2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Canim bende hissedemiyorum bakiyirum dokunuyorum dinliyorum ama yok.. Fakat endiselenme hala cok erken bence:KK66:

Doktor bir iki haftaya hissedersin demişti 10gün geçince ben deli gibi başladım kurmaya bi an once hissedeyim istiyorum artık :-)

Anladım canım teşekkür ederim. gelene kadar bekliycez o zaman sorun değil.. hazır gelmişken bir sorum var. siz vitamin ve kan ilacına başladınız mı? benim doktorum vermedi.. unuttu diye düşünüyorum çünkü kanim düşük.. bende o ara heyecandan unutttum.. Eğer başladıysaniz doktoru ariycam bugün.
Canım bana da vermedi vitamin ve demir, benim de aklıma takıldı ama en son kan tahlilimde normal seviyedelerdi ben de o yüzden şimdilik gerek görmedi diye düşündüm.. Bi sonraki kontrolümüz 27 aralıkta kısmetse, o zaman da vermezse sorucam..

Kizlar benim gece burnum kanadi hic olmazdi.bir de siddetli olmasa da rahatsiz edici bas agrim oluyo genlde..sizde de oluyo mu bunlar.ve kasiklarima bazen sagli sollu sanci giriyo..yatarken de bel agrim oluyo.simdiden sikayetler artti bende.bakAlim ilerde nolurum:olamaz:
Kizlar benim gece burnum kanadi hic olmazdi.bir de siddetli olmasa da rahatsiz edici bas agrim oluyo genlde..sizde de oluyo mu bunlar.ve kasiklarima bazen sagli sollu sanci giriyo..yatarken de bel agrim oluyo.simdiden sikayetler artti bende.bakAlim ilerde nolurum:olamaz:

Canım endişelenme. Benimde temizledigimde burnumun kanadigini farkediyorum. Ani kalkarken sağlı sollu nefes kesen ağrı giriyor. Biraz yürüyüp eğilip kalktığımda belim ve kuyruk sokumum çok ağrıyor. Ama hepsini sordum Dr. A gayet normal kendini cok yorma diyor. Vücut kendini hazırlıyor imiş.

Merhaba arkadaşlar. Sanırım bizim sayfa yöneticisi iş yoğunluğu ya da başka sebeplerden dolayı artık aktif olarak giremiyor sayfaya. Bu yüzden de tablo hiç güncellenmiyor. Aramızdan başka arkadaşı seçelim ve kk yetkilisine bildirelim. Ve yeni arkadaşımız olsun sayda yötecisimiz ne dersiniz ? Bu benim şahsi fikrim.

Bence de değişmeli, bir süre önce Watsupta grup kurulmuştu orada olduklarını düşünüyorum ben
önceden çok aktif olan arkadaşlar artık girmiyorlar buraya ama sayfa sahibinin sayfaya ugramaması çok ilginç bence

Canım bana da vermedi vitamin ve demir, benim de aklıma takıldı ama en son kan tahlilimde normal seviyedelerdi ben de o yüzden şimdilik gerek görmedi diye düşündüm.. Bi sonraki kontrolümüz 27 aralıkta kısmetse, o zaman da vermezse sorucam..
Normal seviyedeyse olabilir dediğin gibi. benim kanım düşük ve iki gündür çok halsizim.. bu öğleden sonra gideceğim.. ve olmazsa da bu doktoru degistiregim.. benim mi söylemem lazım bana kan ilacı verin diye

Normal seviyedeyse olabilir dediğin gibi. benim kanım düşük ve iki gündür çok halsizim.. bu öğleden sonra gideceğim.. ve olmazsa da bu doktoru degistiregim.. benim mi söylemem lazım bana kan ilacı verin diye
Anlıyorum canım, hakkınızda hayırlısı olsun.. Bebişi de görceksin bugün ne güzel.. Cinsiyetiniz belli oldu mu sizin?

Anladım canım teşekkür ederim. gelene kadar bekliycez o zaman sorun değil.. hazır gelmişken bir sorum var. siz vitamin ve kan ilacına başladınız mı? benim doktorum vermedi.. unuttu diye düşünüyorum çünkü kanim düşük.. bende o ara heyecandan unutttum.. Eğer başladıysaniz doktoru ariycam bugün.

bana demir ilacı vermedi ama decevit vitamin hapına başlattı. aslında bende özellikle söyledim kendimi halsiz hissediyorum diye o da zaten bu ay vitamine başlayacağız dedi.

