2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar merak etmişsiniz saolun ilginize anca iki kelime yazabildim o an malesef 11 +5 de ani su ve kan gelmesi ile malesef cumartesi akşamı meleğimi kaybettim çok ani oldu daha toparlayamadım tam sizleride üzmek istemem Rabbim sizi sağ selamet kavuştursun inşallah hep hayırlı haberler duyun inşallah

Kızlar merak etmişsiniz saolun ilginize anca iki kelime yazabildim o an malesef 11 +5 de ani su ve kan gelmesi ile malesef cumartesi akşamı meleğimi kaybettim çok ani oldu daha toparlayamadım tam sizleride üzmek istemem Rabbim sizi sağ selamet kavuştursun inşallah hep hayırlı haberler duyun inşallah

Çok geçmiş olsun. Allah hayırlısını versin. İnşallah sağlıklı bir hamilelikle bebeğinize kavuşmayı nasip etsin. Üzülmeyin demek boş biliyorum çünkü ben de ilk bebeğimi kaybettiğimde dünyam yıkılmıştı. kendinizi çok yıpratmayın. Dualarım sizinle...

Çok geçmiş olsun. Allah hayırlısını versin. İnşallah sağlıklı bir hamilelikle bebeğinize kavuşmayı nasip etsin. Üzülmeyin demek boş biliyorum çünkü ben de ilk bebeğimi kaybettiğimde dünyam yıkılmıştı. kendinizi çok yıpratmayın. Dualarım sizinle...

Teşekür ederim iyi niyetine allah razı olsun elimden geleni yapıyorum.

Benim kontrolüm bugün kızlar, saat 16:00 da :) hem kontrol hem ikili tarama. Belki cinsiyetide söyler :) Birde göğüslerim ve göbek çevrem cok kasınıyor onun içinde herhangi birsey verirse paylaşırım sizinle.
Ayy cnm benim korkulu rüyamm hemen krem iste.ne vercek bakalım

Ne denir bilemiyorum çok üzüldüm:KK43:güçlü olmaya çalışın Allah sağlıklı hayırlı evlat versin hayırlısı buymuş demek ki uzmeyin kendinizi..

kızlar benim kusmalarım yeni başladı çok fena. bulantılarım zaten vardı 7. haftadan beri. doktorum kiminin kusmaları doğuma kadar devam eder dedi :KK43: nasıl işe gideceğim bilemiyorum, raporda vermiyorlar ohalden dolayı.
Bismillah 12. hafta ne kusması yaa ayy yapmayın kızlar öyle nasıl olcak bide çalışıyoz ben bulantıyla başa çıkamıyom

Bende bundan önce 10 haftalık bebeğimi kaybetmiştim. Seni çok iyi anlıyorum. Ne söylesek boş şu an. Rabbim tez zamanda sağlıklı sıhhatli bebekler nasip etsin inş arkadaşım. Burda en güzeli tevekkül. Veren de alan da Allah. Allahım kimseyi evladıyla sınamasın inş. Sana da sabırlar diliyorum canım.

Kızlar merhaba bir sorum var hamileliğimin neredeyse başından beri sarı akıntım var nette baktığımda normal diyor sarı akıntı ama yinede merak ediyorum benim gibi sarı akıntısı olan varmı yoksa doktoruma söylemelimiyim?

Ne denir bilemiyorum çok üzüldüm:KK43:güçlü olmaya çalışın Allah sağlıklı hayırlı evlat versin hayırlısı buymuş demek ki uzmeyin kendinizi..

Teşekürler elimden geleni yapıyorum saolun merak etmişsiniz diye girdim bu günde nete zaten iyi dileklerinize teşekürler

Bende bundan önce 10 haftalık bebeğimi kaybetmiştim. Seni çok iyi anlıyorum. Ne söylesek boş şu an. Rabbim tez zamanda sağlıklı sıhhatli bebekler nasip etsin inş arkadaşım. Burda en güzeli tevekkül. Veren de alan da Allah. Allahım kimseyi evladıyla sınamasın inş. Sana da sabırlar diliyorum canım.

Teselliyi öyle buluyorum zaten Rabbim verdi Rabbim yanına aldı nasibimizde yokmuş diyoruz saolun iyi temenninize

Çok geçmiş olsun rabbim sabır versin inşallah tekrar sağlıklı bir bebeğiniz olur unutursunuz inşallah bugünleri

O melek sana ahirette şefaatçi olacak inşaallah. Geçmiş olsun cnm:cry:

sende kaşıntı yokmu, benim böyle tatlı tatlı kaşınıyor :KK43: kaşımamaya çalışıyorum ama nafileee... uyurken falan hep kaşımışım
Yok Daha bende bişi annenin göbüşüne bak bakalım nasıl genetikmiş o biraz bana 4. ayda krem başlıycam dedi

X