2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ayy Yerim seni ufacık ayakları yokmu benimkide öyle Allahım Korusun Kıpır Kıpırdı. Bilmiyorum ama kolları çok kibar kız gibi duruyo bedeni erkeksi gibi.Maşaallah
He yaa minik kuzum benm :)ben kiz gormustm ruyamda aslnda. Burdaki doktr kiz gbi dedi ozelde gittigm doktor ve radyolog erkek gbi dedi. Cok merk edyrum yaa bi ogrenseydm:)

ahh esra yıllardır öğle arası nedir bilmiyorum...hatta yemekler cogu kez odamıza geliyor.
bir kurumun başkanının yönetici asıstanıyım..
kullanabilsem çok ıyymıs...

bu arada senın başkanın cevabını çok merak ettim burdan paylaş lütfen...

Kizlarr Allah herkese kolaylik ve sifa versinn... Kolay bisey değil bir can dunyaya getirecegiz kismetse... Elbette zorluklari olacak .. Elimize aldigimizda her sey unutuluyomus oyle diyorlar:) Yarin ikili test sonuçları ve cinsiyet icin doktora gidiyoruz ben ve esim bakalim Umarm ogreniriz :))

16. haftada net olarak belli oluyor dimi bizim ayın 22sinde 16 hafta oluyor ona kadar beklemeyi düşünüyorum sabredebilirsem 11+4 de girdim ultrasona en son sık giriyormuşum üç hafta arayla girdiydim o sefer ama sabretcez artık :)

bu arada senın başkanın cevabını çok merak ettim burdan paylaş lütfen...

Senin adına üzüldüm. Süt izninide kullanamazsın heralde. Özel kalemde aslında çok kolay izin alırlar iki kişi var bizimkinde. Birinin işi çıkınca öteki yetiyo. Süt izni de 1,5 saat bence bu işin peşine düş.Vardır bi çözümü. Konuyu bi bayan müdür açabilir başkana. Sen söylersen farklı birisi söylerse farklı olur. Kadın bi müdürle konusu açılmışta kullanmadığını söylemişsin gibi yansıtabilir. Bizimkine söyleyeyim bakalım ne diyecek yazarım :)

Biz 12 haftalikken gittik en son doktor 2 hafta sonra gelin cinsiyeti de soyleyim dedi:) o zaman cinsiyeti gormus olabilir yarn kesinlestircek galiba .. Tabi kesin sonuc icin 16 hafta diyolar en erken .. Sen de biraz bekle heyecan olsun ben kac haftadr her gun ruyalarmda kiz ve erkek bebekler goruyorum :)

bu yıl erkek yılı olarak geçecek sanki kimi duyduysam erkek dedi.o yüzden erkekden yana kullanıyorum oyumu

He yaa minik kuzum benm :)ben kiz gormustm ruyamda aslnda. Burdaki doktr kiz gbi dedi ozelde gittigm doktor ve radyolog erkek gbi dedi. Cok merk edyrum yaa bi ogrenseydm:)
Hayırlısı cnm ya bende çok merak ediyorum.benimde 10 gün var daha ve ben çok merak ediyorum ya ne bilim sağlıklı olması sıhhatli olması tabiki en önemlisi ama merak ediyorum işte kızımmı olcak oğlum mu kaynana mı olcam

Bence de erkege benziyor :)

diğer abla 50 küsür yaşında işlere çok vakıf değil. başka kimseye güvenemiyorlar sanırım. son durumlarda daha etkili oldu...
süt iznini saat olarak dğilde 4 gun tam gelip cuma gunu hıc gelmeyerek kullanmak ıstıyorum aslında. ama özel kalem ızınle bebekle ugrasmayayım dıye gönderedebilirler (inşallah):)

Ayyy çok sevindim sende öğreniyosun İnşaallah biz kaldık bi :))) Allah gönlüne göre versin canım .Evet Ya zorluk çekiyoruz kızlar ama bunları yaşamak isteyen çok inssan var bazen şikayet ediyorum ya çok suçlanıyorum sonra Allah Cümle isteyenlere nasip etsin Anne Baba olmayı

Amin canm bakalm ogrencez dedik doktor göremezse hayal kirikligi yasamayalim:) ogrenip ogrenmez yazacam insallah

Kizlar ya resmi fazla yuklemisim ikili tarama sonucum anlayan varsa bi el atsin doktora gidemiyorum.bi turlu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…