2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
bilmiyorum iki kızımda yaşadıpım ve aşerdiğim şeyleri yaşamıuorum bu bana yedittirmiyo hep tokluk açlık arası birşey yaşıuorum ne ağrı ne sızı sadece ara ara sağ kasığımda ağrı oluyo bazen hamile olduğumu bile unutuyorum ama kızlarımda ilk aylardan kanama kusma beş ağrısı kalkamıuodum şimdi herşeyi kendim yapıorum heveslenmek istemiyorum ama erkekmi acaba diye düşündüm.. eşim çok istiyo kuzlarımjz var çok şjr bide erkek tadalım diyeee

http://exorbaby.com.tr/?port=exorbaby-anne-yani-ahsap-besik-seti kullandığım bu şekıldeydı benım bıraz daha buyuğu
baby-tech-anne-yani-besik-beyaz-50092-26-B.jpg

Çok beğendim. Fikir için teşekkürler :KK200:

Ben kızıma kraftın 70*200 cm olan büyük boy park yatağını kullandım. iki yaşına kadar çok rahat ettim. hatta annemlere giderken bile götürdük. bu bebişime de kısmetse onu kullanıcam.
biz 4 sene önce 250 ye almıştık

ben kızıma e bebekten aldım hep büyük parçaları. bazen çok güzel kampanyalar oluyor takip etmek lazım. şubatta büyük kampanya olacak diye söylendiğini duydum. kim görür veya duyarsa haber verirse çok güzelolur

bende de akıntı çok ve devam. doktor normal hamilelik akıntısı olur dedi. ah şu hormonlar :KK45:
Dimi ya hormonlar yüznden herseyi abartır hale geldik acaba kötü bişimi diye halbuki bebişlerimiz gayet iyi kuruntu yapıyoruz iştee ama ben hiç gamsız olamadım ömrüm boyunca ya herşeye çok takardım zaten pimpirikliyim malesf şimdi iki kat oldu:KK45:

Ben de yakınım size. Gerçi bebiş bi hafta önden gidiyor. Doğum tarihi 1 hafta erken olabilir o yüzden

Hamile dğilken aha iyi besleniyordum. İlla birisi getirip önüme koyacak. Önceden çekmecemde ceviz, mürdüm eriği meyve falan olurdu, hemen hemen her gün yoğurt yerdim, haftada en az 2 yumurta falan, düzenli beslenirdim işte.Şimdi saçma sapan öğün saatleri ve saçma sapan yiyeceklerle besleniyorum. İlaca rağmen haif bulantım var, ondan herhalde..

Tüm bebişlerimin adını ben koyacaktım. Geçende içimden geldi, eşime ilkinin adını sen koy dedim. Tabi dede nine isimleri, yok abdürrezzak yok ayşe fatma ali mustafa gibi isimler hariç :KK20:

Ayy ben kendimi nasıl tutuyorum bilmiyorum. Bir çöp bile almadım daha.. Netten bi kaç parça bişey alacaktım, hevesim kursağımda kaldı. Eşim hamilelik olayını abarttığımı düşünüyor endişe konusunda. Annelerimiz de doğurdu lafını etti. Üzüldüm..Hiç bişey yapasım yok :KK51:

13+1de özelde kordon bacak arasında olduğu için göremedik..

Ortam biraz gerilmiş, hepimiz birazcık gergin sinirli ve hassasız. Ona bağlıyorum ben, yeterki birbirimizi kırmayalım. Tabi bi de yazı dili yanlış anlamalara/anlatmalara mahal verebiliyor. Valla ben bazen deli gibi sinirliyim bazen bazen değil hep duygusalım. Hatta şu Allianzın reklam filmini her gördüğümde ağlıyorum, kanal değişiyorum. Ailemden uzaktayım, bi de veriyolar haydi söyle şarkısını. Binparçaya dağılıyorum sanki.. :KK61:O yüzden germeyin kızlar ortalığı:KK11: :KK53:

yani bence eşler bu konuda daha duygusuz onlar taşımıyorlar bebeği, bizim kadar hissedemiyorlar bunları normal kabul edelim ama tabi bundan dolayı da morilimizi bozmayalım tabi ki de.. hiç moralin bozulmasın zaten 13.haftadasın az kaldı cinsiyetini öğrendikten sonra git alış verişini de yap güzelce kim ne derse desin :anneadayı::anne::eğlence:

