2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Benim Bi Arkadaşım Çin Takvimine Göre Kız Çıkmıştı Oğlana Hamile 6 Aylık. Sizin Çevrenizde Varmı Doğru Yanlış olan veya Bakan Varmı

Benim Bi Arkadaşım Çin Takvimine Göre Kız Çıkmıştı Oğlana Hamile 6 Aylık. Sizin Çevrenizde Varmı Doğru Yanlış olan veya Bakan Varmı

Ben 2017 erkek diye duydum hamile olan çoğu arkadaşımın erkek 2017 de doğuracak olanların.Sağlıklı olsunlar da hiç önemi yok gerçi

bende elevitte domuz jeletini kullanıldığını duymustum. bana daha doktor vermedi vitamin ama elevit yazarsa doktordan baska vitamin yazmasını isteyceğim. ilkinde bilmeden kaç kutu elevit içtim.:KK43::KK43:
Doğru soyluyosun inşallah o günler biran önce gelir yoksa eve ultrason cihazı alicam bu gidisle komsumda 2 aylık hamileymis kadın hiç doktora gitmemis ben 4 cu ye gidiom:)) tabi onun 3 cu

canım ben ankaradayım.
koru hastanesinin paketi varmış onu alacam inşallah.
tüm araştırmalarımda herkes ordan çok memmun kalmış.
3100tl,doğum, tum muayeneler(10tane), 2li testler, bebegın ılk tahlılleri, refakatçı hızmeti, anneye psikolog ve kardiyolog muyanesi kapı süsü serbet vb:)
Çok uygunmus valla keşke bizde de ole bişi olsa istanbul avrupa yakasında yani :) çok sanslisin o ne öle hersey dahil tatil gibin:))

Canım Doktora Git Öncelikel İçin Rahatlasın. Benimde Oluyo İlk Andan İtibaren. Rahim Büyümeye Başladığı için Bağların Geriliyor.Birde Bebek Rahimde Sol Tarafıma Yerleştiği için Benimde Sürekli Tek Tarflı Ağrılarım Oluyor.9. Haftadayım Biraz Rahatladım. Kese Büyüdükçe Ağrımız Olucak Bazı Gebeliklerde OLuyormuş Ben Birazda Zayıfım O Yüzden Daha Fazla Hissediliyor. Ama Doktora Git Rahatla.
Sen kac kilosun canim

Günaydın hanımlar size bisey sormak istiyorum iki uç gündür kahverengi akıntım var.
Hamileliğin ilk haftalarında yaşayan var mi benim gibi?
Ne zamana kadar surdu ?
Doktor ilaç yazdı mi?
Devletteki doktor adet kanaması gibi kanama gelemdikce korkma demişti ama yinede içim içimi yiyor.
Bende Bugün ozeldeki doktora gidecem..7+2 olduk kalp atışını gormustum geçen hafta..
Canim progestan veriliyo hepimiz yasadik bunu neredeyse

Çok uygunmus valla keşke bizde de ole bişi olsa istanbul avrupa yakasında yani :) çok sanslisin o ne öle hersey dahil tatil gibin:))
aslında aynı hastanenin çukurambar bölgesi hani istanbulu bilmiyorum ama lüks biyer çukurambar.7000 tl aynı paket.
fark kiradan dedi kız.zaten hiç şikayet duymadım herkes prenses gibi doğurduğunu söylüyor:)

Merhaba kızlar
Bulantı ıçin ılac kullanıp faydasını goren var mı
Ben ilaç almdım yutmayacagım dıye
Pazar gunu serum takıldım ıyı geldı
İlaç alsam mı dıye dusunmeye başladım
Zofran yazmıştı doktorum

kızlar merhabalar
doktordan güzel haberlerle geldim...:KK200::KK200::KK200:
ikili tarama yaptırdım ama sonuçlar 15 gün sonra çıkacakmış
ense kalınlığı 1.80 burun kemiği de oluşmuş hamd olsun..
midesini beynini idrar kesesini gösterdi...
decavit başlattı bir de demir ilacı
benim gibi kalça ağrısı olanlar magnezyum verdi..

bir de bebiş kız diye tahmin etti ...ama değişebilir de dedi
rabbim hepinize bu güzelliği yaşatsın
Masallah ya ne guzel cinsiyetler cogaliyo :nazar:

Günaydın güzel anneler uzun zamandır giremiyorum buraya. inanın telefondan gruba girmek ilay yanimdayken pek kolay olmuyor çünkü mümkün mertebe telefonu gostermemeye çalıyorum. Benim için en rahat olan whatsapp grubunu kullanmak. Oraya ulaşmak buraya ulaşmaktan bir nebze daha kolay. BEnce sizde aramıza katılabilirsiniz. HE bu arada öyle çok insanda yok zaten. HAZİRAN annelerinin katılımı ciddi oranda az. Demek az katılım. oldu diyorum bende gruba. whatsapp grubu için numaranızı bana özelden yollamanız yeterli.

