2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Yok canım bende daha öğrenmedim. 12 ayın 1 inde kontrolüm var ama çok merak ediyorum cinsiyetini :)

Öncelikle bütün haziran annelerini kutluyorum hayırlısıyla inşallah bende haziran annesi olacağım ilk gebeliğim gerçekten çok heyecanlıyım 10.haftadayım cumartesi kontrolüm var bakalım neler olacak merakla bekliyorum henüz kalp atışını duyamadım 7.hafta da gittiğimde 140 lardaydı. inşallah hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza

Selamlar güzel anne adayları...
4 yıllık ewliyim.
Benim ikinci gebeliğim. Ancak 2 yıl önce ki ilk gebeliğimde 7 aylık hamile iken kesem delinmiş bebeğim susuz kaldığı için suni sancıyla normal doğum yaptım ve bebeğimi kaybettim
Şimdi çok şükür ki tekrardan hamileyim
Herşey yolunda cuma günü kontrolüm var sabırsızlıkla bekliyorum. Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı bi şekilde kucağımıza alabilmeyi nasip etsin inş.
Hergün göbeğimden kendim iğne yapıyorum.
Coraspin, progestan ve folbiol hap kullanıyorum.

Selam anneler neden bircok kisi artik gruba girmiyo baska yrde mi toplandılar acaba merak ettim
Buranın disinda bir grubumuz daha var evet. hemen daha çabuk ulaşmak açısından whatsapp grubu kurduk. burada da defalarca söyledim ama kimse sallamadi o grubu. Ama tekrar söylüyorum whatsapp grubuna katılmak isteyen varsa bana özelden numarasını yazabilir. telefondan buraya girmek bana zor geliyor. bilgisayarımda bozuldu format ixin bekliyor o yüzden pek giremedim bunaralar buraya

Ayni anda gitmişiz doktora. ikili test için beni haftaya çağırdı ama doktor. senin adına çok sevindim :)

Günaydın güzel anneler uzun zamandır giremiyorum buraya. inanın telefondan gruba girmek ilay yanimdayken pek kolay olmuyor çünkü mümkün mertebe telefonu gostermemeye çalıyorum. Benim için en rahat olan whatsapp grubunu kullanmak. Oraya ulaşmak buraya ulaşmaktan bir nebze daha kolay. BEnce sizde aramıza katılabilirsiniz. HE bu arada öyle çok insanda yok zaten. HAZİRAN annelerinin katılımı ciddi oranda az. Demek az katılım. oldu diyorum bende gruba. whatsapp grubu için numaranızı bana özelden yollamanız yeterli.

Bu arada bende dün gittim doktora ve herseyin çok güzel olduğunu söyledi doktorum. Ve 2. kızımda yoldaymis. Kesin değil ama kız gibi gözüküyor burada pipi oluşmamış dedi. İlay'ı da öğrendiğimde 12+1 gunluktuk zsten dün ise 12+0 günlüktuk. ben değişeceğini sanmıyorum bu saatten sonra :)

Ee başka cinsiyet ogrenen var mı aramızda?

Bana da 2. ay Dekavit ve folic asit vermişti. Ama içmiyorum. Kan ilacını da bebek biraz büyüyünce verecem demişti.
Şuan sadece kan sulandırıcı iğne kullanıyorum.

Decavit çok büyük bi ilaç ben kullanamıyorum, iğneyi sadece atlatmadan kullanıyorum okadar verdiği diğer bütün ilaçlar duruyor öyle

canim benim okurken cok uzuldum.rabbim bu bebegini sana bagislasin.saglikla buyusun..

whatsap grubu mu var ben katıabilirim yada face grubu da olabilir yasak mı bilmiyorum ama yazıyorum

Kızlar ya bugün ise geç kalcam diye evde bişey unuttum sonra tek ayak içeri girip tabi zıplayarak aldım çıktım salak gibi yaa bişey olmamıştır demi üstüne 20 dk falan servis bekledim şimdi belim ağrıo biraz doktorumda dolu olduğundan yarın gidicem çok Üzgünüm nasıl böyle bi aptallik yaparım

geçmiş olsun canım sağ sağlim bu bebeişinle kavuşursun inş

onu ben hep yapıyorum bişey olmamıştır merak etme:)

benim randevum 1 aralıkta o gun hemde doğum paketini satın alacağım...
kafamdaki soru işaretleri bittiği için mutluyum.

onu ben hep yapıyorum bişey olmamıştır merak etme:)

benim randevum 1 aralıkta o gun hemde doğum paketini satın alacağım...
kafamdaki soru işaretleri bittiği için mutluyum.
Olmamıştır demi valla aşırı telas yaptım. Allah büyük olmucaksa olmazda insan zor bulunca korkuyo:) hangi hastaneden ne kadara gelio paket olunca ne oluo bide bilgi verirmsn

Olmamıştır demi valla aşırı telas yaptım. Allah büyük olmucaksa olmazda insan zor bulunca korkuyo:) hangi hastaneden ne kadara gelio paket olunca ne oluo bide bilgi verirmsn
canım ben ankaradayım.
koru hastanesinin paketi varmış onu alacam inşallah.
tüm araştırmalarımda herkes ordan çok memmun kalmış.
3100tl,doğum, tum muayeneler(10tane), 2li testler, bebegın ılk tahlılleri, refakatçı hızmeti, anneye psikolog ve kardiyolog muyanesi kapı süsü serbet vb:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…