2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ya bu beşik gibi biry dimi bir önceki mesajda paylaştığın.başlarda böyle bişey kullanmak mantıklı olan galiba.

Bi de ben de almadım daha hamile pantolonu. Karnım çıkmadı gibime geliyo. Pantolonlarımı giymiyorum ama iki üç tane tayt aldım onlarla idare ediyorum şindilik.
Her gün karnıma bakıyorum acabq ne zaman büyüyecek diye :)
Bana ilk annem demişti, anne yanı alalım diye. Netten bakmıştım çok hoşuma gitmişti. Ben de ondan almaya karar verdiydim.
Ben tesettürlü olduğum için zaten kot ya da dar pantolon hiç giymiyorum. Pardesüler sağolsun walla bazen esofmanla bile çıkıyorum dışarı. Ama tayt Tunik en güzeli çokKKK rahat. Hamile pantolonu sırf özentimden almak istiyorum hafta sonu alışverişe çıkcaz. :anneadayı:

Bana ilk annem demişti, anne yanı alalım diye. Netten bakmıştım çok hoşuma gitmişti. Ben de ondan almaya karar verdiydim.
Ben tesettürlü olduğum için zaten kot ya da dar pantolon hiç giymiyorum. Pardesüler sağolsun walla bazen esofmanla bile çıkıyorum dışarı. Ama tayt Tunik en güzeli çokKKK rahat. Hamile pantolonu sırf özentimden almak istiyorum hafta sonu alışverişe çıkcaz. :anneadayı:

Ya ben de nasıl gıcık oluyorum bi bilsen o hamile pantolonlarına. Ben de hamileliğimi elbiseyle geçireyim diyorum da yok anacım doğru düzgün bi elbise. Hep mi ksa olur kışlıkların. Boyum da uzun 1,76 elbise bulamadım bi türlü. Lcw hamile pantolonların yolu görünüyo her türlü:KK53:

Ya ben de nasıl gıcık oluyorum bi bilsen o hamile pantolonlarına. Ben de hamileliğimi elbiseyle geçireyim diyorum da yok anacım doğru düzgün bi elbise. Hep mi ksa olur kışlıkların. Boyum da uzun 1,76 elbise bulamadım bi türlü. Lcw hamile pantolonların yolu görünüyo her türlü:KK53:
MAŞALLAH sana. Omzuna gelirim senin yanyana dursak :KK28:
Benimki özenti işte. Bu yaştan sonra hamile olunca sanırım tiribe girdim :spor:

Kızlar kim var karnımın sol tarafında yürüyünce dik oturunca giren ağrı var yarım saattir sağ yanıma da vuruyor normal mi sizce karnım büyüdüğündenmi yoksa sorun mu ki sanki karnım büyüyor gibi hissediyorum ama
Benim var cnm şu an bile ağrım var rahim büyüyor o yüzden tuvaleti m olunca daha çok ağrı oluyo idrar torbası sıķışıyor Dr ole dedi kontrolü iple çekiyorum Bebeğimi görmek için bide boğaz ağrım var burnum akıyo çok korkuyorum.

Kızlar benim göğsümün tam altı yani diyaframım bugun biraz şişti ve geriliyor. bu normal mi sizce? 13+4 haftalığm hatta bebek bi hafta ileriden gidiyor. aynı du ru mu yaşayan var mı????

Kızlar 13üncü haftamdayım cinsiyetini 14de öğrenenler özele gidenler mi ? Çok merak ediyoruz cinsiyetini ya.Devlette iyi ilgilenmezler net belli olsun cinsiyeti diye 16yı bekliyoruz....
Canim ben de oyle dusunuyordum ama 13+2 ken devletteki doktor kendisi soyledi ben sormadan oglun olacak dedi ama bebis de acti gosterdi yani ben de gordum:)

heksi heksi o Allianz reklamını hiç sorma adamın kanseri yendiğini doktoru söylerken, kadının o tepkisi..
Ve kızın en son sahnede anne bak başardık bakışı mahvediyor beni. Şimdi bile gözüm doldu.:cry:
O kadının bakışına ben de dayanamıyorum. Zaten baştan sona detaylı izle yemiyorum agliyom diye. Reklam yazarı kimse önünde saygıyla egiliyorumm :süslü::KK28:

yani bence eşler bu konuda daha duygusuz onlar taşımıyorlar bebeği, bizim kadar hissedemiyorlar bunları normal kabul edelim ama tabi bundan dolayı da morilimizi bozmayalım tabi ki de.. hiç moralin bozulmasın zaten 13.haftadasın az kaldı cinsiyetini öğrendikten sonra git alış verişini de yap güzelce kim ne derse desin :anneadayı::anne::eğlence:
Valla ben hiç bisey de istemiyorum. Hatta bana diyorki biseyler işte benden. Sen özellikle istemiyorsun diyor. Eşime hiç naz yapmıyorum, çok mecbur kalınca yrdm istiyorum. Yani böyle de kolay bir gebeyimm. Onnaragmen böyle söyleyince üzüldüm. Ama erkekler böyle işte. takmiycam bundan sonra:KK47:. En iyisi bebise odaklanayim ben. İkili test için kan vermiştim. Orda cinsiyet belli oluyormu acaba?

