2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
MERHABA KIZLAR ,
Ben 12+3 gunluk hamileyim . Cumartesi doktora gittim folik asiti kesmemi söyledii.
Kan değerlerim iyi diye vitamin vermedi . Bulantılarımda çok şiddetli olmasada devam ediyor .
Sadece baş ağrım ve boyun ağrım oldugu için magnezyum verdi
Benmle aynı durumda olan var mı ?
3.aydan
Ataşehir Avicenna Zeynep Hanım veya Sibel Hanım :anneadayı:

MERHABA KIZLAR ,
Ben 12+3 gunluk hamileyim . Cumartesi doktora gittim folik asiti kesmemi söyledii.
Kan değerlerim iyi diye vitamin vermedi . Bulantılarımda çok şiddetli olmasada devam ediyor .
Sadece baş ağrım ve boyun ağrım oldugu için magnezyum verdi
Benmle aynı durumda olan var mı ?
Sebebini bilmiyorum ama bu haftalarda bas agsisi oluyormuş.hormonlardan sanırım.ayrica mineral eksikliği de ağrıya sebep oluyor

Selam kızlar nasılsınız?
Bugün bel agrim basladi normal mi acaba

Ben varım her durumda olduğu gibi baş ağrım başladı yeni ara ara oluyo başımın arka tarafı başlıyo gözlerime iniyo sonra. oluyomuş ama burda hamilelik takviminde okudum.

Bende de aynı durum var, folik asit alıyorum henüz, baska bir ilaca gitmedim. Bu cumartesi randevum var, magnezyum çözüyor mu sorunu? Öyleyse ben de sorayım doktoruma

Kızlar benim bebegime %90 kız dedi doktor 12+3 teyim. Birşey almaıdm henüz değişebilir diye ama allah gönlüme göre verdi ne yalan söyleyeyim. Arya düşünüyorum ismini, bir de Pera var ama bir arkadaşım koydu, sinir oldum :duduk: sizlerden var mı öneriler?

ikili test sonuçlarımı aldım, maşallah sorun çıkmadı, herkese aynısını diliyorum.

Kızlar benim bebegime %90 kız dedi doktor 12+3 teyim. Birşey almaıdm henüz değişebilir diye ama allah gönlüme göre verdi ne yalan söyleyeyim. Arya düşünüyorum ismini, bir de Pera var ama bir arkadaşım koydu, sinir oldum :duduk: sizlerden var mı öneriler?

ikili test sonuçlarımı aldım, maşallah sorun çıkmadı, herkese aynısını diliyorum.

Ne kadar güzel isimler seçmişsiniz maşallah ben de pera yı çok beğeniyorum ama arkadaşınızın koyması kötü olmuş tabi.Yine de çok takılmayın derim ilerde hoş bi anı bile olabilir aynı isimler:) Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah yavrunuzu :anneadayı::KK200:

mesajını daha yeni okuyorum :KK23:

evet gittim bebişim gayet sağlıklı ikili test yaptırdım, ama malesef cinsiyetini daha öğrenemedim 9 aralıkta gideceğim öğrenmeye :)
sen ne yaptın buldun mu doktor ?
Ben de merak ettim yazmayınca. bebişin iyi olmasına çokkk sevindim. ben de Ferda hanima aldım randevuyu,senin referansın etkili oldu. 3 aralık da 12+4 olacağım . sence o gün ense kalınlığına bakar mı yoksa başka güne randevu mu verir. doğum fiyatlarını öğrendin mi sahi ?

Ma
Kızlar ikili testi yaptırdık sonuclar bir hafta sonra cıkıyomuş. Yakışıklımı yakışıklı bi oğlum olucak, doktor söylemedende anlaşılıyordu bariz bi şekilde :) darısı henüz öğrenemeyenlerin başına en acilinden :)
Maşallah :) anlaşılıyordu derken nasıl mesela

Kan sulandirici igne kullanan arkadaslar bir sey sorcaktim.bgn ki ignemi.yaparken gobusum epey kanadi.ters bir sey mi yaptim anlamadım biraz da acıdı:KK43:

Kan sulandirici igne kullanan arkadaslar bir sey sorcaktim.bgn ki ignemi.yaparken gobusum epey kanadi.ters bir sey mi yaptim anlamadım biraz da acıdı:KK43:
Canim birkaç sefer iğneyi çıkarırken nokta kadar kanama oldu o kadar ,acaba yaparken ayni yere denk geldiği icin mi kanadı canim

Canim birkaç sefer iğneyi çıkarırken nokta kadar kanama oldu o kadar ,acaba yaparken ayni yere denk geldiği icin mi kanadı canim
Him bilemiyorum ki canim.ya.ama.agri oldu yaparken baya.yariya kadar soktum iğneyi cok acidi geri cekmedim artik yapayim diye canim cok acidi.damara mi denk geldi anlamadim

X