2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar kaç aylıksınız kaç kilo aldınız.yemenize nasıl dikkat ediyorsunuz
9 Haftadayız Canım. 47 Kiloyla Başladık ama Ben Mide Bulantılarım Sebebiyle İlk Haftalarda Hiçbirşey Yiyip İçemedim .1--2 Kilo Verdim Gibi. Şimdi Azar Azar Yiyorum. Ben Normaldede Yiyeceklerime Dikkat Ederdim Şimdide Ekmek Yok Tatlı Yok Canım İsterse Sütlü Tatlı Oda Az Çay Kahve 1 Bardak Şeker Yok. Hamur işi Yok Canın İsterse Tadımlık Akşam yemeği Ağır Yiyecekler Yok. Kızartma Yok Bol Bol Su Zaten Bebek içinde Gerekli içinde Bulunduğu Sıvı Düzenli Olarak Değişiyor.Süt Yağsız. Bol Yoğurt. Doktorumun Dediği Şey Yeşillik Salata İçinde Avakado 1 yada 2 Kaşık Tahıl Peynir Küpleri Zeytinyağı Yanında 1 Dilim Tam Buğday Al sana Sağlıklı Öğün dedi. Az ve Sık Yemek Ara Öğün Kuruyemiş Meyve Günde yArım Litre Süt.

Hayır anlamadığım bebeği telefondan rahatsız oluyor bu sebeple siteye giremiyor ama whatsapp grubuna girebiliyor : )

Ama gerçekten girmekte ben de zorlanıyorum. Keşke app store'da olsanız biz de telefonumuza indirip rahatça girebilsek. Umarım ileride olur

Arkadaşlar merhaba konuyu ben devraldım.
Liste yapabilmek için aşağıdaki bilgilerinize ihtiyacım var. Rica etsem bu bilgilerinizi takip edebilmem için bana özelden yazabilir misiniz?

Bebek İsmi
Başlangıç Kilosu
Mevcut Kilo

kızlar bende gebeliğimin 11.haftası içindeyim.
inşallah sağlıkla hepimiz kucağımıza alırız.tahmini doğum tarihi 10 haziran.
her duyan ikizler bebeği mi off çok zor diyo.en sevilmeyen burç en uzak durulan fln diyor.
sizin etrafınızda burcuyla ilgili yorum yapanlar var mı yapanlar ne diyor
sonuçta burdakilerin çoğu ikizler annesi olacak gibi.
Hayırlı olsun öncelikle canım.. İnşallah sağlıkla doğsun bebeklerimiz.. İkizler burcu kısmına gelince ben de aynı şeyleri duyuyorum hatta eltimin kızı ikizler burcu, eltim bana sakın eylülde hamile kalma diyodu, artık çok geç tabi.. :confused: İkizler burcu bebeği huysuz oluyo biraz, hiç uymuyo falan.. Doğsunlar da hayırlısıyla artık uğraşıcaz biraz.. :rolleyes: Hee ama bir örneğim daha var kuzenimin kızı, o da ikizler burcu ama o kadar sakin bir çocuk ki.. Bebekken de çok sakindi şimdi ilkokula gidiyo dersleri çok iyi, çok zeki, müthiş resim kabiliyeti var inşallah ona benzer bebeğim...Hoppa

Liste yapabilmek için aşağıdaki bilgilerinize ihtiyacım var. Rica etsem bu bilgilerinizi takip edebilmem için bana özelden yazabilir misiniz?

Bebek İsmi
Başlangıç Kilosu
Mevcut Kilo
Cnm mevcut liste için yazmıştım ama tekrardan mı göndermemiz gerekiyo? eğer öyleyse özelden yazayım..

Bebek İsmi
Başlangıç Kilosu
Mevcut Kilo
Yaş 25
19 haxiran doğum tarihi
İlk bebek
52 başlangıç
53 mevcut kilo

Kuzular yaa benim bnm ilk tahlil sonucunda tsh normal aralıktaydi şuan ki düşük geldi nerdeyse yok gibi sizce birşey olur mu yarın endokrine gidecem

8 haftalık gebeliğim, 50,5 la başladım 51 kiloyum şuan, hazır olan hiç bir şeyi tüketmemeye çalışıyorum, balık sebze, kurubaklagil et tüketiyorum, ekmekle aram yok öğün atlayan biri değilim ceviz fındık bademle aram iyi sindirim sistemimi düzenlesin diye kayısı tüketiyorum günlük 12 13 bardakta su içiyorum ortalama
Bende 8 haftalikim ama ben fazla su icemiyorum ya masallah sana

Hayırlı olsun canım sevindim güzel haberler almana ne güzel cinsiyet tahminide yapmış,Allah gönlüne göre versin ,bende cuma günü yaptıricam ikiliyi doktor folik asiti kesti bende decavit verdi ama dün ilk defa içtim gün boyu istifra ettim bugün cesaret edemedim decavit dışında benexol ve demir için damla verdi sen içebildin mi decaviti.

canım bana da decavit verdi bir demir ilacı vardı bir de magnezyum verdi...
ben de demir ilacını içemedim..
inşallah sen de cuma günü sevinerek gelirsin

Bende 8 haftalikim ama ben fazla su icemiyorum ya masallah sana
Su iyi geliyo idrar yolu enfeksiyonuna engel oluyo toksik maddelerin atılmasını sağlıyo yorgunluk hissini azaltıyo saat başı bi bardak su içsen daha fazla bile içebilirsin

9 Haftadayız Canım. 47 Kiloyla Başladık ama Ben Mide Bulantılarım Sebebiyle İlk Haftalarda Hiçbirşey Yiyip İçemedim .1--2 Kilo Verdim Gibi. Şimdi Azar Azar Yiyorum. Ben Normaldede Yiyeceklerime Dikkat Ederdim Şimdide Ekmek Yok Tatlı Yok Canım İsterse Sütlü Tatlı Oda Az Çay Kahve 1 Bardak Şeker Yok. Hamur işi Yok Canın İsterse Tadımlık Akşam yemeği Ağır Yiyecekler Yok. Kızartma Yok Bol Bol Su Zaten Bebek içinde Gerekli içinde Bulunduğu Sıvı Düzenli Olarak Değişiyor.Süt Yağsız. Bol Yoğurt. Doktorumun Dediği Şey Yeşillik Salata İçinde Avakado 1 yada 2 Kaşık Tahıl Peynir Küpleri Zeytinyağı Yanında 1 Dilim Tam Buğday Al sana Sağlıklı Öğün dedi. Az ve Sık Yemek Ara Öğün Kuruyemiş Meyve Günde yArım Litre Süt.

Canım merhaba birşey diyeceğim ama yanlış anlama olur mu?
Her kelimenin ilk harfi büyük olunca yazdıkların çok karışık gözüküyor,ve okumakta gerçekten zorlanıyorum.Özel bir sebebi yoksa küçük yazabilir misin?:oops:

X