2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Rekor bende galiba cok istahim olmamasina ragmen 4 kilo almışım doktordandan yedim fırçayı 56ydm 60 olmuştm kızımda 23 kilo almıştım buda öyle olmaz inşallah..

bend eilk hamileliğimde çok almıştım 25 i geçmişti :KK43: 5. aydan itibaren yatmak zorunda kalmıştım. İnşallah çok kilo almayız. Yalnız sizin avantajınız hamile kalma kilonuzda çok iyi ben 77 :)

M Megatron20 Allah yardımcınız olsun,Rabbim hayırlı zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Kızlar ben ne kadar kilo aldığımı net bilmiyorum. Sabah tartıldığımla akşam tartıldığım arasında çok fark var.Sabah 61,5,61,8 falan çıkıyorum akşam 64 e kadar dayanıyorum ,gün içinde 2 kilo yiyormuyumdur ki? neden oluyordur sizce bu fark?

MERHABA KIZLAR ,
Ben 12+3 gunluk hamileyim . Cumartesi doktora gittim folik asiti kesmemi söyledii.
Kan değerlerim iyi diye vitamin vermedi . Bulantılarımda çok şiddetli olmasada devam ediyor .
Sadece baş ağrım ve boyun ağrım oldugu için magnezyum verdi
Benmle aynı durumda olan var mı ?

M Megatron20 Allah yardımcınız olsun,Rabbim hayırlı zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Kızlar ben ne kadar kilo aldığımı net bilmiyorum. Sabah tartıldığımla akşam tartıldığım arasında çok fark var.Sabah 61,5,61,8 falan çıkıyorum akşam 64 e kadar dayanıyorum ,gün içinde 2 kilo yiyormuyumdur ki? neden oluyordur sizce bu fark?

sabah aç karnına tartılman en doğrusu :KK15:

anadolu yakasında pendik bölge hastanesinde Doğan Cücleoğlu varmış bilginiz var mı? yakınlarda oturanlar hangi doktora gidiyorsunuz?

MERHABA KIZLAR ,
Ben 12+3 gunluk hamileyim . Cumartesi doktora gittim folik asiti kesmemi söyledii.
Kan değerlerim iyi diye vitamin vermedi . Bulantılarımda çok şiddetli olmasada devam ediyor .
Sadece baş ağrım ve boyun ağrım oldugu için magnezyum verdi
Benmle aynı durumda olan var mı ?
Ben varım her durumda olduğu gibi baş ağrım başladı yeni ara ara oluyo başımın arka tarafı başlıyo gözlerime iniyo sonra. oluyomuş ama burda hamilelik takviminde okudum.

X