2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
anne yanı tek tarafı açılıyor anne yatağına birleştiriyosun gece uyurken çok iyi oluyor ve ben dediğim beşikler çok kullanışlı hafif zaten sabahları al oturduğun kata koy gece çıkar yukarıya yataga birleştir. chicco da var mesela ben ondan alacağım.. sana linki atayım

http://www.chicco.com.tr/urunler/80...ani-ve-rahatlama.besik-yatak-ve-yastklar.html

benimde buna benzer bi beşiğim vardı ilk bebeğimde. 5 ay kullandım. kolaylık oluyor sallaması falan rahat yani. ben bi tarafına ip bağlamıştım. biraz mıkıldanmaya başlaynca iki kere çekiyordum tekrar dalıyordu. ama benimki bu kadar drin değildi sen daha uzun süre kullanabilirsin bunu.

http://urun.n11.com/besik/yonca-ucuk-sallanir-besik-P115225476

benimki buydu.

evet şubatta e bebekte indirim olacak. ben de onu bekliyorum... bi de rica etsem krafttan aldığınız o beşiğin linkini atabilir misiniz? ben de büyüyen beşik şimdilik istemiyorum da.. anne yanı alacağım bi de küçük 2 yaşına kadar kullanabileceği beşik

bizim park yatak böyle canım

http://urun.n11.com/oyun-parki-park-yatak/kraft-calipso-donenceli-oyun-parki-70-x120-cm-P102358306

ben çok memnun kaldım. şimdi de yine bunu kullnaıcam.

Ya ben de nasıl gıcık oluyorum bi bilsen o hamile pantolonlarına. Ben de hamileliğimi elbiseyle geçireyim diyorum da yok anacım doğru düzgün bi elbise. Hep mi ksa olur kışlıkların. Boyum da uzun 1,76 elbise bulamadım bi türlü. Lcw hamile pantolonların yolu görünüyo her türlü:KK53:

ay bende aynı dertten muzdaribim. senin boyun maşallah daha uzun bende. bende 170 im. elbiseler de hep kısa. iş yerinde o kadar kısa giyemem zaten.

Kızlar bana e bebek pahalı geldi.ne zaman pahalı geldi diğer yerleri gezince...bence e bebek diye şartlandırmayın kendinizi.biraz gezin mağazaları.inanın fiyat farkı indirimde olsa çok fazla.

ebebek mormalde ucuz bi yer değil sadece takip etmek lazım bazen bazı şeyler gerçekten iyi indirime giriyor.aslında bu bütün mağazalar için geçerli indirim haberlerini birbirimizle paylaşırsak herkes ihtiyacını uygun fiyata bulabilir.

Canim bunlar besik degil sallanmiyo.di mi.peki ilk aylarda.besik gerekli olmuyor mu yoksa ayrica besik de mi aliniyo.nasipse ilk bebegim.tecrubesizim.bir de benim ikiz olcak nasipse.napsam nasil etsem.bilmiyorum..fikriniz varsa ikizler icin.besik konusunda paylasirsaniz sevinirim:KK66:

ben kızıma hem yanıma almak için küçük bi beşik almıştım. hemde odasına park yatak. gündüzleri odasında yatırdım.geceleri de yanımdaki beşikte. zaten 5 ay sonra küçük beşik yetmedi. bu sefer 2-3 ay park yatağı yatak odasına aldık. 8. aylık olunca da artık odasında yatırmaya başladım.

benim arkadaşım ikizleri için oda yaptı ahşap beşiklerden aldı. ama ilk etapta onları çok kullanamadı çünkü her defasında odaya git gel yorucu oluyor diye bir tane de 70*120 park yatak aldı ilk etapta bir kaç ay küçük oldukları vve daha dönemedikleri için 2 sini enlemesine yatırdı. sonra artık odaya geçirdi mecbur.

Günaydın kızlar çoğu kişi cinsiyet öğrendi herkes sayfa yöneticisini etiketleyerek cinsiyeti belirtsede oda ilk baştaki listeyi guncellese İstatistiğe baksak ne dersiniz ben haftaya gidicem ki net görünsün diye cinsiyet için gidicem merakla bekliyom :) bide ben 14 cu haftadaym ama altta 15 ci hafta yazio ona anlam verebilen varmı aramızda :kahve:
Mrb cnm bende haftaya gidicem.cinsiyet ler de netlesir o zaman a insallah..bende bugun 14+6. Dayim.14.hafta bitti yani 15 in icindeyim :KK66:

hayirli cumalar annisler...benim gibi mide bulantisi kesilen varmi..13.haftama girmemle jilet gibi kesildi..bebegim iyimidir diye merak icindeyim..:110:

benimde bulantım kesilmedi ama eskiye döre çok çok azaldı. hatta yiyemedğim bazı şeyleri yemeye bile başladım diyebilirim. bende böyle olunca bebeği daha merak etmeye başladım.