Anne yanı nasıl canım?
Bizim evimiz dublex aşağıda günüm geçiyor.mecbur almak zorundayım.
Kızımdan kalan ahşap beşik varda şu kuş yuvası gibi oval olandan. Onu yatak odamıza koyacam.
anne yanı tek tarafı açılıyor anne yatağına birleştiriyosun gece uyurken çok iyi oluyor ve ben dediğim beşikler çok kullanışlı hafif zaten sabahları al oturduğun kata koy gece çıkar yukarıya yataga birleştir. chicco da var mesela ben ondan alacağım.. sana linki atayım

http://www.chicco.com.tr/urunler/80...ani-ve-rahatlama.besik-yatak-ve-yastklar.html

Kızlar 13üncü haftamdayım cinsiyetini 14de öğrenenler özele gidenler mi ? Çok merak ediyoruz cinsiyetini ya.Devlette iyi ilgilenmezler net belli olsun cinsiyeti diye 16yı bekliyoruz....

12.haftada özelde cinsiyeti öğrendim ben.

Anne yanı nasıl canım?
Bizim evimiz dublex aşağıda günüm geçiyor.mecbur almak zorundayım.
Kızımdan kalan ahşap beşik varda şu kuş yuvası gibi oval olandan. Onu yatak odamıza koyacam.

benim evimde ters dubleks. yatak konusunda kararsızım...

bu arada ben hemen hamilelik pantolonu falan aldım.
çok rahatsız etti diğerleri.

bebişe çok bişey almadık. oyuncak battanıye ılk parçalarımız:)

Ben kızıma kraftın 70*200 cm olan büyük boy park yatağını kullandım. iki yaşına kadar çok rahat ettim. hatta annemlere giderken bile götürdük. bu bebişime de kısmetse onu kullanıcam.
biz 4 sene önce 250 ye almıştık

ben kızıma e bebekten aldım hep büyük parçaları. bazen çok güzel kampanyalar oluyor takip etmek lazım. şubatta büyük kampanya olacak diye söylendiğini duydum. kim görür veya duyarsa haber verirse çok güzelolur

bende de akıntı çok ve devam. doktor normal hamilelik akıntısı olur dedi. ah şu hormonlar :KK45:
evet şubatta e bebekte indirim olacak. ben de onu bekliyorum... bi de rica etsem krafttan aldığınız o beşiğin linkini atabilir misiniz? ben de büyüyen beşik şimdilik istemiyorum da.. anne yanı alacağım bi de küçük 2 yaşına kadar kullanabileceği beşik

Badem yağı çok öneriyorlar gebeliği oğrendiğin andan itibaren başlanması lazımmış aldım ama kullanmadım kıllanmada yapıyormuş çekindim açıkçası oyle çok pahalı kremleri alıp kullanmaya da maddi durumum yok ....doktor a sordum genetikmiş annen e sor eğer çatlamışsa ne surersen sur buyuk ihtimalle çatlak sende de olur dedi...şuan için karnım tahta gibi yavaş yavaş kilo alırsan sıkıntı olmaz demişti doktor bakalım ne olur
EVET CNM GENETİK FAKTÖRDE ÇOK ÖNEMLİYMİŞ

12.haftada özelde cinsiyeti öğrendim ben.

benim evimde ters dubleks. yatak konusunda kararsızım...

bu arada ben hemen hamilelik pantolonu falan aldım.
çok rahatsız etti diğerleri.

bebişe çok bişey almadık. oyuncak battanıye ılk parçalarımız:)
ben de hemen hamile pantalonu aldım hala alamayanlara şaşıyorum nasıl rahat edebiliyorlar diye.. ben nefes alamıyodum normal pantalonlarda :))

bilmiyorum iki kızımda yaşadıpım ve aşerdiğim şeyleri yaşamıuorum bu bana yedittirmiyo hep tokluk açlık arası birşey yaşıuorum ne ağrı ne sızı sadece ara ara sağ kasığımda ağrı oluyo bazen hamile olduğumu bile unutuyorum ama kızlarımda ilk aylardan kanama kusma beş ağrısı kalkamıuodum şimdi herşeyi kendim yapıorum heveslenmek istemiyorum ama erkekmi acaba diye düşündüm.. eşim çok istiyo kuzlarımjz var çok şjr bide erkek tadalım diyeee
ta hissetmen önemli çünkü genelede sağ erkek oluyo.
büyük ihtimalle erkek. aynı şeyleri yaşamışız. sağ taraf
benimde 1 hafta önceden gelişiyor dediler böyle bişey olabilir mi acaba yada sen neye göre 11 haftalık diyorsun cnm
ben artık önümüzdeki kontrolde tüm sorularıma cevap alıcam. yoksa kafam net değilken kötü oluyorum. bebek kaç haftalık dediklerinde kalıyorum öyle. bilmiyorum diyorum:)

