2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
kızlar bişi soracaktım size 2 gündür ben de sarı hafif yeşilimsi kokusuz akıntı geliyor. Acaba enfeksiyon mu diye düşündüm ama yanma kaşınma olmuyor daha doktorumu aramadım.sizlerde de bu durumda olan var mı acaba ? bu sene 2 kere sistit oldum,enfeksiyon geçirdim, korkuyorum.

Benim de oluyordu arkadaşım o doktor bol bol su içmemi söyledi midem almıyordu ama zorla içtim artık enfeksiyon olmasın diye sonra beyaza döndü sen de iç istersen ama koku kaşıntı olursa mutlaka doktoruna sor çünkü hamilelikte enfeksiyon çok tehlikeli

biliyorum ondan korkuyorum ama su da içemiyorum ki yani midem çok fazla almıyor yarına kadar bekliyim diyorum eğer azalma olmazsa bende arıyım doktoru ya

Merhaba geçmiş olsun öncelikle... test sonuçlarınızı ekler ya da özel mesaj yoluyla gönderirseniz eşime yorumlatabilirim.

Benim de kan değerlerim çok düşük. Depolarım da boş maalesef. Kan ilaçlarını yıllarca içsem fayda etmiyor. Beslenme yoluyla hiç yükselmiyor. Ben de mecburen serum yoluyla damardan demir ilacı alıyorum. Hatta iki gün önce aldım ilk partiyi. 6 saat hastanede yattım. 2 defa daha alıcam. Her partide 2 ampul alıyorum. İlaca rapor çıkartmak gerekiyor artık o biraz yorucu. Ama başka çarem yok.

Ne guzel valla yerinde olmak icin neler verirdim.. ben 5.haftadan beri bisey yiyemiyorumki tabak tabak yiyen insandim;(afiyet bal seker olsun yediklerin)
Bende yeni yeni işte sanki yiyemediğim zamanların acısını çıkarır gibi.Ben hala yemek pişiremiyorum aparatif takılıyoz kuru şeyler patates falan

Aynen cnm raporlu serumlar 4 ay ne cektim oglumda ve asiri kilo yapiyo 30 kiloyla bitirdim hamileligimi bakalim bunda kac kilo alicam ilaclarin banada faydasi yok ne yazik ki

bende beyaz şeffaf akıntı oluyo doktora sordum kaşıntı olursa gel dedi ama çok şükür yok C vitamini içeren meyveler ye enfeksiyonu önlüyomuş su iç cnm bide zor içiliyor ama

arkadaslar bugun endokrine gittim.tekrar kan tahlili yaptirdim.tsh 0.03 cikti.t3 t4 normal oldugu icin ilac vermedi ve basks kan tahlilleride isted.ikinci kez kan verdim .birinin sonucu 15 gun sonra cikacakmis.acikcasi hic icime sinmedi.pazaryesi gidip dahiliyeye gorunecem.ha bu arda ultrasonda istedi.on gun sonraya gun verdiler.butun gunum hastanede bosbpsuna gecti

Bnm de öyleydi takip edilecek işte bazen vücut hcg yi tsh gibi algiliyornus ilk üç ay düşük çıkıyormuş bende endokrine gittim öyle dediler bana takip edilecekmiş

ya banada kahve çay yok dedielr süte bile kahve karıştırıyorum dayanamıyorum içmeyinde bayılacak gibi oluyorum.bunlaramı aşeriyorum acep

ya banada kahve çay yok dedielr süte bile kahve karıştırıyorum dayanamıyorum içmeyinde bayılacak gibi oluyorum.bunlaramı aşeriyorum acep
Ay ne gzel acaba bizede buraya yazmak hamileyiiimm diye yazmak nasipp olcakmi ya mesajlarnızı okuyorum kendi kendime ağlıyorum

Ay canım seni çok iyi anlıyorum sakın üzülme inan en güzel ve hayırlı bir zamanda seninde olur :)

Insallah olur benimde ve tum isteyen kardeslerimnde olur heleki benim olursa eyer ilk ögrendimde kesin bayılırım mutluluktan yada çığlıklar atarm yada inanamam ayy olsunda bayılmayada razıyım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…