2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

Eğer illa travel sistem almama gerek yok dersen mclaren al derim. Bizde kızımdan kalan kocaman bebe confort un arabası var. İlk heyecan onu almıştık. Sonra baktım ki taşınmıyor resmen araba. Çoook ağır. Mclaren aldık bi tane daha. O da tüy gibi çok hafif. As sırtına gez. Zaten ilk aylar durmuyor sıpalar arabada. En güzeli ana kucağı, sling falan. Sonra da hafif baston puset bütün işini görüyor. Sadece sırtı yatan bi puset olmalı ki çocuk rahat uyuyabilsin.

Yaa cok tesekkurler buyukler devreye girmeye basladi cok bisey alma cok hediye geliyo bebek hemen buyuyo gibi insanin hevesi kursaginda kaliyo iste ilk bebek kisme hevesi vardir demiyo
Cnm bnm bu yuzden hatam oldu
Cok alma diyolar
Yenidoganlar cabuk kuculuyo diyolar
Ama cidden cok ihtiyac oluyor
Cok alınmayacak seyler sadece suslu kiyafetler
Bebek ilk zamanlar genelde uyuyor
Rahat kiyafetleri olmasi lazim
Bolcaa:)
Alin valla bol bol
Hediye gelenlerde buyuk oluyor genelde

Cnm bizim arabamiz mamas papas armadillo
Cok fit bir araba
Kardesim kizina daha uygub fiyatli 500 tlye bi araba aldi, kullanimi o kadar zor ki, cok hantal
Bnm tavsiyem agir olmamasi, fit bi araba olmasi olacaktir :)
Bizim donemde chicconun bi modeli var herkes ondan almisti ve memnundu
Modelin adini hatirlayamadim simdi
Zaten cok populer
Onuda dusunebilirsin derim

Bu arada dermoeczanem diye bi site var
Lierac krem ve ogluma mustela sabun aldim
Hemen kargolandi ve geldi
Bi suru tester koymuşlar
Lierac kremden ben cok memnun kalmistim
Yine onu kullanacagim
Tavsiye ederim
İlk once bella b honey butter kullanmistim
Emilimi cok Zor ve kokusu agir
Onu onermiyrm
200 ml 103 tl aldim
Hamileligim boyunca bi tane bella b, 2 tane 200 ml lik lierac kullandim
Ozellike karin gerildikce ilerleyen aylarda cok rahatlatio
Mutlaka nemlendirmenizi oneririm

Canım kaşıntı için bişey dedi mi? Benim de göbek bölgemde,kollarımda ve saç diplerimde çok kaşıntı var. Kan dolaşımı hızlandığı için normaldir dediler gitmedim doktora,kontrolüme de 2-3 hafta var daha.

Çok geçmiş olsun canım.umarım bende senin gibi atlatırım

Benim tüm vücudum kaşındığı için farklı sanırım. Karaciğer yada safra da Problem olabilir dedi.

Aynen canim bende oyle dusunuyorum bakalik bi buysuunde minikk aliriz minnak minnak seyler

kizlar butun kis yakami birakmayan sinuzitim yine basladi..ne yapicam ben..bebege zarari olurmu...

kizlar butun kis yakami birakmayan sinuzitim yine basladi..ne yapicam ben..bebege zarari olurmu...
Geçmiş olsun canım. Papatya çayı ve buharını solumak söküyor diye biliyorum doktoruna bir sor canım.
Birde keçiboynuzu pekmez i söktürür ama onu da bir doktoruna danış canım. Olmazsa düşük doz Antibiyotik verebilir.

Arkadaşlar hala sık idrara çıkıyor musunuz benim geçmedi hala nezaaman geccek

canım bu olay tüm hamilelik dolayısıyla devam edecek. çok su içip idrara çıkıyorsam bence çok güzel birşey. bebek büyüdükçe zaten baskı yaptıkça sık sık tuvalet olayı olacak. hatta çok tutunca kaçırma olayı da oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…