2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331

bende tatlı delisi iken şimdi ağzıma tatlı koyamıyorum. hatta akşam eşime dedim suyu değiştirelim tadı bana çok tatlımsı geliyor midem bulanıyor diye. o derece yani
ben de uyuya uyuya kilo aldım...yatsıyı kılıp okul için birşeyler hazırlayıp yatacağım ben de

ah uyku ah ilkinde ne uyurdum. her aksam yemek sonrası biraz uyur öyle kendime gelirdim. şimdi nerde. evde bi çocuk olunca zaten seni rahat bırakmıyor. hatta ilgilenmeyince daha da huysuz oluyor.

benim normalde de var nefes ile ilgili sorunum ki hamilelikte bu daha da artıyor.

Kızlar ya iğrenç olacak ama tükürük salgısı artan var mı geçecek mi

benim bi arkadaşımda öyle olmustu kendimi lama gibi hissediyorum demişti. ama sanırım 4-5 aylıkken geçmişti. hamileliğin ilk 4 ayı malesef pek tadı çıkmıyor hamileliğin. bulantılar , uyku hali, düşük riski, bebek iyi mi stresi, kanama ,lekelenme , yorgunluk halsizlik falan insanı çok yoruyor. ama sonra çok şükür güzel günler geliyor. bebekler sağlıklı olsunda napalım anneler herşeye dayanır.

benimde en büyük sıkıntım kokular. allahım bi burun bu kadar mı koku alır. kim sorarsa burnum tıkalı bide. sırf koku almamak için dışarı çıkmaz oldum. alışveriş yapmak resmen midemi bulandırıyor.

Ayy bende senin gibiyim. 160 boy, 63 kilo diyetisyenle birlikte hareket etsek iyi olacak

Kizlarrr yarin kontrolum.var benim de.cok tedirginim insallah bebislerim yasiyordur.dua eder.misinz bana da guzel haberlerle.geleyim.insallahhhh.en son 7.haftada gitmistim.1 ay oluyo

inşallah güzel haberlerle geleceksin. Gelince yaz muhakkak. hatta ultrason fotosunu ekle

Ne tatlı bi oğlun var maşaallah. Teşekkürler iyi dileklerin için . İnşaallah bizde bu maratonu sağlıkla tamamlarız

ben ilk hamilelikte 52 ile başlayıp 72 ile doğuma girdim, şimdi 60 la başlıyorum sonum hayrolsun :) boyum 160

Kızlar cuma günleri kahvaltı yapmadan nar
yemek çok iyidir. bulantıyı engeller diye bişi okudum denemekten zarar gelmez unutmayıp yapalım

Kızıma 67 ile hamile kalıp 78 ile doğuma girdim
Oğluma 63 ile hamile kalıp 75 ile doğuma girdim.
Şimdi 67 kiloyum boyum 1.67 hedefim 80 i geçmemek doğuma kadar...

Benimde düşük tehlikem var.okadar üzgünüm ki anlatamam sürekli dinlenme pozisyonundayım bir haftadır inşallah rabbim bebeklerimizi bize bağışlar
Rabbim Hayırlısıyla Kucağını Almayı Nasip Etsin. Dinlen İş Güç Yapma Ayaklarını Dik Sürakli Yat Bitki Çayı Falan Kesinlikle İçime Yemene İçmene Dikkat Et. Yemek Yemek Zor Oluyo Ama.İnşaallah Geçer Tehlike Yaşamamış Gibi Olursun

Merhaba bende 8+4 haftalik hamileyim.mide bulantisi yasamiyorum ama kokulara karsi fazla hassasiyet gosteriyorum.bir de midem cok kotu su bile içsem sürekli yaniyor buna bi care bilen var mı arkadaşlar.
Benimde Aynı Canım Midem Çok Kötü Hiçbirşey Yiyemiyorum Yiyebildiğim Sadece Portakal Mandalin Limon Kokla İyi Geliyo Bide bana Doktorum Premesis Diye Bi Hap Verdi o Biraz Rahatlattı. Bide Kuru Gıdalar Ye Bol Su iç İyi Geliyo Zorda Olsa İç. Kokulu Yemeklerden Uzak Dur.Gaz Yapan Yiyeceklerden Uzak Dur.Bol Bol Meyve Ye

Ay masallah yaa, Allah bagislasin o nasil bi tatlilik nasil bi pufiklik :))
Cook cok cok tesekkurler cok naziksin

Kizlarrr yarin kontrolum.var benim de.cok tedirginim insallah bebislerim yasiyordur.dua eder.misinz bana da guzel haberlerle.geleyim.insallahhhh.en son 7.haftada gitmistim.1 ay oluyo
merhaba, neden bu kadar çok ara verdi doktorun, ben nerdeyse 2 haftada 1 gidiyorum,
sen merak etme bebişlerin seninledir, dualarımız seninle

aynen canim yeterki saglikli olsunlar herseye dayaniriz evelallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…