Bence hamileliğin en güzel tarafıdır bebek hareketleri çok merak ediyorum heyecanla bekliyorum:-)

her halde en geç hissedenlerden biri ben olacağım ikinci hamileliğim olmasına rağmen çünkü plesenta benim önde .ilk hamileliğimde de öyleydi. 21 de falan hissetmiştim. hatta hissetmiyorum diye kaç kere doktora gittim. bunda da aynı durum var. doktor tekmeleri plesentaya geliyor sen büyüdükçe hissedersin dedi.

ama bebeğin hareketlerini hissetmek bence hamileliğin en güzel yanı. özellikle poposunu karnına dayadıkça poposunu severdim ben kızımın. şimdide poposuna vurarak uyutmamı çok seviyor.

ilk başta karnınızın içinden birşey sizi gıdıklıyor yada içerde kelebek kanat çırpıyor gibi hissediyorsunuz. hafif içten bi baskı. ama sonraları ciddi tekmeler geliyor .

benim sabah kalkar kalmaz burun kanaması oluyor bazen de geceden kanıyor genzime akıyor..

slm hanımlar, benim kan değerlerim düşük o nedenle kan ilacı başladı doktorum onun dışında bol bol mide yanması için şurup tüketiyorum :KK43:

Canim ben de parkyatak almayi dusunuyorum.. kuzenlerim kullandi cok da memnun kaldilar. Zaten odamda yer var yatak icin.. kismetse yanimda olacak bebegim, ilk bikac yil oda kurmayi dusunmuyorum..herkes hantal cirkin vs demis ama cok sirin modelleri de var bence ben baby&plus luks park yatagi cok begendim mesela cibinlikli cok seker gozukuyo ebebekte ustelik su an indirimde ama cinsiyetimizi bilmedigimiz icin beklemedeyiz.. Ayrıca mobilya besiklerde de cocuklar ayaklanip dikilmeye baslayinca dengelerini kuramayip ahsaba carpiyolarmis o sekilde dudagini patlatan cok cocuk duydum, park yatak daha guvenli gibi geliyo bana derin oldugundan..
Bende yeni anneyim.Bebeğim 15 haftalık.. Nedense bende park yatağa daha sıcak bakıyorum. Hem hafif ve pratik. İstediğin yere götürebiliyorsun.. Çocuk için de endişe duymuyorsun, kafasını vurdu gibi.. Ama bazıları park yatak için çok eleştiri yapıyorlar. Hışırtı sesi çok çıkıyor gibicesinden. Sanırım bunun için de iyi bir marka seçmek lazım..

canım ben park yatak almayı düşünüyordum herkes olumsuz görüş belirtmiş..Biz çok seyahat ediyoruz..1 ay en az kalıyoruz.Kaynanama anneme memleketler farklı olunca. Park yatağı gittiğim yere katlayıp götürebilirim diye düşünmüştüm.
Park yatak konusunda düşündüğün bir marka var mı?

Kızlarrrr merhabaa, ben bir şey sormak istiyorum. Yatarken sürekli sol tarafıma yatmak zorunda olduğum için hiç rahat uyuyamıyorum. Karnım da çıkmadı. Yüz üstü yatsam biraz daha sıkıntı olur mu ? Bazen bi uyanıyorum. Yüz üstü yatıyor olarak buluyorum kendimi. Zayıf olmama rağmen bebeği de hissetmiyorum hala. O yüzden biraz tedirgin oldum. Randevuma da daha var. 22 sinde gitcem... Bişey olur mu Allah korusun yanlış pozisyon da yattığım için :KK43:

Merhaba arkadaşlar. Sanırım bizim sayfa yöneticisi iş yoğunluğu ya da başka sebeplerden dolayı artık aktif olarak giremiyor sayfaya. Bu yüzden de tablo hiç güncellenmiyor. Aramızdan başka arkadaşı seçelim ve kk yetkilisine bildirelim. Ve yeni arkadaşımız olsun sayda yötecisimiz ne dersiniz ? Bu benim şahsi fikrim.
bende katılıyprum,bir yönetici onurumbenimle irtibata geçsin,ona göre farklı birine devredilsin konu. Diğer anne grupları çok iyi gidiyor ama bizimki nedense başından beri sıkıntılı. Biran önce çözsek iyi olur bencede

burun kanaması yaşayan arkadaşlar,kan basıncı arttığından dolayı olabiliyormuş.Benim hiç olmadı ama biryerde okumuştum. Eğer aşırı değilse problem yoktur diye düşünüyorum ben. Birde yine artan kan basıncına bağlı olarak baş ağrıları başlayabilirmiş,benim dün biraz ağrıdı ama çay içmememe verdim,bugünde inceden yokluyor. Bakalım şiddetlenmez inşallah

hayır canım henüz hiç araştırmadım...İlk bebeğim tecrübeli de değilim açıkçası...
Benim de ilk bebeğim olacak.. Ben yatak konusunu çok düşündüm.. Bana en makulü park yatak geldi. Çevremden bir iki arkadaşım da kullandı memnunlardı. Ama tek sıkıntıları yatağın ses çıkartması olmuş, belli bir dönemden sonra. Ama ona rağmen çocuğu 3 yaşına kadar kullandı..
Bakalım artık, hangi yatağı almaya karar verirsen, bizimle de paylaşırsın. :))

Benim de ilk bebeğim olacak.. Ben yatak konusunu çok düşündüm.. Bana en makulü park yatak geldi. Çevremden bir iki arkadaşım da kullandı memnunlardı. Ama tek sıkıntıları yatağın ses çıkartması olmuş, belli bir dönemden sonra. Ama ona rağmen çocuğu 3 yaşına kadar kullandı..
Bakalım artık, hangi yatağı almaya karar verirsen, bizimle de paylaşırsın. :))

kraft calipso modeline bi bak istersen. boyut olarak ta büyük. ben kullandım ve kullanıcam da şimdi memnunum.

X