2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Selam arkadaşlar midesi bulanmayan lar çok sanslisiniz benim ikinci gebeliğim ve cok kotu geçiyo hic bişey yiyemiorum oglumdada böyleydi

Selam arkadaşlar midesi bulanmayan lar çok sanslisiniz benim ikinci gebeliğim ve cok kotu geçiyo hic bişey yiyemiorum oglumdada böyleydi
Allah kolaylık versin canım 9. Haftadan sonra azalıyor betahcg herkeste aynı etkiyi yapmıyor malesef, tez zamanda bitsin bulantıların inşAllah

kızlar merhabalar
doktordan güzel haberlerle geldim...
ikili tarama yaptırdım ama sonuçlar 15 gün sonra çıkacakmış
ense kalınlığı 1.80 burun kemiği de oluşmuş hamd olsun..
midesini beynini idrar kesesini gösterdi...
decavit başlattı bir de demir ilacı
benim gibi kalça ağrısı olanlar magnezyum verdi..

bir de bebiş kız diye tahmin etti ...ama değişebilir de dedi
rabbim hepinize bu güzelliği yaşatsın

Selam anneler neden bircok kisi artik gruba girmiyo baska yrde mi toplandılar acaba merak ettim
Slm. aynı şeyi 2 gündür ben de düşünüyorum. bizim grup çok fazla sessiz. Mayıs annelerine bakıyorum 2 gündür ,orası çok hareketli. neden böyle oldu acaba ?

canım çok geçmiş olsun tansiyonun düştü büyük ihtimalle..

Bnm de yarın kontrolüm var bugün midem h8c bulunmadı streslerdeyim neden bulanmiyor diye şu gece bi bitsede hayirlisiyla bebisimi görsem sağlıcakla streslerdeyim

Slm kızlar
Yarın Allahin izniyle benimde kontrolüm var 4 hafta sanki 4 ay gibi geldi bana yarin bebişimizi görücez cok heycanmiyim inşallah hersey yolundadir... bulantilarim 6.-7.-8. Haftalara gore biraz daha hafif ama hala devam etmekte... bazı arkadaşlarin cinsiyet tahminleri yapilmiş burda 14. Haftadan once soylemiyolar yanilma olmasin diye artik birdahaki kontrolde insallah bizde ogreniriz..

Hayırlı olsun canım sevindim güzel haberler almana ne güzel cinsiyet tahminide yapmış,Allah gönlüne göre versin ,bende cuma günü yaptıricam ikiliyi doktor folik asiti kesti bende decavit verdi ama dün ilk defa içtim gün boyu istifra ettim bugün cesaret edemedim decavit dışında benexol ve demir için damla verdi sen içebildin mi decaviti.

Ah ah 28 ini bekliyorum bende. Bi gitsem anlatcaklarım olur da bekliyorum heycanla. internetten aldığımız doppler cihazında kalp atışını uzaktan boğuk gelen ses gibi duydum bugün. O beni 15 gün götürür.
Onun haricinde narkotik köpekleri gibi her kokuyu slıyorum bi ortama girince. Arada midem kötü oluyo. Ama beni mahveden bunlar değil iltihaplı romatizma. Ağrılardan kurtulamıyorum bi türlü. İlaç da içmek istemiyorum,doktorum sabret sabredebildiğin kadar dedi.
Keşke mide bulantım olsa da iltihaplı romatizmam olmasa. Bulantılar geçici sma bu hastalık ömür boyu yakamda :s

Kızlar ben elevit kullanıyorum. Doktorum onu verdi. Aile hekimi decat daha iyi dedi. Eczacı da aynı şey dedi. Bilgisi olan var mı?

Çok geçmiş olsun canım. Mutlaka vardır çaresi. Doğuma kadar Allahım kolaylıklar versin. Sonrada bi şekilde tedavisine bak canım. En azından bitkisel çözümü vardır.

Bana da 2. ay Dekavit ve folic asit vermişti. Ama içmiyorum. Kan ilacını da bebek biraz büyüyünce verecem demişti.
Şuan sadece kan sulandırıcı iğne kullanıyorum.

Herşey iyi yemekte yiyorum derken 2 1 hafta tokluğun ardından 2 gündür ölüyorum acile gittim kontrole daha 14 gun var malesef . . . Ama iyiki gitmişim kocaman olmuş bebişim annesi büyümüş artık büyüdükçe oynadıkça olabilir dedi oynama başladı zaten hissediyordum ama büyük oğlumun kafa yapısı aynı eşimle çok güldük

Ne güzel haberler bunlar... kontrolü olan güzel haberler alan arkadaşlarım hepinizin gözü aydın. Kontrol günü bekleyenlere moral oluyor buhaberler. Hep güzel haberler alalım verelim inşallah. Hiç kaybımız olmadan haziranda tam vaktinde sağlıkla alalım yavrularımızı kucağımıza. Rabbim hiçbirimizin emeğini boşa çıkartmasın, kucağını boş koymasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…