2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kizlar merhaba bugun kontrolum var heyecandan uyuyamadim
Bnm dr da cinsiyet soylemeyenlerden
Herkesin cinsiyeti belli oldu mu?
Yemek mevzusu konusulmus
İlerleyen haftalarda istah aciliyor
Ama bu seferde sindirim ve mide yanmasi problemleri oluyor
Maalesef annelik zor
Sizlere tavsiyem
Tabuk tuketmeyin
Hormonlular
Ben yemiyrm

Merrhabalar ben de araniza yeni katildim.10 hafta 5 gunluk hamileyim.bebisimin dogum tarihi 29 haziran.ilk gebeligim.allah kismet ederse 14 aralikta ikili test icin doktora gidecegim.herkese mutlu hamilelikler dilerim.

Ne güzel ya :) farketmez benim için sağlıklı hayırlı bi evlat olsunda :) ama ilk günden beri erkek doğuyor rüyalarıma da hep erkek giriyor ya bakalım randevuma çok var daha da sırf cinsiyet öğrenmek için de gidermiyiz bilmiyorum bakalım

Kızlar göbeğiniz çıktı mı? hamilelik beni çok takıntılı yaptı zaten vardı altyapı Allahım korusun bebeklerimizi sağ salim kucağımıza alabilmeyi nasip etsin

kizlar gunaydin.en son persembe doktora gittim bebegim gayet iyiydi.13 haftalik hamikeyim.ama 2 gundur sabah kusmalarim kesildi. gecen cumartesi kasik agrim olmustu..kafam cok karisik sizce bugun doktora gideyimmi cok korkuyorum.doktor bisey dermi...gideyimmi sizce

Kızlar günaydın dün doktora gittim herşey yolunda çok şükür detaylı ultrasona girdim. yalnız cinsiyeti öğrenemedik

Benimde agriyordu sordum artik agrir ara ara dedi normal dedi canim

Ewet o giren ağrılar sanırım bu aylarda normal bnm de hiç ağrım olmazdı geçen akşam yan uzandım tv karşısında sonra düzeldim kramp gibi bi ağrı girdi 9 aylık hamile olsam doğuruyorum derdim ama çok şükür geçti sürekli olmadığı sürece bence normal

canım benim dr hiç su içmiyor musun sen dedi kızdı.
bu sende kasık ağrısı yapar dedi.
1 haftadır içmeye çalışıyorum.
daha iyiyim.hatta hiç kasık ağrım olmadı.
cidden su sebebi olabilir.

canım benim dr hiç su içmiyor musun sen dedi kızdı.
bu sende kasık ağrısı yapar dedi.
1 haftadır içmeye çalışıyorum.
daha iyiyim.hatta hiç kasık ağrım olmadı.
cidden su sebebi olabilir.
aslinda elimden geldigince iciyorum.dayanamadim doktordan randevu aldim..diycekki ne tirlak bi kadin.ama korkuyorum

Yaa 10+4teyim.. dün doktorum çok korkuttu beni.kist görür gibiyim dedi bebekte.sonra hocasına göstermek istediğini söyledi.ona hittik oda daha çok küçük 12 hafta olmadan bişey diyemeyiz dedi....Allahım bebeklerimizi sağsalim kucağımıza aldırsın...

Benimde 10.30da dr randevum var. Güzel haberlerle döneriz inş.

Gebişler size bilgilendirme yapayım. Çalışan gebeler günde 7.5 saatten fazla çalıştırılamazlar. Ben dilekçemi verdim, 8-6 yerine 8-4.5 arası çalışıyorum. 1.5 saat erken çıkıyorum. İsteyen bunu sabahta kullanabilir. Kamu veya özel sektör farketmiyor. Hangi iş kanununa bağlıysanız ve onda gebelerin çalışma durumu ile ilgili bir düzenleme yapılmamışsa, yasal olarak bu düzenlemeden faydalanabiliyorsunuz. Ben işim garantiye alarak İŞKUR'u bile aradım. İşyerinin hayır deme lüksü yok. Hatta gerekirse işini değiştirmek zorunda. Bu bir

Bir ikincisi ise, bugün bulunduğum kentte kar yağışı nedeniyle okullar tatil edildi. Ayrıca kamu kurumunda çalışan gebe ve engellilerde 1 gün idari izinli sayılıyor. Valilikten gelen açıklama bu yönde. Ben bilemedim, ayağımda kar paleti olmasına rağmen kaya kaya geldim. Randevum için gideceğim ve eve geçeceğim..Siz de böyle durumlarda evden çıkmadan haberlere falan bakın..

bilgilendirmen için çok sağol canım. ben saat olayını bilmiyordum. o zaman yarım saat geç gelebilirim sabahları. yada akşam erken çıkarım.

ben ilk hamileliğimde kar olayından çok yararlanmıştım. okullar tatil olursa hamileler kesin idari izinli oluyor. hatta istanbulda benim yaşadığım yerde çok kar olup iş yerimin orda sıfır kar olduğu durumlarda bile ben iş yerimi arayıp dışarı çıkamıyorum diye işe gitmediğim oldu. sonuçta allah korusun bi risk var.

Yok cnm ya bende öyleyim işten geliyorum işler gözümde büyüyo yemek yapamıyorum zaten atıştırmalık bişeyler yapmak bile zoruma gidiyo ama napalım. Şükür Allaha

Kızlar günaydın dün doktora gittim herşey yolunda çok şükür detaylı ultrasona girdim. yalnız cinsiyeti öğrenemedik
Çok Şükür Darısı Başıma ama 13 hafta olmuş göstermedimi kerata kızdır o zaman o çünkü takım taklavat oluşuyo yavaştan :))))

Amin canım Yavrum benim ne kistiymiş o Allah esirgesin İnşaallah bişeyi yoktur. Bi Doktora daha git bence

Günaydın güzel anneler :)
Biz 16-17 aralıkta gideceğiz babamızla inşallah cinsiyet öğrenmeye, o zaman alışveriş başlasınnnn
Şükürler olsun, herşey normal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…