2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bahçeli evler medikal parkta jane hanım var bildiğim bir arkadaşım ikizlerini doğurdu bilgisi becerisi pratiği iyi bir hekim biraz pahalı devlet hastanesi olarakta süleymaniye doğum hastanesi bu konuda gayet iyi
hmm. süleymaniye uzak gibi sanki. e5 trafiğinde kalırım sanki:) jane hanıma bakıyorum şimdi. çok sağol

@TuruncuHayal Can'ım devlet hastanelerinde bi sıkıntı var gerçekten 8+0 da gittim, aaaa dedi bebek hiç 8 haftalık gibi değil 6+4 günlük dedi 10 gün fark düşünebiliyormusun , sonra 8+3 te özel E gittik 8+1 günlük normal dedi , daha öncede ilk gittiğimde ne kese ne bebek görebilmişelerdi devlette o yüzden takma kafana, başka bir yere daha git.

darisi basimiza canim..bende 2 aydir açım. annem yanimda degil.artik dun dayanamadim ve annemi cagirdim anne ne olur gel cok acim dedim.

Insallahhh canim.. Bebislerin hareketleri de goruluyo mu artik ayyyy. Ben 7.haftada gitmistim en son.cok merak ediyorum buyuduler mi diye. Senin de karnin belirginlesti mi biraz.benim biraz belirginlesti sanirim gobusum
Evet canim cok rahat görülüyor elleri ve ayakları kıpır kıpırdi ,benim biraz göbeğim vardı normalde o yüzden pek bir değişiklik Yok gibi kendi göbeğimden bebeğimi seçemiyorum daha sanirim

Benim gobek belli malesef.55 ile hamile kaldim ama rahat 3-4 kilo almisimdir oda kusmama ragmen

Kizlar dogum paketi bakan var mi? Biktim gezmekten. Korunun dogum paketini cok övuyorlar.ugrasmak istemiyorum sanirim...

Ne mutluu :) Bana hic belli olmuyo bazen aksamlari bulaniyo ve bulaninca istifra edememek kadar kotu bisey yok sanirim bu konuda sabahlari da bazen iyi bazen agzimda berbat bi tat ve tiksinmeyle kalkiyorum hala. 12. Haftada azaliyormus bakalim umudum o :)

Kızlar benim normalde tansiyonum 8'e 5 en fazla 9'a 6 çıkardı . geçen gün işyerinde kötü oldum arkadaşlar revire götürdü 11'e 7 çıktı . tabi benim için oldukça fazla. ertesi gün de kahverengi leke çok koyu geldi epeyce korktum çünkü ilacı kullanıyorum . o gün de tansiyonum 11.7'e 7 çıktı ama rahatsızlık hissetmedim bu sefer.sizce tansiyonun böyle çıkması daha doğrusu normale dönmesi olası bir durum mu? bir de aşırı bulantım ve kusmam olmamasina ragmen aldığım 2 kiloyu da vermişim :/

Evet hazel aynen dediğin gibi. dün özel de Dr a anlattım o karmaşıklığı . birinden birini yanlış ölçmüştür dedi. dün 9+5 dim Dr 9+1 dedi ( birkaç gün fark ilerde kapanır zaten dedi ) Kalbi de maşallah pek güzel atıyordu. Ben gözlerim yaşlı olduğundan net göremedim ama eşim Dr a dedi ki bu kıpırdayan ayakları mı. Meğer 2.5 cm lik fıstığım kıpraşırmış yaaaa. Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun ve sağlıkla hayırlısıyla da kucağımıza almayı nasip etsin ( amin )

benim de normal tansiyonum 9 6
doktorun odasında ölçüldü 12 7 çıktı doktor normal dedi
yüksek tansiyon olursa zaten baş ağrıları olurmuş

Merhaba bende 8+4 haftalik hamileyim.mide bulantisi yasamiyorum ama kokulara karsi fazla hassasiyet gosteriyorum.bir de midem cok kotu su bile içsem sürekli yaniyor buna bi care bilen var mı arkadaşlar.

günaydın kızlar , kaç kilolayla hamile kaldınız ve kaçıncı gebeliğiniz...he bide hangi ildesiniz hadi tanışalım

Herkese iyi pazarlar kızlar benide alın aranıza benim sorum şu olucakti istanbul Bahçelievler de oturaniniz varsa nerde hangi hastane ye gidiosnz ben daha emin değilim aslında seviyorum doktoru ama cep tel vermiyormus bide gece doğuma kendisi gelmiyomus hastane de kim varsa o o yüzden başka doktor arıyorum bide vitamin kullanmaya ne zaman başladınız benden tahlilleri istedi de ben daha tamamlamayamadim geç kalmayimda

Şimdi tartıldım 48.8 kiloyum...Bir yandan aşırı kilo alıp çatlakların oluşmasını istemiyorum
bir yandan da bebeğim için gerekli vitamin minerallerden yeterince almak istiyorum..
12. haftam dolunca diyetisyene gidip bu süreci sağlıklı beslenerek geçirmek istiyorum

Boyun kaç canım senin ?

günaydın kızlar , kaç kilolayla hamile kaldınız ve kaçıncı gebeliğiniz...he bide hangi ildesiniz hadi tanışalım
Merhaba canım. Mayıs 2015 de evlendiğimde 53 kg idim. evlenmeden önce aktif biriydim ama evlenince hem çalışmayıp ev hanımı olunca hem de o aktif yaşamım son bulunca 1.5 senede maalesef 10 kg aldım yani 63 kilo ile hamile kaldım ben. ilk gebeliğim ve İstanbul / Tuzla da yaşıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…