Bu arada bende dün gittim doktora ve herseyin çok güzel olduğunu söyledi doktorum. Ve 2. kızımda yoldaymis. Kesin değil ama kız gibi gözüküyor burada pipi oluşmamış dedi. İlay'ı da öğrendiğimde 12+1 gunluktuk zsten dün ise 12+0 günlüktuk. ben değişeceğini sanmıyorum bu saatten sonra :)

Ee başka cinsiyet ogrenen var mı aramızda?
Aaaaa ben erkek tahmın ettıgım yıne yanımdım:)))
Bak senın hıslerın dogru cıktı
Gozunuz aydınnnn

Ah ah 28 ini bekliyorum bende. Bi gitsem anlatcaklarım olur da bekliyorum heycanla. internetten aldığımız doppler cihazında kalp atışını uzaktan boğuk gelen ses gibi duydum bugün. O beni 15 gün götürür.
Onun haricinde narkotik köpekleri gibi her kokuyu slıyorum bi ortama girince. Arada midem kötü oluyo. Ama beni mahveden bunlar değil iltihaplı romatizma. Ağrılardan kurtulamıyorum bi türlü. İlaç da içmek istemiyorum,doktorum sabret sabredebildiğin kadar dedi.
Keşke mide bulantım olsa da iltihaplı romatizmam olmasa. Bulantılar geçici sma bu hastalık ömür boyu yakamda :s
Ahh cnm Allah yardımcın olsun

kızlar merhabalar

Gozun aydın cnmmm

bende elevitte domuz jeletini kullanıldığını duymustum. bana daha doktor vermedi vitamin ama elevit yazarsa doktordan baska vitamin yazmasını isteyceğim. ilkinde bilmeden kaç kutu elevit içtim.:KK43::KK43:
ben uzun zamandır elevit kullanıyorum, domuz jelatinini hiç duymamıştım, az önce netten baktım, gerçekte öyleymiş, salı günü kontrolüm var doktoruma diyeceğim ilacımı değiştirsin, bilgi içinde çok teşekkürler

Kizlarrr merhaba :KK49: buranin sessizliginden bahsetmissiniz bunun sebebi yeterince hamilemiz olmamasi olabilir mi yani az kisi var zaten o yüzden de cok aktif olamiyor tabi keske eylul de daha iyi calissaymis herkes 100 200 hamilemiz olsaymis:KK200: hepinizi seviyor opuyor bebislerinize sağlık diliyorum. Bu boyle veda konusmasi gibi oldu ama tabi ki degil:halay:

kızlar merhabalar

Günaydın güzel anneler uzun zamandır giremiyorum buraya. inanın telefondan gruba girmek ilay yanimdayken pek kolay olmuyor çünkü mümkün mertebe telefonu gostermemeye çalıyorum. Benim için en rahat olan whatsapp grubunu kullanmak. Oraya ulaşmak buraya ulaşmaktan bir nebze daha kolay. BEnce sizde aramıza katılabilirsiniz. HE bu arada öyle çok insanda yok zaten. HAZİRAN annelerinin katılımı ciddi oranda az. Demek az katılım. oldu diyorum bende gruba. whatsapp grubu için numaranızı bana özelden yollamanız yeterli.

Bu arada bende dün gittim doktora ve herseyin çok güzel olduğunu söyledi doktorum. Ve 2. kızımda yoldaymis. Kesin değil ama kız gibi gözüküyor burada pipi oluşmamış dedi. İlay'ı da öğrendiğimde 12+1 gunluktuk zsten dün ise 12+0 günlüktuk. ben değişeceğini sanmıyorum bu saatten sonra :)

Ee başka cinsiyet ogrenen var mı aramızda?

Sizin adınıza çok mutlu oldum arkadaşlar. Ben bebeğinin cinsiyetini çok merak eden bir anne adayı olarak doktorumdan duyduğum tarihten dolayı bu konuda biraz buruk kaldım açıkçası. 18. haftadan önce bir şey söylemem mümkün değil dedi. Daha 6 hafta var ve zaman kaplumbağa hızında geçiyor maalesef :KK43: Bu cumartesi randevum var ama doktorun bu tavrından dolayı biraz hevesim kaçmış durumda. Tahmini doğum tarihimi de 3 Haziran olarak hesaplamıştı, yani benim hesapladığım tarihten 5 gün önce.

X