2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Merhaba herkese
Benim gibi idrar enfeksiyonu olan var mı?neler yaptınız geçti
3. Kuşak antibyotik kullandım geçmedi. Bugün kültür verdim cuma alacacağım azosin verdi doktorum.
Çok su içmem lazım ama ne içsem ne yesem içimde şişiyor.
Kilo almak bi yana 2 kilo verdim

Canim bende 2 kilo almisim.ikiz oldugu.icin deyip teselli ediyom.kendimi ama dikkat etmek lazim tabi.57 kilo idim 59 oldum.doktorum ekmegi kis dedi..gunluk.40 dk hafif tempo.yuruyus yapabilirsin dedi.ikiz oldugu icin.egzersizleri hafif.olarak evde yapabilirsin dedi..benim de cok bulantim.olmasi.sukur.bu yuzden aldim sanirim.bi de aksam gece.cok.acikiyorum
Ekmek arasi.domates.yiyorum surekli.kilon

Kabızlık problemini nasıl çözdünüz acaba...

Kabızlık problemini nasıl çözdünüz acaba...

Masallah canim.. cinsiyet kacinci haftada belli oldu 13 mü

Bir iki haftaya şekillenir cnm

bulantıdan ölmek üzereyim...
sabah öğle aksam aynı.
su içsem bulanıyorum

Cnm bende oyleydim dun burda konu actim bir arkadas zofer die ilac kullaniyomus esim de eczaneye sormus veriyoruz diyince almis bende dun kullandim hemen farkediyo dene istersen
Valla bende sabah akşam yarım adet onzyd 8 mg iciyorum, nerdeyse hiç bulanmiyo..

benimde içime kız doğuyor :) iki kızım var üçüncüde kız olsun çok isterim. genelde toplum baskısı insanların duygularını yönlendiriyor aaa kız mı olsun ikinci erkek olur ne alaka ya kızı erkeğimi var artık hayırlı evlat versin rabbim ömrünü iyi etsin bu devirde ikisini yetiştirmekte zor zaten

@Ulker309 canim insanin bir kizi olunca haliyle ikinciyi erkek istiyo.ilkim erkek olsaydi ve doktor bunada erkek deseydi yineuzulurdum.cunku her iki cinsiyetide tatmak istiyorum.yani sorun kiz olmasi deil
iki kız çok güzel doğunca hak verirsin bana birbirlerine can olacaklar. iki kızım olduğu için çok mutluyum üçüncü geliyor şimdi inan gerçek anlamda merak etmiyorum cinsiyetini içime kız doğuyor sadece ve hiç üzülmüyorum üçüncü farklı olsaydı diye. bende ilkine zor hamile kaldım sonra iki kaza rabbim hayırlısını sağlıklısını versin

Ay gerçekten çoğunun kız ben aslında şunu merak ettim kızlar sağda oğlanlar solda diyorlar bu doğrumu acaba bide kız aşağıda oğlan yukarda olurmuş diyorlar Rabbim hayırlısıyla bir kız versin bana bıcır bıcırr

Kızlar Nasılsınız
Bugün bebeğimin cinsiyetini öğrenmeye gittik ama yaramaz kordonu bacaklarının arasına geçirmiş göremeden geri geldik :)
Sizde durumlar nasıl?
Bak sen yaramaza yaaa :) saglik olsun iyi olsun da 1 ay bekletsinler vallahi. Bizde yarin aksam gidicez kismetse. Insallah gosterir ufaklik,tum aile beklemede

günaydın kızlar.
herkes iyidir inşallah.
benim bebiş hep sağdaydı bakalım bizde 1 aralıkta saklamazsa öğreneceğiz.
garip bir şekilde erkek hissediyorum ve erk ismi falan bakıyorum:)
hislerimde çok yanılmam ama karbonat testinde ve canımın istediği yiyeceklere ayrıca aileye bakarsak kız:)
tabiki aslında hiç farketmiyor...

bu arada aklınızdaki isimleri söyleyin. birbirimize fikir olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…