2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

Bende dulcolax kapsül içiyorum gece yatmadan. Ama hergün içme sakın. Bağırsak dengeni bozar bu sefer. Prebiyotikler falan da gidiyor bağışıklık düşüyor aklında olsun. Ben 3 günde bir falan içiyorum 2 gün üstüste tuvalete çıkabiliyorum çoğunlukla.

mide yanmasından ve bulantıdan ölüyorum 2 gündür tavan yaptı, bide çalışıyorum bitik durumdayım resmen. bulantı için ilaç kullanan var mı?

Anladım cnm o sağlıklı olsun da ben herşeye raziyim

H
hayirli haberlerini bekliuoruz canim
A angelina 34

herşey yolunda çok şükür susuz kalmışım biraz.
cinsiyetimizde erkek.
baştan beri erkek hissediyorduk. rüyamda da görmüştüm:)

D.t. aynı ikimizin, bakalım yarın neler Dicek Dr un. c.tesi de benim randevum var. inşallah musmutlu çıkarız hastaneden ve bebişlerimizi de kıpır kıpır görürüz

evet bizimki yaramaz kıpır kıpır:)
sağlıklı görünüyor çok şükür.
darısı sana canım.

hep böyle güzel haberler ver annesi. keyfi yerinde görünüyor pıtırcığın, maşallah ona..inşaallah haftaya ben de güzel ultrason fotosu paylaşırım

ya bebişinin poposu kabul etmezse primayı pişik olursa bence riskli olabilir şimdiden almak ama yinede siz bilirsiniz:)

Kesinlikle haklısın. O yüzden vazgeçtim zaten

Geçmiş olsun cnm. İnşaallah tez zamanda iyileşirsin..

mide yanmasından ve bulantıdan ölüyorum 2 gündür tavan yaptı, bide çalışıyorum bitik durumdayım resmen. bulantı için ilaç kullanan var mı?

Ben ben ben... Hayatım düzene girdi valla. Zevk almıyodum hiç bişeyden. Şu an ONZYD 8mg kullanıyorum. sabah akşam yarımşar aç karnına..arada hafif bulantım oluyor ama bu bile yetiyor. Premesis ise etki etmemişti bende.

haklısın bu aralar fazla içtim, allah korusun bağışıklığımız düşmesin. teşekkür ederim bilgi verdiğin için

Cok sevindim canim saglicakla buyusun insallah bol bol su icmeyi ihmal etme

İnancına saygım sonsuz ama nazar vardır ben inanırım nazar deveyi kazana insanı mezara sokar diye laf vardır
inşallah hadi bakalım...
benim iki yaptığım şey vardır.
çok faydasını görürüm.
1-her zaman içimi ferah tutarım kötü bir şey olacağına inanmam.
2-nazara inanmam

Cok sevindim canim saglicakla buyusun insallah bol bol su icmeyi ihmal etme
su içince kusacak gibi oluyorum çoğu kez kusuyorum o yüzden içmiyorum.
ama yudum yudum başladım.
meğer baş ağrımda ondanmış.
bu arada koru yu çok beğendim...

Allah seni ve bebeğini korusun.Cümlemizinkini İnşaallah.Geçer Allahın İzniyle

Ayy canım benim sağol İnşaallah evet önemli değil aslında kız erkek ama içimde kız yatıyo işte öğrencez bakalım haftaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…