2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Arkadaşlar hala sık idrara çıkıyor musunuz benim geçmedi hala nezaaman geccek
Benim çok şükür düzeldi. hatta uyku sorunum da baya düzene girdi. 4-5 kez wc giderdim ve sürekli uyanırdım geceleri. senin de yakında gececektir , 1-2 haftaya kadar.

Kizlar bugun kontrolum vardi hersey normal desi doktor bebis iyiymis cok sukur burun kemigine bakicam onemli dedi bakti ama goremedi donmedi yuzunu yandan gorebildik sadece baska bir ultrasyona gonderdi bir hafta sonraya gun verdi oda haftaya tekrar gidecem sizin doktorunuzda baktimi bisey dedimi

Bizde erkek olursa arif kayınbabamın ismi kız olursada nisa koymayı düşünüyoruz :)

Kızlar ikili testi yaptırdık sonuclar bir hafta sonra cıkıyomuş. Yakışıklımı yakışıklı bi oğlum olucak, doktor söylemedende anlaşılıyordu bariz bi şekilde :) darısı henüz öğrenemeyenlerin başına en acilinden :)
Hayırlı olsun cnm nasıl anlaşıyordu hismi yoksa

Kizlar bugun kontrolum vardi hersey normal desi doktor bebis iyiymis cok sukur burun kemigine bakicam onemli dedi bakti ama goremedi donmedi yuzunu yandan gorebildik sadece baska bir ultrasyona gonderdi bir hafta sonraya gun verdi oda haftaya tekrar gidecem sizin doktorunuzda baktimi bisey dedimi
Canim ben de geçen hafta gittim yandan burun kemiğini ölçtü ve normal dEdi. Ensesini ölçü normal dedi.cinsiyeti ne denen zioladinpoposunu döndü kıza benzettim dedi

Kızlar 9+3teyim bende.bugün doktora gittim kontrole.bi baktık içerde kanama alanı oluşmuş.hemen progestan iğne ve hap verdi.1 haftada rapr yazıyorum yat dinlen dedi.halbuki ben kendimi çok iyi hissediyordum.benim gibi bu durumu yaşayan varmı..
Ben cnm banada içerde kanama alanı var dediler 10 gün rapor ve aynı ilaçları verdiler yanlız ben 2 doktora gidiyordum ikiside kanama alanını gördü hizmet hastanesindeki doktorum ilaç vermedi aksi yani kan gelirse müdale ederiz dedi bende onu dinledim geçen gittiğimde kanama alanı yoktu yerleşirkende olabiliyormuş

_20161130_194646.JPG

Bugün kaşıntım için gittim. kan verdim yarın sonuçlarım çıkacak.
Kan sulandırıcı iğnemi yazdırmaya gidince bebeğede bakalım dedi doktor.
İşte buda bugünkü pozumuz. Herşey yolundaymış elhamdulillah :)

Kızlar tarama ultrasonunda 0.8 ense kalınlığı çıktı normalmi acaba burun oluşmuş dedi kan sonucu beklicez daha 15 gün cinsiyet yok malesef hala olsun bıcır bıcır oynuyordu kuzummmm

Kızlar tarama ultrasonunda 0.8 ense kalınlığı çıktı normalmi acaba burun oluşmuş dedi kan sonucu beklicez daha 15 gün cinsiyet yok malesef hala olsun bıcır bıcır oynuyordu kuzummmm
Normaldir.canim
Benim de oyle cikmisti.biri. 3 un altinda olmasi gerekli imis

X