2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Günaydın tatlı gebiişleer. Ay bugün Cuma. Yaşasın haftasonu geliyor. Özellikle çalışan gebişler, iyi tatiller şimdiden
Günaydin
Günaydın tatlı gebiişleer. Ay bugün Cuma. Yaşasın haftasonu geliyor. Özellikle çalışan gebişler, iyi tatiller şimdiden
gunaydin guzel annisler...

kızlar merhaba
bu haftasonu rahatım, sonunda haftasonu gelecek bir bayanla anlaştık.
inşallah elektriğimiz tutarda her hafta çağırırım...

Herkese merhaba sevgili anneler.. Yarın kontrolümüz var çok heyecanlıyım, ikili test için kan alınacak ve ultrason muayenesi ama gittiğim hastanede bu tarihlerde olan ultrason muayenesini radyolog yapıyomuş. Sonra ultrason için rapor yazıyomuş ikili test sonuçlarıyla birlikte kendi kadın doğum doktorumuza gidiyomuşuz.. Yani bu hafta cinsiyet öğrenme hayallerim suya düştü Neyse sağlıklı olsun da inşallah, varsın geç öğrenelim cinsiyetini..
Herkese bol sağlıklı günler diliyorum..

Her haftasonu mu gelecek? Ne kadara anlaştın?
kadınla tlf konuştuk benim arkadaşıma 10yıldır gidiyormuş.evi göreyim dedi fiyat konuşmadık
ben daha öncede çok değiştirdim. temizliğini beğenmedim vb.
evim 2+1 ama bir odaya hiç sokmuyorum.
1+1 eve genelde hep 100 tl verdim. sabah 8de geliyordu biri 10da arıyordum çıktım diyordu,saka gibi.:)
yani arkadaşımın evi 3+1 kocaman ve 3 balkon varmış kadın halı koltuk cam heryeri yapıyormuş 120 veriyormuş...
sen en fazla 60 ver diyor. ama ben yumuşak yüzlüyüm hep beni kullanıyorlar:))
temizlikçiler benim çok büyük derdim açıkçası.... yaramı deştin. iyi olsunda fiyatı önemsemiycem açıkçası.

Slm kizlar artik mide bulantisiz guzel bir gune baslamak icin can atiyorum ama daha var gibi geliyo bnm randevuma daha bar 19 da aydan aya cagiriyo cok geliyo bu sefer 3 haftada gidicem konusucam kansizlik bende de var ve bana ilaclar etki etmiyo oglumda son 4 ayim her hafta serumla gecti yoksa masada kalirsin dedi drm 5.5 du sanirim kanim suan 9 kan ilaci verdi ama mide bulantimi tetikliyo die içmiyorum esim duysa keser heralde beni hic sevmiyorum artik biktim bu kan ilaclarimdan bulantilarim bitsin basliycam gibi gorunuyo galiba

Anlatabildin canım mesela senin doğumun 6 ayın 5inde benimde 6 ayın 3ünde sende bende 14.haftanın içindeyiz 4 aylık ama dr bana 3. ayın 4 güne bitecek dedi bir türlü anlamadım :)
Hamişler 14. Haftanın içindeyseniz bir ayda 4 hafta var 14/4 =3,5 Ay 3 ay bitmiş 4.ayın 2 haftasını geçirmişsiniz 2 Hafta sonra Allahın izniyle 4 Ayı8nız bitcek KK Takvimi içinde olduğun ayı yazıyo

Begenirsen haber et canim esim yapiyo sagolsn ama camlar perdeler koltuklar aldi basini gidyo tam kis temzligi yapacakken hamile kaldim hepsi kaldi malesef icimde hic rahat etmiyo ama bebis icin sabrediyorum malesef

Az çok mide bulantısı yaşamaya devam ediyorum doğurunca geçecek galiba

kizlar sinuzit oldugum icin doktor antibiyotik verdi.kullanmak istemiyorum ama doktor icmezsen artar dedi.ne yapacagimi sasirdim

Bence hemen tekrar doktora git.kanama varsa içerde dr rapor yazmak zorunda.ne olur olmaz dinlenmek şart.tehlikeli zamanların geçmesine bunkadar az zaman kalmışken riske atma...ben evde yatıyprum şuan.aynı durumdayız
Ben de sizinle aynı durumdayım ve sürekli uzanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…