2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
ya sorma tatlım, fırsatım pek olmuyor. telefondan da girmek buraya çok zor. Ben ikilide ayrıntılıya girdim ama doktor söylemedi. bakalım belki bu hafta söyler senin de oğluşun hayırlı olsun :)

Teşekkürederim canım ama kendini çok alıştırma değişir diyorlar öğrendim ama şimdi daha çok merak ediyorum acaba değişecek mi diye net değil %80diyince herkes farklı yorumlar yaptı merakım katlanasak arttı :))

Bana iki tane endokrin Dr u t3 t4 normal olduğu için ilaca gerek yok dedi bende tirsiyorum ama beklemekten başka çaremiz yok o sonucu iki genel cerraha da gösterdim onlarda takip dedi rabbime emanetler inşallah bise olmayacak merak etme

Of çıkarmak çok kötüymüşüm bi kere sabah normal kraker kalmamıştı susamlı kraker yedim onu çıkardım bide az önce boş midemden bişi çıkmayınca kulaklarım gozlerim yerinden fırladı resmen hala sızım sızım sızlıyor gozlerim kulaklarımı sanki biri tutup çekmiş gibi hala acıyor nasıl bişidi anlamış değilim. İnanır mısın herhangibi bir sıkıntı yaşamayınca acaba bebeğe bişi mi oldu diye endişeleniyorum merak etmen normal

Bu arada diyetisyene de gittim 15 günde 1 kilo 100 gram almışım...Kızdı biraz..Diyete uymadığım ortaya çıktı..
Artık kendime çeki düzen vermem lazım yoksa 30 kg ile doğuma gideceğim
toplamda 3 kilo aldım kızlar..

Kizlar merhaba uzun zamandir giremiyorum bulantilar hhalsizlik vs... 12 haftamdayim hic bisey hissetmiyorum bazen hamile oldugumu unutuyorum gobegim falanda cikmadi daha cuma gunu 2 li test icin gidicem benimle ayni hissizligi yasayan varmi bu segirme gibi falan hissedenler var bende hic oyle biseyde yok birde cinsiyetleri ogrendinizmi

Hosgeldin aramiza canim o bileklikler gercekten ise yariyor mu ya zira bende 4kilo verdim gececek diye umuyorum iste hayirli haberlerle gorusmek uzere

Tamamen kesmiyor ama en azından çıkarmak için kosturmuyorum. Hatta taktigimdan beri hiç kusmadim. Çok hafifletti. Yiyebildigim yanıma kar kalıyor. Tabi tiksindiğim balık ve et kokusu var. Onları da değişik alternatiflerle hallediyorum.

3 ayda 3 kilo normal değil mi? Kaç olması gerekiyormuş?

Kızlar bu haftada olup sol kasigi ağrıyan varmı niyese bi tedirgin oldum bende 2 kilo aldım ya diyetisyene gitmek lazım da şimdi et ye dicek e ben yiyemiom anlasamicaz

Kızlar bu haftada olup sol kasigi ağrıyan varmı niyese bi tedirgin oldum bende 2 kilo aldım ya diyetisyene gitmek lazım da şimdi et ye dicek e ben yiyemiom anlasamicaz
Şiddetli bi sol kasık ağrım var hatta bugün bu başka bisey bebekle alakası yok diye düşündüm uykuda donmemi bile engelliyo o derece

Şiddetli bi sol kasık ağrım var hatta bugün bu başka bisey bebekle alakası yok diye düşündüm uykuda donmemi bile engelliyo o derece
Okadar çok deil de benimkisi sen bi doktoruna sorsana arayip normal mi dye bide yatarken sırt üstü yatma diyorlar bende yan yatmaya calisiyorum ozaman da agrio biraz anlamadım Gitti çok rahatsız edici.değil ama agrio işte inşallah normaldir

Bende sen gibiyim canim bulantilar tam gaz devam hergun gobus cikacak diye bekliyorum ama doktor 4.aydan sonra dedi daha var yani. Bu arada kiz dedi ama bakalim kesin degil..

Kızlar cumartesi kontrol için gittik. Herşey normal çıktı. Karından göremedi alttan muayene etti. Çok net gördüm pipisini doktora sordum değişebilir dedi. Haftaya kesin sonucu alıcaz bakalım sağlıklı olsun da

Canim tsh icin ilac kullaniyo muydun.benim de 0.15 e dusmustu.doktor.ilaci kesti

B
. Gözünüz aydın. Aklıma takıldı da
bu haftalarda alttan muayene normal mi ? Benim bildiğim kadarıyla sadece ilk haftalarda o da mecbur olursa alttan bakılıyor

B
. Gözünüz aydın. Aklıma takıldı da
bu haftalarda alttan muayene normal mi ? Benim bildiğim kadarıyla sadece ilk haftalarda o da mecbur olursa alttan bakılıyor
Herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum ki zaten mecburen o şekilde muayene etmek zorunda kaldı. Rahmim aşağı yakınmış karından çocuğun ense kalınlığına ve burun kemiğine bakamadı. Ultrasonu azcık soktu gördük miniğimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…