2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar merak etmişsiniz saolun ilginize anca iki kelime yazabildim o an malesef 11 +5 de ani su ve kan gelmesi ile malesef cumartesi akşamı meleğimi kaybettim çok ani oldu daha toparlayamadım tam sizleride üzmek istemem Rabbim sizi sağ selamet kavuştursun inşallah hep hayırlı haberler duyun inşallah
Ne diyeceğimi bilemiyorum canım ama inan iki kaybı olan biri olarak seni çok iyi anlıyorum.. Bugünler geçecek inşallah.. Allah'tan hayırlı sağlıklı hamilelikler diliyorum senin için.. Çok çok geçmiş olsun..

O melek sana ahirette şefaatçi olacak inşaallah. Geçmiş olsun cnm:cry:
Teşekür ederim cnm

Ne diyeceğimi bilemiyorum canım ama inan iki kaybı olan biri olarak seni çok iyi anlıyorum.. Bugünler geçecek inşallah.. Allah'tan hayırlı sağlıklı hamilelikler diliyorum senin için.. Çok çok geçmiş olsun..
Teşekür ederim iyi dileklerinize

Megatron20 sabırlar diliyorum inşallah sağlıklı bir şekilde yeniden güzel haberler verirsin. Çok söylenecek söz olmuyor maalesef herşey Rabbimden

O tat benim hamileligimin başından beri hayattan soguttu resmen bana hic bisey care olmadı:KK43:
Evet korkunç bişey bu yaşamayana çok önemsiz gelir ama bi çare bulmak lazım. Bütün gün meyveli şeker yemekten içim dışım şeker oldu :işsiz:
Kızlar merak etmişsiniz saolun ilginize anca iki kelime yazabildim o an malesef 11 +5 de ani su ve kan gelmesi ile malesef cumartesi akşamı meleğimi kaybettim çok ani oldu daha toparlayamadım tam sizleride üzmek istemem Rabbim sizi sağ selamet kavuştursun inşallah hep hayırlı haberler duyun inşallah
Canım İnan çok üzüldüm hamileliğimin başında bende kanama geçirerek bu tehlikeyi yaşadım seni az da olsa anlayabiliyorum. İnsan çok üzülüyor ama elden bişey gelmiyor Rabbim böyle uygun görmüş hayırlısı buymuş demek ki. İnşallah kendini hem fiziken hem psikolojik olarak hazır hissettiğinde tekrar kavuşursun bebeğine. Kendini çok üzme Allahtan gelen herşey kabulümüz diyerek razı olmaktan başka yapacak bişeyimiz yok maalesef

Kızlar merhaba bir sorum var hamileliğimin neredeyse başından beri sarı akıntım var nette baktığımda normal diyor sarı akıntı ama yinede merak ediyorum benim gibi sarı akıntısı olan varmı yoksa doktoruma söylemelimiyim?
Ben varım :KK43: su içmediğim için olabilir diye düşünüyorum ben.. En başından beri var ve hiç kesilmedi. Dr a da sormadım hala. Bi bilgin olursa burda da paylaş da arkadaşım bilgimiz olsun.

Kızlar merhaba bir sorum var hamileliğimin neredeyse başından beri sarı akıntım var nette baktığımda normal diyor sarı akıntı ama yinede merak ediyorum benim gibi sarı akıntısı olan varmı yoksa doktoruma söylemelimiyim?

Bende de var canım hatta oldukça yoğun bi akıntı. cumartesi günü doktora gidicem onu da sorucam inşallah. öğrenince yazarım buraya da .

bendede oluyo cnm fazla ayakta kalınca kasıklarım ve aşağıya batma gibi biliyorum uzan öyle oldumu
Oyle yaptm canm gecti cok sukur dinlenince ... Tavuk kelimesi bile Beni tuhaf yapıyor sigara ve tavuktan tiksindim ben onun disinda bulantm cok olmadi.. Tavuktan tiksinenin oglu olur diyorlarmss

Cok gecmis her serde vardir bir hayir vardir daha guzel bir kader yazilmistr size Allahim size hayirli zamanda nasip etsn insallah

M Megatron20 çok geçmiş olsun çok üzüldüm bende. allah sabır versin. rabbim hayırlı zamanda inşallah tekrar hamile kalmanı nasip etsin. herşey allahtan bize düşen sabretmek.

Ben varım :KK43: su içmediğim için olabilir diye düşünüyorum ben.. En başından beri var ve hiç kesilmedi. Dr a da sormadım hala. Bi bilgin olursa burda da paylaş da arkadaşım bilgimiz olsun.
Su içmeye çalışıyorum bende kaşıntı yanma olmadığı için rahatlatıyorum kendimi cuma konrtolüm var sorunca söylerim canım

Bende 25 le başladım. Bulantım çok olunca doktor 1 hafta sonra tekrar tsh a baktı 50ye çıkarttı. Aslında bırakmaman lazım, yarım olarak devam ettirebilirdi belki ama bilemedim de.. ben içmeyi unutursam midem bulanıyor. Sanırım tetikliyor eksikliği bulantıyı. Senin var mı bulantın? Belki öyle anlayabilirsin sende
Yok canim hamdolsun bulantim.ama ilaci icincr cok.carpintim oluyordu

Benim de oluyo sari renkte canim

kızlar kilo alımlarınız ne durumda
12. Hafta 2 kilo Çok erken daha kilo almak için. Diğer hamileliklerimde 14-15 e kadar hiç kilo almamıştım. Ama yaşımın ileri olması ve ilk haftalar bulantı yüzünden sadece ekmek ve karbonhidrat yoğunluklu beslendiğinden sanırım bu sefer erken başladım kilo almaya

X