2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ben 4 kilo verdim. Tuvalete bile giderken nefes nefese kalıyorum gözüm kararıyor. Keşke kilo alsam sağlıklı enerjik olsam

bende de nefes darlığı var midem kaynıyor baş ağrım var açıktığım için bişeyler yiyorum. Ama ben bir takım ilaçlar daha kullanıyorum onlar yapıyor diye düşünüyorum. Senin neden bu şekilde acaba?

12. Hafta 2 kilo Çok erken daha kilo almak için. Diğer hamileliklerimde 14-15 e kadar hiç kilo almamıştım. Ama yaşımın ileri olması ve ilk haftalar bulantı yüzünden sadece ekmek ve karbonhidrat yoğunluklu beslendiğinden sanırım bu sefer erken başladım kilo almaya

benimde önceki hamileliğim gibi değil.. bunda fazlaca mide sorunum, yüksek tansiyonum var. Rabbim yardımcımız olsun

bende de nefes darlığı var midem kaynıyor baş ağrım var açıktığım için bişeyler yiyorum. Ama ben bir takım ilaçlar daha kullanıyorum onlar yapıyor diye düşünüyorum. Senin neden bu şekilde acaba?
Çok sık kusuyorum ve birşey yiyemioyorum. Ondan galiba. Şu anda bile koltuktan kalkıp su almak istedim doğrulmamla kalbimde çarpıntı başladı, nefesim daraldı . Hala koltuktan kalkamadım alt tarafı iki adım atıcaktım. Doktor abarttığımı düşünüyor galiba anlatıyorum pek ciddiye almıyor bu durumu.

Oyle yaptm canm gecti cok sukur dinlenince ... Tavuk kelimesi bile Beni tuhaf yapıyor sigara ve tavuktan tiksindim ben onun disinda bulantm cok olmadi.. Tavuktan tiksinenin oglu olur diyorlarmss
Hadi bee tavuktan tiksinenin mi. portakal yiyenin de kızı olur diyolar bende çok yiyom neccez.ama sigaraya çok sevindim inşallah doğumdan sonrada içmessin.

Çok sık kusuyorum ve birşey yiyemioyorum. Ondan galiba. Şu anda bile koltuktan kalkıp su almak istedim doğrulmamla kalbimde çarpıntı başladı, nefesim daraldı . Hala koltuktan kalkamadım alt tarafı iki adım atıcaktım. Doktor abarttığımı düşünüyor galiba anlatıyorum pek ciddiye almıyor bu durumu.

Tansiyon durumun ne durumda hiç ölçüm yaptın mı? çarpıntı nefes darlığı baş dönmesi vb. durumlar tansiyonda da yapabiliyor

Tansiyon durumun ne durumda hiç ölçüm yaptın mı? çarpıntı nefes darlığı baş dönmesi vb. durumlar tansiyonda da yapabiliyor
Eskiden düşük tansiyonum vardı. Hamilelikten sonra doktor normal dedi ama ben de bir anormallik olduğunu hissediyorum . Tamam her hamile bitkin halsiz ama iki adımda dahi bu kadar fenalaşmak normal olabilir mi? Ve benim son 1 aydır hep böyle.

Eskiden düşük tansiyonum vardı. Hamilelikten sonra doktor normal dedi ama ben de bir anormallik olduğunu hissediyorum . Tamam her hamile bitkin halsiz ama iki adımda dahi bu kadar fenalaşmak normal olabilir mi? Ve benim son 1 aydır hep böyle.
Canım aynı sorunu ben de yaşadım. Çok şükür şuan alıştı gibi vücudum. İçerken suyuna limon sık. Ben yanımda hep limon taşıdım ve zaten çok az yediğim tuzu tamamen kestim o dönem.
Beni de doktorum hatta kimse ciddiye almadı çünkü 11'e 8 çıkıyordu. Halbuki normalde tanisyonum 8'e 5'tir. Şuanda da stabil bir şekilde 10'a 6 çıkıyor.

Benim cnm portakal mandalin meyve çekiyo çok nadir tatlı oda nutella yiyorum azcık kendimi frenlemeye çalışıyorum canımızın çektiklerini yiyelim çocuk için ama o çıkınca kilolar bize kalcak kızlar o yüzden tadımlık yemeye gayret ediyorum

Ben 1.5 kilo aldim sizde durumlar nasil

Merhaba kızlar ikili testten geldik. İşte yavruşum 12+4 olmuş. :emir_bebek:

Eklentiler

• IMG_2815.JPG
    IMG_2815.JPG
    88,3 KB · Görüntüleme: 106
  • IMG_2817.JPG
    IMG_2817.JPG
    77,9 KB · Görüntüleme: 105
kızlar kilo alımlarınız ne durumda

şimdiden 3 kg aldım, proteinden çok midem bulanıyor o yüzden sürekli karbonhidrat yiyorum. Kabızlık zaten ilk haftalardan beri yakamı bırakmadı. incir, kayısı, erik hoşafı, duphalac şurup her yolu denedim ama geçmiyor bir türlü. Doktorum 3. aydan sonra geçebilir demişti, tek umudum bu artık :sus:

X