2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
aslında aynı hastanenin çukurambar bölgesi hani istanbulu bilmiyorum ama lüks biyer çukurambar.7000 tl aynı paket.
fark kiradan dedi kız.zaten hiç şikayet duymadım herkes prenses gibi doğurduğunu söylüyor:)
Oh maşallah bence hemen kabul et ben bi kan tahlilleri için fiyat aldım 600 dediler devlette yaptırdm hep eksik yapmışlar özelde tamamladm resmen eziyet

bende 1 haftadır çok fazla rüya görüyorum.
Hamileliğin bu dönemlerinde olabiliyormuş,hatta açıklaması da şu şekilde;rüyalar genelde uykudan uyanıklığa geçiş döneminde görülürmüş,hamilelerde geceleri çok sık uyandığı için bu oran artıyormuş. :KK45:
bebekle ilgili görülen rüyalarda,yaşadığımız kaygılar ve endişelerdenmiş. Ben hiç bebeğimle ilgili görmedim,rahat biri olduğum için çok stres yapmıyorum ondan diye tahmin ediyorum. Ama gönlümden kız istediğim için,2-3 seferdir bir yakınımızın kızını gördüm hep rüyamda.Kendisini de çok severim ,bebeğim ona benzesin isterim içten içe,Muhtemelen o yüzden :ıslık:
sanırım etkilendim. bu ikinci hamileliğim kızımda çok güzel rüyalar görürdüm bunda niye böyle oluyor bilmiyorum belki süpriz olduğu için hala kaybedicem korkusu yaşıyorum her an bir yerine birşey olacak, anamoli olucak vs. sanırım

Slm kızlar kontrolden geliyorum cook şükür bebişimizi gorduk minik eller minik ayaklar oyle guzeldiki :halay:
Doktorumuz testler önerdi hangini istersiniz dedi ultrasondan ense kalinliği ölcülen test varmiş ve anneden kan alip hersey kanda cikiyomuş bebegin cinsiyeti, hastaliklar hepsi.. biz kandan olani tercih ettik tabi her şekilde kabulümüzdür dedik onu Allah verdiyse ne olursa olsun bizimdir.... ama cinsiyet olayi kafamiza cok yatti %100 dogru cikiyomuş kromozonlara bakiliyomuş... hayirlisi artik güzel haberler alicaz insallah 1 hafta sonra...
ne testmiş ki o ayrıca ense kalınlığını doktor bebeği usg de kontrol ederken ölçüyor bence çok önemli. kromozon testi bu ense kalınlığında ikili teste vs sorun çıkarsa yapılıyor

kızlar bende gebeliğimin 11.haftası içindeyim.
inşallah sağlıkla hepimiz kucağımıza alırız.tahmini doğum tarihi 10 haziran.
her duyan ikizler bebeği mi off çok zor diyo.en sevilmeyen burç en uzak durulan fln diyor.
sizin etrafınızda burcuyla ilgili yorum yapanlar var mı yapanlar ne diyor
sonuçta burdakilerin çoğu ikizler annesi olacak gibi.

kızlar bende gebeliğimin 11.haftası içindeyim.
inşallah sağlıkla hepimiz kucağımıza alırız.tahmini doğum tarihi 10 haziran.
her duyan ikizler bebeği mi off çok zor diyo.en sevilmeyen burç en uzak durulan fln diyor.
sizin etrafınızda burcuyla ilgili yorum yapanlar var mı yapanlar ne diyor
sonuçta burdakilerin çoğu ikizler annesi olacak gibi.
evet ikizler ikiz karakterli olurmuş fasa fiso..
kv nin ilk söylediği şey buydu
umrumda mı asla:KK70::KK70:

evet ikizler ikiz karakterli olurmuş fasa fiso..
kv nin ilk söylediği şey buydu
umrumda mı asla:KK70::KK70:

bende aynı düşüncedeyim burçlardan önce ruhlar yaratılmış böyle şeylerin insana karakterine etki ettiğini düşünmüyorum ama öyle bi genel önyargı var ve her duyanın gereksiz ikişzler burcu mu a tüh yorumuna sinir oluyorum

Slm kızlar kontrolden geliyorum cook şükür bebişimizi gorduk minik eller minik ayaklar oyle guzeldiki :halay:
Doktorumuz testler önerdi hangini istersiniz dedi ultrasondan ense kalinliği ölcülen test varmiş ve anneden kan alip hersey kanda cikiyomuş bebegin cinsiyeti, hastaliklar hepsi.. biz kandan olani tercih ettik tabi her şekilde kabulümüzdür dedik onu Allah verdiyse ne olursa olsun bizimdir.... ama cinsiyet olayi kafamiza cok yatti %100 dogru cikiyomuş kromozonlara bakiliyomuş... hayirlisi artik güzel haberler alicaz insallah 1 hafta sonra...

GHayırlı olsun canım, o testi doktor bana da önerdi 2550tl fiyat verdiler ama ben yaptırmadım

Merhaba,
Biriniz bana yabanadogru'nun telefonunu verebilir mi ? Özel mesajla atın lütfen ....

Kızlar kaç aylıksınız kaç kilo aldınız.yemenize nasıl dikkat ediyorsunuz

Kızlar kaç aylıksınız kaç kilo aldınız.yemenize nasıl dikkat ediyorsunuz
8 haftalık gebeliğim, 50,5 la başladım 51 kiloyum şuan, hazır olan hiç bir şeyi tüketmemeye çalışıyorum, balık sebze, kurubaklagil et tüketiyorum, ekmekle aram yok öğün atlayan biri değilim ceviz fındık bademle aram iyi sindirim sistemimi düzenlesin diye kayısı tüketiyorum günlük 12 13 bardakta su içiyorum ortalama

benimki ikizler de olabilir yengeç de olabilir. henüz kimse yorum yapmadı,yaptırmam da zati :)
Ben ikizler olsun isterim ama ,annem de kardeşim de ikizler, ikisi de zor insanlar ama en azından eğlenceliler,tanıdığım yengeçlerin hepsi duygusal ve içine kapanık.:işsiz:

canım çukurambar 7000
sincan 3100, üstelik tüm makineleri aynıymış.ordaki kız kira farkı dedi.
çalıştığın yer anlaşmalıda olsa bu fiyat değişmiyormuş.
yoksa benim işyerim birçok yerle anlaşmalı.ama ben çok araştırdım çok ark burda doğum yapmış.
hepsi çok memmun. bırde eryamandayım yakınlığıda ayrı güzel:)
Himm evet yakin olmasi da cok onemli.ben yenimahalledeyim sentepe de.uzak bize malesef

Uyarı bile yazmadan neden banladınız ki? Zaten aktif olarak site kullanıcısı. Bazen görüyorum ve uyarı yapılıyor. Bu tutum biraz sert oldu sanki?

eski 2 kapatılan üyeliği ile de aynı şeyi yapmış. Kendisi durumu çok iyi biliyor. 2015 XXXX anneleri grubunun kapanmasına sebep olmuş bir üyeliği(mimozacicegimm), bir başka üyeliği(damladamlaa) ile reklam yapıp gene siteden atılmış. Yani kuralları çok iyi biliyor.

X