaba
Sanırım izah edemedim konu 3 haftadır hiç bir haber vermeden yok olmanız, arkadaşlarınız merak etmiş. Burada yazsaydınız teknik bir sorun yaşıyorum giremeyeceğim diye bu kadar sorun olmazdı. 3 haftadır listeye eklenmek isteyen hiç mi olmadı ? Lütfen sitemkar yaklaşmayın yoğunsanız konuyu başkasına devredelim. Bu zaten bir yük ve gönüllülük esas
Sadece 4 kişi yeni mesaj atmış maalesef.. Yoğunluktan değil listeyi telefonla oluşturamadığımdan giremedim. Onun dışında konuyla ilgili halen gönüllyüm. Bugüne kadar tek tek sayfa okuyup bilgi aldım hep ona rağmen sitem etmedim. Ama şimdi merak edenler dışında herşeyi tek tuşla yapıyor ve keyfimden yapmıyormuşum gibi olunca haklı olarak sitem ettim. Ama tabi karar arkadaşların bişey diyemem.

Canım sağol merak etmişsin de başka şeyler yazanlar üzüyor beni.
Zaten benim buradaki amacım gerçekten iyi niyetle gönüllülükle..
Kursla ilgili de bilgilerim var slayt istedim geçenlerde konuyu hareketlendşrmek için onları paylaşacağım.
Tamam. İnşallah ben sebep olmamışımdır bu gerginliğe kendimi kötü hissettim. Herkes iyi olsun mutlu olsun rahat olalım .stres sıkıntı zaten hayatlarımızda hep var.

Bilgisayar bir süredir bende olmadığı için giremedim. Şimdi gördüm yazışmaları.
Bir sayfa yöneticisinden liste yapmak dışında ne bekliyorsunuz tam anlayamadım ben açıkçası. Listeyi sadece bilgisayardan düzenleyebiliyorum ve yarınızdan fazlanız bilgilerinizi atma tenezzülünde bile bulunmadı.
Değiştirmek istiyorsanız değiştirin orası ayrı konu ama liste yapmak dışında arada da girip sizlerle konuşmak dışında bir görevim olduğunu sanmıyorum. Cinsiyetlerinizi bile tüm sayfaları okuyarak alıyorum.
Bu konuda destek verenler ar tabi ama çoğunuz gönülsüz ve habersiz.
K Kazen halen değiştirmek istiyorlarsa tabi değiştirsinler.

canım bir sağlık sorunun yok ya?... neden uzundur giremedin merak ettim seni?
Benim sayfa yöneticisi olmanla ilgili bir sorunum yok
Listeyi düzenledin sonuçta

X