benimde buna benzer bi beşiğim vardı ilk bebeğimde. 5 ay kullandım. kolaylık oluyor sallaması falan rahat yani. ben bi tarafına ip bağlamıştım. biraz mıkıldanmaya başlaynca iki kere çekiyordum tekrar dalıyordu. ama benimki bu kadar drin değildi sen daha uzun süre kullanabilirsin bunu.

http://urun.n11.com/besik/yonca-ucuk-sallanir-besik-P115225476

benimki buydu.

bizim park yatak böyle canım

http://urun.n11.com/oyun-parki-park-yatak/kraft-calipso-donenceli-oyun-parki-70-x120-cm-P102358306

ben çok memnun kaldım. şimdi de yine bunu kullnaıcam.

ay bende aynı dertten muzdaribim. senin boyun maşallah daha uzun bende. bende 170 im. elbiseler de hep kısa. iş yerinde o kadar kısa giyemem zaten.

ebebek mormalde ucuz bi yer değil sadece takip etmek lazım bazen bazı şeyler gerçekten iyi indirime giriyor.aslında bu bütün mağazalar için geçerli indirim haberlerini birbirimizle paylaşırsak herkes ihtiyacını uygun fiyata bulabilir.

ben kızıma hem yanıma almak için küçük bi beşik almıştım. hemde odasına park yatak. gündüzleri odasında yatırdım.geceleri de yanımdaki beşikte. zaten 5 ay sonra küçük beşik yetmedi. bu sefer 2-3 ay park yatağı yatak odasına aldık. 8. aylık olunca da artık odasında yatırmaya başladım.

benim arkadaşım ikizleri için oda yaptı ahşap beşiklerden aldı. ama ilk etapta onları çok kullanamadı çünkü her defasında odaya git gel yorucu oluyor diye bir tane de 70*120 park yatak aldı ilk etapta bir kaç ay küçük oldukları vve daha dönemedikleri için 2 sini enlemesine yatırdı. sonra artık odaya geçirdi mecbur.
Hi. Anladim canim.bu park yatak dediginiz besik gibi de sallanBiliyo mu.ilk bastan beri besik e ihtyac duyulur diye düşünüyorum

Kaşınan yerlerimi görseniz fena oldu. Ben anlamadım bu neyin kaşıntısı. Alerji olsa ilaç içtiğim gün hiç kaşıntı olmaması lazım.
Dün gece içmeyim belki düzelmiştir dedim. 3 e kadar kaşınmaya dayanabildim. 3 te alerji hapını içtim. Sonra uyudum. Sabah kalkıyorum yine başlıyor.
Yarın 2. Karaciğer enzim testim çıkacak
Bana dua edermisiniz kızlar.

Doktorum karaciğerle ilgisi varsa ilaçla tedavi olunur ama alerjikse doğuma kadar çeken hastalarım var dedi. :/
Allah şifa versin arkadaşım. İnşallah derdine derman bulursun..

:KK42:
Kaşınan yerlerimi görseniz fena oldu. Ben anlamadım bu neyin kaşıntısı. Alerji olsa ilaç içtiğim gün hiç kaşıntı olmaması lazım.
Dün gece içmeyim belki düzelmiştir dedim. 3 e kadar kaşınmaya dayanabildim. 3 te alerji hapını içtim. Sonra uyudum. Sabah kalkıyorum yine başlıyor.
Yarın 2. Karaciğer enzim testim çıkacak
Bana dua edermisiniz kızlar.

Doktorum karaciğerle ilgisi varsa ilaçla tedavi olunur ama alerjikse doğuma kadar çeken hastalarım var dedi. :/
Rabbim şifanı versin canım. Üzüldüm. Yediklerini not al bir yere eğer alerjiyse. Bi de o kremi al doktoruna götür bunu kullanabilir miyim de? İnş bulunur ne olduğu atlatırsın hemen

Günaydın kızlar çoğu kişi cinsiyet öğrendi herkes sayfa yöneticisini etiketleyerek cinsiyeti belirtsede oda ilk baştaki listeyi guncellese İstatistiğe baksak ne dersiniz ben haftaya gidicem ki net görünsün diye cinsiyet için gidicem merakla bekliyom :) bide ben 14 cu haftadaym ama altta 15 ci hafta yazio ona anlam verebilen varmı aramızda :kahve:

Aslında altta yazan doğru. Çünkü haftan bitiyor. Mesela 12+2 desin. 12. Haftan bitti demek bu 13. Haftanın günlerini alıyorsun 13. Hafta içindesin demek.
Ben de başta anlamamıştım arkadaşım anlattı.

