2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kizlarrr yarin kontrolum.var benim de.cok tedirginim insallah bebislerim yasiyordur.dua eder.misinz bana da guzel haberlerle.geleyim.insallahhhh.en son 7.haftada gitmistim.1 ay oluyo
banada doktor 1 ay sonra gel dedi ama ben 1 hafta kirpicam ve cuma gunu gidicem.icini ferah tut canim..inşallah bisey cikmiycak

Kızlar selam bugün doktorumla görüştüm kalp atışları boyu gelişimi yerindeydi ancak ufak bir kanama bölgem varmış. Onun dışında da sanırım göbek kordonunu göremedi. 2 hafta sonra geldiğinde hatırlat dedi. 9+6'dayım bu normal mi kızlar çok canım sıkıldı.

Kizlar cok feci sekilde bogazim agrio yutkunamiom dunden beri bal pekmez sut corba bitki cayi ne varsa ictim ama agri gecmedi sizce ne yapayim daha kotu olmadan

Merhaba bugün bebeğimin kalp atışlarını duydum çok heyecanlandım6+3 gündeyiz daha tahmini doğum tarihi 2 temmuz haziran annelerini takip etmeyi daha mantıklı buldum herkese hayırlı olsun Allah kucağımıza sağlıkla aldığımız günleri göstersin

merhaba, neden bu kadar çok ara verdi doktorun, ben nerdeyse 2 haftada 1 gidiyorum,
sen merak etme bebişlerin seninledir, dualarımız seninle
Insallah canim.cok sagolun.bekliyorum hastanede ama cok.heyecanliyim.esim de gelemedi..doktorum.cok.yogun ondan mi 1 ay sonraya.verdi.bilemedim

ya arkadaşlar doktora gittim sabah hala düşük tehditim var sizlere bişi soracaktım 8+1 deyim sizin bebeklerin crlsi kaçtı bu dönemde ?benim 16,84 mm çıktı şimdi de bunu kafama taktım tam birhafta önce 15mm di doktor normal dedi ama düşük tehdidi yüzünden zaten canım sıkkın bide ordan burdan oku acaba normal mi diye kafayı yecem

Slm kızlar bende bişey sormak istiyorum hamilelik haftalarınıza göre akıntı durumunuz ne durumda değişiklik yaşadınız mı????

Kizlar cok feci sekilde bogazim agrio yutkunamiom dunden beri bal pekmez sut corba bitki cayi ne varsa ictim ama agri gecmedi sizce ne yapayim daha kotu olmadan
Mrb canim.bende ilk hafta oyle bir hastalik.atlattim.doktor lar ilac filan vermedi.tabi.ates cok.cikinca parol almistim
sen içini ferah tut, büyümüşlerdir, biz geçen hafta görmüştük, çok netti sanki ranzada yatıyor gibiydiler,
Hamdolsun canim iyilerrrr ayy zipliyorlar bile biri 44 digeri 40 mm. 11 haftaliklar.adetime.gore de o sekilde:) hamdolsun yaa cok.sukur rahatladim.cinsiyet tahmini.bile yapti

ne dedi cinsiyetlere :))

ay hadi maşallah, çok sevindim, ee cinsiyetler nedir peki, bende doktoruma sordum 12.haftada görürüz dedi, bende 22 kasımda gideceğim

Hamdolsun canim iyilerrrr ayy zipliyorlar bile biri 44 digeri 40 mm. 11 haftaliklar.adetime.gore de o sekilde:) hamdolsun yaa cok.sukur rahatladim.cinsiyet tahmini.bile yapti[/QUOTE]

Ayy neymiş neymiş

Benim Akıntım Biraz Azaldı Gibi 8+2 deyim ben. Dolu Dolu Bi Akıntıydı Korkuyodum Kanamı Geldi Diye Şeffaf. Kızlar Mideniz Bulanmasın. Şimdi Azaldı Gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…