Bilmiyorum canım geçen hafta birşey çıkmadı. Alerji hapını mecbur kalırsan iç dedi
Mecbur kaldım içiyorum biraz azaltıyor ama geççmiyor
Yarın kontrolümüz var cildiyeye randevu aldım.
O kremi nerden bulacağız?
Aktarlarda var belki bazı eczanelerde de olabilir. Çok rahatlatıyor ama hamilelikte kullanılır mı bilmiyorum

Canim ben de oyle dusunuyordum ama 13+2 ken devletteki doktor kendisi soyledi ben sormadan oglun olacak dedi ama bebis de acti gosterdi yani ben de gordum:)

Aaa gerçekten mii inşallah bizimkide uğraştırmaz hemen gösterir . Ben ocak ayında giderim diye düşünüyodum bugün fikrim değişti çünkü bekleyemicem aldım randevuyu inş görünür :dua:

evet şubatta e bebekte indirim olacak. ben de onu bekliyorum... bi de rica etsem krafttan aldığınız o beşiğin linkini atabilir misiniz? ben de büyüyen beşik şimdilik istemiyorum da.. anne yanı alacağım bi de küçük 2 yaşına kadar kullanabileceği beşik

Kızlar bana e bebek pahalı geldi.ne zaman pahalı geldi diğer yerleri gezince...bence e bebek diye şartlandırmayın kendinizi.biraz gezin mağazaları.inanın fiyat farkı indirimde olsa çok fazla.

anne yanı tek tarafı açılıyor anne yatağına birleştiriyosun gece uyurken çok iyi oluyor ve ben dediğim beşikler çok kullanışlı hafif zaten sabahları al oturduğun kata koy gece çıkar yukarıya yataga birleştir. chicco da var mesela ben ondan alacağım.. sana linki atayım

http://www.chicco.com.tr/urunler/80...ani-ve-rahatlama.besik-yatak-ve-yastklar.html
Bayıldım canım çok sağol :KK68: Yatak odasına kesinlikle bu tarz almak istiyorum

anne yanı tek tarafı açılıyor anne yatağına birleştiriyosun gece uyurken çok iyi oluyor ve ben dediğim beşikler çok kullanışlı hafif zaten sabahları al oturduğun kata koy gece çıkar yukarıya yataga birleştir. chicco da var mesela ben ondan alacağım.. sana linki atayım

http://www.chicco.com.tr/urunler/80...ani-ve-rahatlama.besik-yatak-ve-yastklar.html
Canim bunlar besik degil sallanmiyo.di mi.peki ilk aylarda.besik gerekli olmuyor mu yoksa ayrica besik de mi aliniyo.nasipse ilk bebegim.tecrubesizim.bir de benim ikiz olcak nasipse.napsam nasil etsem.bilmiyorum..fikriniz varsa ikizler icin.besik konusunda paylasirsaniz sevinirim:KK66:

Aktarlarda var belki bazı eczanelerde de olabilir. Çok rahatlatıyor ama hamilelikte kullanılır mı bilmiyorum
Kaşınan yerlerimi görseniz fena oldu. Ben anlamadım bu neyin kaşıntısı. Alerji olsa ilaç içtiğim gün hiç kaşıntı olmaması lazım.
Dün gece içmeyim belki düzelmiştir dedim. 3 e kadar kaşınmaya dayanabildim. 3 te alerji hapını içtim. Sonra uyudum. Sabah kalkıyorum yine başlıyor.
Yarın 2. Karaciğer enzim testim çıkacak
Bana dua edermisiniz kızlar.

Doktorum karaciğerle ilgisi varsa ilaçla tedavi olunur ama alerjikse doğuma kadar çeken hastalarım var dedi. :/

_20161208_222054.JPG

3 yaş sonrası için süper değil mi :KK66: nette buldum

mrb arkadaşlar. drlar her ne kadar 14 haftalık deseler de bebeğim 11 haftalık. eminim yani. aramızda ultrason sonuçlarına göre daha büyük çıkan var mı?? popo kafa ölçümüne göre değişik kafa ölçümüne göre değişik çıkıyo gün sayısı. çıldıricim.... kafama takılmıyo değil.
bu kadar küçük olmasına rağmen erkeğe benziyor dedi dr. ve görüntü bariz erkek. ben dr kafasının etni yedim öyle mi böylemi niye öyle niye böyle...

Sat tarihin ne

X