O kadının bakışına ben de dayanamıyorum. Zaten baştan sona detaylı izle yemiyorum agliyom diye. Reklam yazarı kimse önünde saygıyla egiliyorumm :süslü::KK28:

Valla ben hiç bisey de istemiyorum. Hatta bana diyorki biseyler işte benden. Sen özellikle istemiyorsun diyor. Eşime hiç naz yapmıyorum, çok mecbur kalınca yrdm istiyorum. Yani böyle de kolay bir gebeyimm. Onnaragmen böyle söyleyince üzüldüm. Ama erkekler böyle işte. takmiycam bundan sonra:KK47:. En iyisi bebise odaklanayim ben. İkili test için kan vermiştim. Orda cinsiyet belli oluyormu acaba?
EN İYİSİNİ YAPMIŞ OLURSUN CANIM :)
yok ikili test sonucunda cinsiyet belli olmuyor ben aldım ikili testimin sonucunu.. sadece risk var mı yok mu o yazıyor...

Canim bunlar besik degil sallanmiyo.di mi.peki ilk aylarda.besik gerekli olmuyor mu yoksa ayrica besik de mi aliniyo.nasipse ilk bebegim.tecrubesizim.bir de benim ikiz olcak nasipse.napsam nasil etsem.bilmiyorum..fikriniz varsa ikizler icin.besik konusunda paylasirsaniz sevinirim:KK66:
canım bunlar beşik zaten.. bi de yatak alacağız o artık bebeğin odasına koyulur... ama ikizler için hiç bi fikrim yok malesef ben de ilk hamileliğimi yaşıyorum ama sen bi sorsan acaba bu beşiklere ikisini de koysan olmaz mı ? ay hiç bilmiyorum ikizler konusunda .. :110:
NE GÜZEL ya hem ilk hamileliğin hem ikisi birden:KK200::KK200:
cinsiyetleri belli mi peki ?

Kızlar merak eden arkadaşlarıma bilgi vereyim dedim.. Bugun 4 doktor gördüm hepsi aminosentez istedi hepsi.. Eşimle konuştuk bebeğimiz le bu şekilde yola devam edicez Allah büyüktür canı Allah verdi Allah alır... Bu arada oğluşum olacakmış İnşallah dualarınızla
Canım içini ferah tut. Rabbim inş sağlıcakla kucaklamanı nasip eylesin oğluşunu. Annemin darısı sana olsun. Maşallah kardeşim cin gibi :) ona da riskli grup demişlerdi demiştim ya. Annem de Allahtandır. Kabulümdür dedi aminosentez bile yaptırmadı. Dualarım hepimiz için. Rabbim güzel eylesin sonumuzu <3

Kızlar 15 haftalık hamileyim sol kasıgımda ve karnımda 2 gündür adet sancısı gibi sancı var sizce ters bşymi oldu
canım benimde oluyor.Her zaman değil bazen ani kalkarken bazen yatakta dönerken.kramp gibi birden ağrı saplanıyor hareket edemiyorum sonra geçiyor.

Aslında altta yazan doğru. Çünkü haftan bitiyor. Mesela 12+2 desin. 12. Haftan bitti demek bu 13. Haftanın günlerini alıyorsun 13. Hafta içindesin demek.
Ben de başta anlamamıştım arkadaşım anlattı.
Şimdi ben 15 miyim ozaman haftaya kesin cinsiyet görünür yani gösterirse:))

hayirli cumalar annisler...benim gibi mide bulantisi kesilen varmi..13.haftama girmemle jilet gibi kesildi..bebegim iyimidir diye merak icindeyim..:110:
çok şanlısın maşallah:)
bende duzeldım baya yemek yıyebılırım hepsını degılde bazılarını
sabahları kusmaya devam ama :KK30:

Kızlar ben de uzun suredir bebek arabası, beşik, ve ana kucagini dusunuyirdum.bu uç kalemi birkaç ay araştırıp indirimli girdugumde alacağım. Ana kucağında az çok fikrim belli. Bebek arabasında sanırım travel sistem alicam (bastonu epey düşündüm) Beşikte ise yatak yani bana çok rahat gelse de çift beşik almak masraflı olabilir. Hem yatak yani istiyorum hem de şu cibinlikli 3-4 yaşına kadar olan şirin besiklerden. Hepsini bir kenara atıp park yatakta alabilirim. Kararsizim yani. 6 ay falan odamda yatırıp sonra odasına almayı düşünüyorum bebeği. 6 ay için için yani almaya degermi, ancak çalışan anne olarak yatak yanına cok ihtiyaç duyar miyim? Bir suru cevapsız soru var kafamda.
cnm ben emzırdım oglumu, 2 yasına kadar aynı odada kaldık. gecede sık uyandıgı ıcın aynı odada olmak avantajlı oluyor ve onerılıyor,

ben beyaz ahsap, sallanabılır ozellıklı, parmaklıklı besık aldım. caploonba'dan almıstım, cok memnunum, sımdıkı bebegımede onu kullanacgım, ogluma odasınıda yenı aldık yanı odasını ayırdıgımda,

annemde park yatak var, ben park yatakları hıııc sevmıyorum

bence mobılya besık en kullanıslısı, onerırım

sallanma ozellıgıde opsıyonel, maalesef sallamak zorunda kalınabılıyor

X