2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar merak etmişsiniz saolun ilginize anca iki kelime yazabildim o an malesef 11 +5 de ani su ve kan gelmesi ile malesef cumartesi akşamı meleğimi kaybettim çok ani oldu daha toparlayamadım tam sizleride üzmek istemem Rabbim sizi sağ selamet kavuştursun inşallah hep hayırlı haberler duyun inşallah

Çok geçmiş olsun. İnşallah hemen toparlarsın kendini.

Ayy kocaman olmuş bebiş, maşallah. İknici fotoyu anlamadım. cinsiyet mi o?

Bacak arası fotosu verdi ama cinsiyet tahmini tam anlamam dedi. Görüntüleme merkezine gittik. Nub teorisi diye birşey varya onun tersini söyledi. :)

Kızlar merhaba bir sorum var hamileliğimin neredeyse başından beri sarı akıntım var nette baktığımda normal diyor sarı akıntı ama yinede merak ediyorum benim gibi sarı akıntısı olan varmı yoksa doktoruma söylemelimiyim?
benimde var canim.acaba iltihapmi diye kafama cok takiliyor...

Dr da kesin degil dedi ama bakalim 3hafta sonra bidaha bakicakmis. : )
Allah gönlüne göre versin diyim daha doğrusu ben kız istiyom ya ama benimde bi tarafım oğlan diyoo.Eşimde kız diye tutturdun kesin oğlan diyo ne olcak bakalım off yaa ben daha 15 inde gitcem o zaman söyliycek benimki

Allah gönlüne göre versin diyim daha doğrusu ben kız istiyom ya ama benimde bi tarafım oğlan diyoo.Eşimde kız diye tutturdun kesin oğlan diyo ne olcak bakalım off yaa ben daha 15 inde gitcem o zaman söyliycek benimki
Bana herkes kiz diyo esim dahil bir ben erkek diyorum bakalm nolcak seninki erkek benimki kiz oluyomus:)

Bu Allah in izniyle ilk cocugum olucak bir kiz bir erkek olsun istiyorum saglikli olsun tabiki basta ilk hangisi oldugu onemli degil o yuzden Allah seninde gonlune gore versin canim benim saglikli sihhatli.

Herkese merhaba, ben de şu cinsiyet mevzusunu merak eden bir tek benim sanıyordum... Geçen hafta ikili testi yaptırdım, sonuçları da aldım.. şükürler olsun herhangi bir sorun görünmüyor ama doktorum cinsiyet konusunda 20.haftadan önce herhangi birşey söylemeyeceğini çok net belirtti Meraktan çatlamak üzereyim yani...

Kızlar merak etmişsiniz saolun ilginize anca iki kelime yazabildim o an malesef 11 +5 de ani su ve kan gelmesi ile malesef cumartesi akşamı meleğimi kaybettim çok ani oldu daha toparlayamadım tam sizleride üzmek istemem Rabbim sizi sağ selamet kavuştursun inşallah hep hayırlı haberler duyun inşallah
Acılar paylaştıkça azalırmış. Hepimiz senin acını paylaşıyoruz. Rabbim sana da sabırlar güç kuvvet versin. Sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip eylesin. Hayırla sağlıkla kal canım..
İleride vereceğin müjdeli haberin olursa bizimlede paylaş. Sevincinede ortak olmayı isteriz..

Çok sık kusuyorum ve birşey yiyemioyorum. Ondan galiba. Şu anda bile koltuktan kalkıp su almak istedim doğrulmamla kalbimde çarpıntı başladı, nefesim daraldı . Hala koltuktan kalkamadım alt tarafı iki adım atıcaktım. Doktor abarttığımı düşünüyor galiba anlatıyorum pek ciddiye almıyor bu durumu.
Çok zor bir durum. Yanına gelebilecek bir akraban yok mu? InşaAllah en kısa zamanda şikayetlerin azalır. Hayat kalitesi düşüyor insanın. :/

şimdiden 3 kg aldım, proteinden çok midem bulanıyor o yüzden sürekli karbonhidrat yiyorum. Kabızlık zaten ilk haftalardan beri yakamı bırakmadı. incir, kayısı, erik hoşafı, duphalac şurup her yolu denedim ama geçmiyor bir türlü. Doktorum 3. aydan sonra geçebilir demişti, tek umudum bu artık :sus:
kayısı üzerine süt hemen iyi geliyormuş diye duydum. Bende tam tersi :KK43: karın ağrım çok fazla bu yüzden

X