2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kuzugiller canim sen nasilsin nasil gidiyor? Cinsiyet daha belli degildir heralde diye sormadim ama seni de takip ediyorum :) var mi bi gelişme? Sen ne zaman gideceksin kontrole? Belki seninki gosterir :)
Iyiyim canim 10 aralikta ikiliye gidecegim de ben cinsiyeti merak etmeyengillerdenim :) cok net göstermezse soylemeyin diyecegim doktora :)

Iyiyim canim 10 aralikta ikiliye gidecegim de ben cinsiyeti merak etmeyengillerdenim :) cok net göstermezse soylemeyin diyecegim doktora :)

Bizim çok yakın tarihler :) pazartesi ben de doktora gideceğim cinsiyet için erken diyorlar daha. Kız diyip sonra erkek demesi ya da tam tersi daha stresli yüzde yüz emin olunca öğrenelim

selam kızlar bende 14. haftadayım nar yemek istiyorum ama sakıncalı olduğunu söylüyorlar bilginiz var mı

Bizim çok yakın tarihler :) pazartesi ben de doktora gideceğim cinsiyet için erken diyorlar daha. Kız diyip sonra erkek demesi ya da tam tersi daha stresli yüzde yüz emin olunca öğrenelim
Aynen bende alismak istemiyorum kesin olana kadar ogrenmek istemiyorum :)

selam kızlar bende 14. haftadayım nar yemek istiyorum ama sakıncalı olduğunu söylüyorlar bilginiz var mı
bak hemen araştırdım anne karnındaki bebeğin beynini koruyo
c vitamini ve demir deposu antioksidan potasyum deposu
folik asit kalsiyum yüksek lif içeriyo ve kabızlığı önlüyo
bebek oksijensiz kalırsa allah korusun beyin hasarını önlüyo
kemik sağlığı bebeğin kemik yoğunluğunu artttırıyo
anne ve bebeğin bağışıklık sistemini arttırıyo
ve daha daha

Merhabalar, ben doktorun aramasını beklemeden e-sonuçtan ikili test sonucuma baktım, sonuç çıkmış. Kombine risk ve trisomy <1/10000 yazıyor. Anladığım kadarıyla gayet iyi değil mi bu sonuç?

Yok yok canim damarla ilgisi yok bazen ciddi yanma yapabiliyo yagsiz olan bolgede yani yanlara dogru yapinca. Yaga yapinca acimiyomus ama kasa denk gelince agri daha fazla oluyo ama bi sorun yok her durumda onemli olan o sivinin iceri girmesi
Himm anladim canim sagolasin

Evet anladim canim cok sagol.peki artik kullanmiyo musun igneleri

Arkadaşlar hala sık idrara çıkıyor musunuz benim geçmedi hala nezaaman geccek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…