2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
gozun aydin canim.darisi basimiza.bende gecen persembe yaptirdim ikili testi.sonucun kac gunde cikti canım

Cnm günaydın int dün gezerken gördüm kistler olurmuş hamilelikte ama sonra kaybolurmuş korkma içini ferah tut herşey allahdan hiç bişeyçik olmaz allahın izniyle

Günaydın güzel anneler :)
Biz 16-17 aralıkta gideceğiz babamızla inşallah cinsiyet öğrenmeye, o zaman alışveriş başlasınnnn
Şükürler olsun, herşey normal.
Sanada Günaydın Güzel Anne bizde 15 inde gitcez Hayırlısıyla cinsiyetinide öğrencez. ama alışveriş için beklemek istiyorum ama herşeyin hayırlısı bakalım.

Merhaba canım çok sevindim bende kamuda çalışıyorum memur değilim ama kamudayım. bende yarım saat erken çıkabilirim o halde. Peki dayanak nedir? Bununla iligli belgeyi nereden edinebiliriz? Somut bişey isterler

Ben Şunu anlamadım kızlar pipisi varsa nasıl değişcek Allah gönlüne göre versin.Birde alttan muayne normalmi

B
. Gözünüz aydın. Aklıma takıldı da
bu haftalarda alttan muayene normal mi ? Benim bildiğim kadarıyla sadece ilk haftalarda o da mecbur olursa alttan bakılıyor
Ben sadece gebelik öncesi kontrollerimi yaptırmaya gittiğimde doktorum alttan muayne etti yara uçuk vs. Varmı diye bide smear aldı. Hamileliğimde daha hiç alttan bakmadı. Doğuma yakın zamanda çatı muaynesi olur diye biliyorum normalemi uygun sezaryana mı diye bakıyolar onu biliyorum. Teyzemin arkadaşı sıkı sıkı tembih etti başlarda alttan bakmasın diye zararlıymış fetusa

Ben Şunu anlamadım kızlar pipisi varsa nasıl değişcek Allah gönlüne göre versin.Birde alttan muayne normalmi
Benim doktorum biraz garantici de test sonucu gelmeden kız erkek demiyor. Sağlıklı olsun hiç önemli değil kız erkek. Alttan ilk kez muayene yaptı. Mecburdu ense kalınlığına ve burun kemiğine bakacaktı net göremedi karnımdan.

Benimkide öyle bişi demedi. tahmini vardı hissettim ama söylemedi birdahaki kontrole dedi.Bakalım Hayırlısı

kızlar bende kamu kurumundayım ama özel kalemdeyim.
maalesef bu erken çıkmayı kullanamam...normal hakkım olan 8 saati bile hiç kullanamıyorum(((

2 aralıkta gittim doktora. 3 gün önde dedi. 12+3 iken 12+6 gözüküyo dedi. Plasenta yani bebeğin eşi aşağıda,yukarı çıkması lazım 1 ay dinlen seyahat yasak ağır kaldırma dedi ama ben kimmm dinlenmek kim. Misafirlerim geliyo habire bi temizlik telaş. 63,5 ile hamile kaldım 61,2 kg olmuşum. Herhangi bişey söylemedi kilo hakkında. Bende kilo almadığıma sevindim. Cinsiyet hakkında yorum yaptı yüksek ihtimal ama yinede 1 ay sonra kesin söylerim dedi. Çok hareketli bu bebek göremiyorum dedi. Bi sağa bi sola döndüm baktı. Popodan yakaladı sonunda ve resim çekti. Resimleri yükledim. Hadi ben söylemeden cinsiyet yorumlarınızı alayım :)

Eklentiler

• IMG-20161202-WA0177.jpeg
    19,9 KB · Görüntüleme: 94
  • IMG-20161202-WA0175.jpeg
    24,9 KB · Görüntüleme: 96
şimdiki başkanım çok iyi.
8 aydır çalışıyoruz.onun iyi niyetini açıkçası suıstımal etmek istemiyorum...
birde evle iş çok uzak. ankarada olanlar bilir Çankaya-Eryaman ve mecburen eşimle gelip gidiyorum.
istesemde kullanamam yoldan dolayı.
hatta 8.30-17.30 olmasına rağmen ben 8-18 çalışıyorum .
neyse vardır bir hayır...

Sadece çıkış saati olarak düşünme belki gelirken de eşinle geliyosundur yine kulanamazsın ama öğle aranı yarım saat daha uzatabilirsin. Ama aranızdaki diyalogu bilemem tabi.Yalnız bu bizim hakkımız. Bende bugün konuyu açacağım bakalım. Herşeyi kanuna dayandıran başkanımız buna ne diyecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…