ben de hemen hamile pantalonu aldım hala alamayanlara şaşıyorum nasıl rahat edebiliyorlar diye.. ben nefes alamıyodum normal pantalonlarda :))

Ya bu beşik gibi biry dimi bir önceki mesajda paylaştığın.başlarda böyle bişey kullanmak mantıklı olan galiba.

Bi de ben de almadım daha hamile pantolonu. Karnım çıkmadı gibime geliyo. Pantolonlarımı giymiyorum ama iki üç tane tayt aldım onlarla idare ediyorum şindilik.
Her gün karnıma bakıyorum acabq ne zaman büyüyecek diye :)

Kızlar nasılsınız dün idrar testi kan testi vermiştim..
Kan testim iyi çıktı ama idrar bi kactanesi iyi çıkmadı
Protein +1 çıkmış..
Yarın gidecem doktora.
Benim gibi çıkan var mı sonucu doktor nasıl bir yol izledi..
Paylaşırsaniz sevinirim...

Ya bu beşik gibi biry dimi bir önceki mesajda paylaştığın.başlarda böyle bişey kullanmak mantıklı olan galiba.

Bi de ben de almadım daha hamile pantolonu. Karnım çıkmadı gibime geliyo. Pantolonlarımı giymiyorum ama iki üç tane tayt aldım onlarla idare ediyorum şindilik.
Her gün karnıma bakıyorum acabq ne zaman büyüyecek diye :)
vaay 15. haftanın içindesin canım maşallah sen bence bi hamile pantalonu al lcw-de var ben ordan aldım gayet rahat. kot görünümlü ama tayt gibi yukarısı da boş hamileler için yani...

evet bu anne yanı çok rahat her kesten tavsiye aldım bu beşiği önerdiler. Ben de tavsiye ederim arkadaşımda gördüm. Sabah çıkarıyor oturdukları salonda koyuyor işlerini yapıyor ve s. Akşam da yatak odasına götürüyor yatağa birleştiriyor çok rahat kullanışlı bi beşik..

vaay 15. haftanın içindesin canım maşallah sen bence bi hamile pantalonu al lcw-de var ben ordan aldım gayet rahat. kot görünümlü ama tayt gibi yukarısı da boş hamileler için yani...

evet bu anne yanı çok rahat her kesten tavsiye aldım bu beşiği önerdiler. Ben de tavsiye ederim arkadaşımda gördüm. Sabah çıkarıyor oturdukları salonda koyuyor işlerini yapıyor ve s. Akşam da yatak odasına götürüyor yatağa birleştiriyor çok rahat kullanışlı bi beşik..

14+1 oldum bugün :anneadayı: ben hamile pantolonlarının üst kısmı bol olduğu için kayar aşağı gibime geliyordu. Bir deniyim ilk gittiğimde .
Beşik fikri için de çok sağol valla. Çünkü ben de odasını düşünüyorum nasıl yapsam diye. Çok erken ama heves işte :) böyle idarelik beşik daha sonra da montesori yatağı diye bişe keşfettim instagramda. Onu araştırıcam. Nasıl oluyo yer yatağı soğuk geçirir mi diye. Emeklemeye başladığı zaman geçiliyormuş montesory yatağına.
Ama tabi hayaller hayatlar daha sonra fikrim değişir mi bakıcam. Çünkü romatizmalarım coşarsa o çocuğu yere kim yatırcak kaldırcak. Bi yandan da şu büyyünce karyola olan yataklara da uyuz oluyom nedendr bilmem. Bakalım artık.
Sen ne düşünüyosun?

Valla kızlar anne yanı beşik ilk kez duydum inceledim cok da hoşuma gitti sağolun fikir için:)kizimda şu park yataktan kullandım oda cok rahattı 3.5 yasina kadar kullandm ama eskidi gibime geliyo bide gerek duyarsam 1 yaşından sonra kullanrm tekrar..

X