2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar benim gibi hamileliğin başından beri midesi hiç bulanmayan ve kusmayan var mı aranızda
ben varım

bunun için üzgün müsün sen?

benim hamilelik için en büyük korkum bulantıydı,çok şükür neredeyse hiç olmadı.Sadece eşim bir kelime söylemişti,ondan çok midem bulandı,2-3 defa öğürdüm o kadar

canım kızına bir kız arkadaş istiyordun dileklerin kabul olmuş ne güzel

ooo ben okulda çocuklarla bir ara unuttum koştum bile..bbirde merdivenlerden zıplayarak inip çıktım
birşey olmadı canım tabi dikkat etmek gerek göbüşler çıkmadı ya çok unutuyoruz

ayyy canım ne kadar uygun ...işte büyük şehir avantajı...özendim valla...
bunların hepsi zaten 3100 tl yi aşar..
özellikle anneye psikolog ve kardiyolog hizmetine bayıldım

Canim nasil bir kanmis o ben de cok merak ediyorum cinsiyeti ama ilk kez duydum
Valla adini soyledi ama tip dilinde aklimda kalmadiki cnm, bu hani ultrasonda ense kalinligi ülcumünün aynisi ama anneden kan alinarak arti %99,9 muş kesinliği oyle anlatabilirim heralde

Valla adini soyledi ama tip dilinde aklimda kalmadiki cnm, bu hani ultrasonda ense kalinligi ülcumünün aynisi ama anneden kan alinarak arti %99,9 muş kesinliği oyle anlatabilirim heralde

canım bahsettiğin ikili tarama testi mi
benden de kan alındı
ense kalınlığı ölçüldü burun kemiğine bakıldı

Testin adını ve fiyatını öğrenebilir miyim?
Test 1000 liraya geliyo cnm 320€ ama testin adi aklimda kalmadi hani ense kalinligi olculuyo ya ultrasonda iste onun bu lüksüymüs utrasyonsuz sadece annenin kolundan kan alinipta bakiliyomuş sanirim boyle derseniz anlar doktorunuz

Geçen haftaya kadar çok şanslı olduğumu düşünüyordum ve midesi bulanan Kusan arkadaşlar için de dua ediyordum hemen bitsin bu çileleri diye. ama geçen hafta Dr bulantın vs var mı dedi. çok şükür yok deyince " cık cık çok yanlış. Mide bulantısı ve kusma hamileliğin ne kadar sağlıklı ilerlediğine dair en güzel işarettir " dedi. Bunun dışında belirti felan olmayınca haliyle karın da henüz çıkmayınca bebek yaşıyor mu halen benimle mi acaba diye kendi kendime soruyorum. sana da oluyor mu böyle bi his ?

ne testmiş ki o ayrıca ense kalınlığını doktor bebeği usg de kontrol ederken ölçüyor bence çok önemli. kromozon testi bu ense kalınlığında ikili teste vs sorun çıkarsa yapılıyor
Bu kan testi ense kalinligini olcmeden cikariyo cnm usg de yapilandan daha guvenilirmis tum hastaliklari gosteriyomuş

GHayırlı olsun canım, o testi doktor bana da önerdi 2550tl fiyat verdiler ama ben yaptırmadım
Ooo cok pahali demişler sana cnm, benim 320euro 1000 tl ye geliyo... bende eşime dedim gerek yok her ne olursa olsun kabulumuzdur dedim ama cinsiyette cikiyo deyince meraklandik

Mide bulantısı çoknadir oldu..kusmadım hiç çok şükür ama mide yanmalarım çok

kızlar bende gebeliğimin 11.haftası içindeyim.

inşallah sağlıkla hepimiz kucağımıza alırız.tahmini doğum tarihi 10 haziran.

her duyan ikizler bebeği mi off çok zor diyo.en sevilmeyen burç en uzak durulan fln diyor.

sizin etrafınızda burcuyla ilgili yorum yapanlar var mı yapanlar ne diyor

sonuçta burdakilerin çoğu ikizler annesi olacak gibi.

benim eşim ikizler
ikizler burcundan ben çok memnunum...
entellektüel bir yapı sosyal, lider, zeki anlayışlı
tabi ani ruh hali değişimleri oluyor inatta var ama
ikizler olsun isterim

Ben varim canim hicbir sey etkilemiyor ultrason da bebegi gormesem hamile degilim derdim
geçen hafta Dr bulantın vs var mı dedi. çok şükür yok deyince " cık cık çok yanlış. Mide bulantısı ve kusma hamileliğin ne kadar sağlıklı ilerlediğine dair en güzel işarettir " dedi.

Benim cok bulantim olmadı sadece 2 kez migrenim tuttu tetikleyince kustum onun dışında bulantim yok cok şükür
Peki hiç belirti olmayınca hamile değil miyim tribine giriyor musun ya ne bileyim ben 10+2 oldum ama ultrasyonda görmedikçe hamile değil gibiyim değişik bi his

Kızlar bu ikili test nasıl yapılıyor? Sadece normal karından ultrasonla mı bakıyorlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…